Автор Тема: Комплекти 4 кат .  (Прочетена 3774 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Комплекти 4 кат .
« -: Февруари 25, 2010, 09:48:05 am »
 

Неактивен vitq

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 329
  • Karma: +91/-204
    • Профил
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2010, 10:42:22 am »
Искам да попитам, защо се доблират тия комплекти.Не трябва ли да са по 1 екзимпляр. те почнаха да падат нон стоп. и не са с мн добри показатели.А  би трябвало. да са нещо по уникално от обикновените брони
"Натупай герой от ZEALOTS в Етерния преди да те натупат всички oт ZEALOTS и офейкай"

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2010, 10:47:37 am »
Показателите на предметите се генерират случайно , винаги може един комплект да се подобрява ако се падне или закупи предмет с по-добри показатели .
От моя опит и битките които съм направил до момента  това са падналите зелени , не мисля че шанса им за падане е много голям , а за бонусите които дават е май дуга тема .... иначе и аз мисля че бонусите им са ниски .  Зависи все пак и какво ще дават при събран комплект.
п.п. Освен ниския им шанс за падане  има и голям брой различни сетове , което затруднява допълнително събирането на комплект .
« Последна редакция: Февруари 25, 2010, 10:49:46 am от krest »

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2010, 10:55:10 am »
много различни сетове има
   

Kilgor

  • Гост
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #4 -: Февруари 25, 2010, 11:44:22 am »
Протекторът за ръце на имперската стража продаваш ли го ?

Неактивен ronny

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2010, 11:53:12 am »
Показателите на предметите се генерират случайно , винаги може един комплект да се подобрява ако се падне или закупи предмет с по-добри показатели .
От моя опит и битките които съм направил до момента  това са падналите зелени , не мисля че шанса им за падане е много голям , а за бонусите които дават е май дуга тема .... иначе и аз мисля че бонусите им са ниски .  Зависи все пак и какво ще дават при събран комплект.
п.п. Освен ниския им шанс за падане  има и голям брой различни сетове , което затруднява допълнително събирането на комплект .
Това че показателите се генерират различно води до тяхната безполезност според мен.Какъв е шанса да сабереш комплект с по 3 показатела и колко пори ще ти струва той.По добре да си останем на епици или на епици изработени от еднократни рецепти.От бижута може да се събере около 300 жизненост не мисля че комплекта ще даде повече но времето ще покаже

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #6 -: Февруари 25, 2010, 12:04:03 pm »
Това че показателите се генерират различно води до тяхната безполезност според мен.Какъв е шанса да сабереш комплект с по 3 показатела и колко пори ще ти струва той.По добре да си останем на епици или на епици изработени от еднократни рецепти.От бижута може да се събере около 300 жизненост не мисля че комплекта ще даде повече но времето ще покаже
Трябва да правите разлика ... показателите на предмета които са изписани се генерират случайно , а бонусът който комплекта дава е фиксиран за всеки комплект и е в зависимост колко части на комплекта имате.

Протекторът за ръце на имперската стража продаваш ли го ?
Не засега ,  може само за замяна .
« Последна редакция: Февруари 25, 2010, 12:06:07 pm от krest »

Неактивен ColdAsLife

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +61/-65
    • Профил
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #7 -: Февруари 25, 2010, 12:04:13 pm »
Искам да попитам, защо се доблират тия комплекти.Не трябва ли да са по 1 екзимпляр. те почнаха да падат нон стоп. и не са с мн добри показатели.А  би трябвало. да са нещо по уникално от обикновените брони

Естествено че комплектите трябва да са с по ниски бонуси от епиците,иначе къде отива занаятчийството ? Всички герои ще са облечени от дроп и ще имат една и съща екипировка.

Неактивен ronny

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #8 -: Февруари 25, 2010, 12:11:01 pm »
Трябва да правите разлика ... показателите на предмета които са изписани се генерират случайно , а бонусът който комплекта дава е фиксиран за всеки комплект и е в зависимост колко части на комплекта имате.
Не засега ,  може само за замяна .
Въпроса е този фиксиран бонус дали ще си струва толкова.Все пак един герой обле4ен в максимални показатели се справя и сам в най- трудните не мултистепенни зони.

Неактивен ronny

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 8
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #9 -: Февруари 25, 2010, 12:19:55 pm »
за мен си струва само ако комплекта е с по 3 показателя и само такива бих купил от аукциона

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #10 -: Февруари 26, 2010, 12:40:02 am »

Неактивен er

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +9/-8
    • Профил
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #11 -: Февруари 26, 2010, 01:11:03 am »

Неактивен skywarrior

  • Тайна
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 54
  • Karma: +6/-28
  • kjashdas
    • Профил
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #12 -: Февруари 26, 2010, 02:39:44 pm »
крещ бих искал да те попитам дали в комплектите има оръжия щитове или занятчийски инструменти защото до сега не видях едно от тези 3-те :)
 ???
Всеки се ражда човек, но не всеки остава такъв до края

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #13 -: Февруари 26, 2010, 05:47:20 pm »
Има оръжия , за щит не знам със сигурност , има комплект който ще дава бонус за майстори .

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Комплекти 4 кат .
« Отговор #14 -: Февруари 26, 2010, 09:45:53 pm »