Автор Тема: Искам да запитам относно изработването на епични предмети  (Прочетена 1287 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен borko

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Преди малко изработих 14 предмета един след друг и само един излезе епичен.Как е възмойно това при условие че при изработката имам шанс за епичен предмет 17%?
При една проста сметка би трябвало всеки 5 или 6 предмет да стане епичен,но дефакто не е така.Какав е смисала тогава да се купува легендарен чук за 50 диаманта,да се пуска ордена на занаятчиите и да се вкарват средства в гилдията за увеличаване на процента за изработка.Според мен трябва да се направи нещо по този въпрос.
Ще чакам отговор от модераторите.Благодаря предварително.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Мисля че се смята средно аритметично за по-голям период. Тов може би очначава че ще изрботиш 2 епика един след друг, но следващите 14 няма да са епици. Или 3 поредни епика и после 20 без епик. Може и да има зар, но и той си има закономерностти  ;)

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
ти си за тото 2  :D
как е възможно да не спечелиш 65 години  *hihi*
да плача ли че от 30 опита вадя 2 легенди ?
бизнесмените са така инвестират и ако не лапнат веднага x100 проблем, моля за внимание, бъг, щрък,пъдпъдък...

Неактивен mitonzi

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 263
  • Karma: +53/-38
    • Профил
    • Влезте тук моля
Преди малко изработих 14 предмета един след друг и само един излезе епичен.Как е възмойно това при условие че при изработката имам шанс за епичен предмет 17%?
При една проста сметка би трябвало всеки 5 или 6 предмет да стане епичен,но дефакто не е така.Какав е смисала тогава да се купува легендарен чук за 50 диаманта,да се пуска ордена на занаятчиите и да се вкарват средства в гилдията за увеличаване на процента за изработка.Според мен трябва да се направи нещо по този въпрос.
Ще чакам отговор от модераторите.Благодаря предварително.

Всичко е късмет. Ако имаш късмет по-често ще правиш епични.
Аз до преди седмица бях направил над40 предмета без някой да излезе рядък, а тази седмица дори ми се случи да направя един след друг 2.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Дано не се разсърди автора че в неговата тема, ама да не пускам амнайста та тема на тая тема :)

Интересува ме как се смятат процентите? Примерно: рядък - 60%, легендарен - 30% и за обикновен остават 10%. Така ли е? Защото ако сме III категория, и върху тия проценти имаме и 15% епик надхвърляме 100% без никаква вероятност за нещо обикновено.

Неактивен Fight

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 97
  • Karma: +59/-15
    • Профил
Дано не се разсърди автора че в неговата тема, ама да не пускам амнайста та тема на тая тема :)

Интересува ме как се смятат процентите? Примерно: рядък - 60%, легендарен - 30% и за обикновен остават 10%. Така ли е? Защото ако сме III категория, и върху тия проценти имаме и 15% епик надхвърляме 100% без никаква вероятност за нещо обикновено.

http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=7527.msg41869#msg41869