Автор Тема: битки  (Прочетена 1291 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен skywarrior

  • Тайна
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 54
  • Karma: +6/-28
  • kjashdas
    • Профил
битки
« -: Февруари 26, 2010, 01:21:33 pm »
ся добре..направили са силни враговете в 4-та кат ама направо са преувиличили аз съм 4-та категория пазител половината епичен половината легендарен меча ми е епичен и искарвам 2битки в симиля за 30-32 ниво група 3 някои ако може да ми каже да се бия че да искарвам повече ще съм му благодарен   *hihi* :D
Всеки се ражда човек, но не всеки остава такъв до края

Kilgor

  • Гост
Re:битки
« Отговор #1 -: Февруари 26, 2010, 01:25:31 pm »
С моя пазител нямах никакъв проблем в 4та категория. Минах я без наемници за 1 седмица. Естествено групите 37-39 дето има редки не може сам герой да бие. Казва се Galiley пазителя ми, ако искаш го виж още е с облеклото от 4та, даже колана му е от 2ра категория  *hihi*

Неактивен skywarrior

  • Тайна
  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 54
  • Karma: +6/-28
  • kjashdas
    • Профил
Re:битки
« Отговор #2 -: Февруари 26, 2010, 01:28:57 pm »
хаха не преовиличаваш ли с твоа че си я минал за седмица ?? първо е невъзможно защото точките ти няма да стигнат втроро кръвта :) аз имам 4,7к кръв и 4,8к броня правя поражения 160-340 критикал 16 и ме мачкат :(
Всеки се ражда човек, но не всеки остава такъв до края

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:битки
« Отговор #3 -: Февруари 26, 2010, 02:12:02 pm »
Той като я е минавал е нямало нищо общо със сега. Поне така си мисля аз, че е било тогава. Виж на 8-ма стъпка в многостепенната ти излизат 6 редки диваци. Дори стрелците имат 86% блок. Вижда ми се леко трудно, но аз съм още с 4-ма наемника. Ще видя с 5, но пак ми се струва трудничко за сам

Kilgor

  • Гост
Re:битки
« Отговор #4 -: Февруари 26, 2010, 02:27:50 pm »
хаха не преовиличаваш ли с твоа че си я минал за седмица ?? първо е невъзможно защото точките ти няма да стигнат втроро кръвта :) аз имам 4,7к кръв и 4,8к броня правя поражения 160-340 критикал 16 и ме мачкат :(


Малко преувелих, някъде 10-11 дни ми отне, ама такава е приказката. С орден на търговеца и още 3-4 героя дето му даваха цялата си храна, нямах проблем. Въпроса е че така облечен както го виждаш стигнах до Абатството на мрака и там качвах, само с първите 6 битки. Та съвета ми е да вземеш приключение в Симлия, стигаш лесно до Змийският рай и го минаваш лесно. В него качваш до 34то ниво. После ще се измъчиш доста с Хлъзгавия път. Без наемници е много труден, аз го минах на инат и с доста загубени битки. В другите зони с добре развит и облечен пазител няма да имаш проблеми. След това само в Абатството на мрака - първите 6 битки биеш, връщах се и пак. И задължително с Орден на търговеца - на 3 часа рефрешват магазините + храна от други герой в гилдията + храна от аукциона когато се наложи. Не е евтино и няма да си на печалба от 4та категория, но ще я минеш за 10-12 дни. С точки за действие всеки ден разбира се.