Автор Тема: Най-доброто оръжие  (Прочетена 20934 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #60 -: Август 14, 2009, 10:22:02 pm »
Покажи ми поне една за 2-ра категория меч за 2 ръце осввен смесен бронзов меч и смесен брознзов превъзходен меч и ще ти повярвам
Застреля ме..Как да ти покажат като вече са над 30 ниво..И за какво им е да те лъжат..Като няма - казват няма..Ей все под вола теле да потърсим.. >:(

ahilix

  • Гост
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #61 -: Август 15, 2009, 02:10:25 am »
Отваряш рецептата даваш на бутона  на мишката ляв бутон, горе в дясно на клавитурата има копче Print Screen/Sys rq натискаш , отиваш на paint (програмката за рисуване намира се в принадлежности ) отварят и даваш редактирай и постави, Излиза ти сниманото даваш на запиши като ........... избираш JPG формат. Качваш тук http://i.spodeli.info/ и тогава ще повярвам че има такава
Трябва ти нов доставчик явно..Аз ти обяснявам че са над 30 то ниво и се бият в зони за съответното ниво рецепти ,ти ми обясняваш как да направя скрииншот на рецепта..

ahilix

  • Гост
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #62 -: Август 15, 2009, 04:07:29 am »
Meне над 30 не ме греят за сега виж ми нивото. Искам да се развивам в такъв меч и да му дигам скил но за 2-ра категория просто играчите са ощетени
Боже колко мъка има по тоя свят , Боже...Ще ти го обясня като за теб..Искаш Райх и Изолде да ти покажат рецепта 2 ро ниво..Как да ти я покажат като те са вече 3 или 4 то ниво и рецептите при тях са трето или четвърто ниво..Обясняват ти ,че има такива рецепти , ти обаче си си в твоя си филм ...Задай си един простичък , ама многоооооо простичък въпрос...Как се стига до трето ниво? Тия дето сега са там да не са почнали играта от него...

Неактивен Witch

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 328
  • Karma: +99/-21
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #63 -: Август 15, 2009, 08:06:42 am »
Боже колко мъка има по тоя свят , Боже...Ще ти го обясня като за теб..Искаш Райх и Изолде да ти покажат рецепта 2 ро ниво..Как да ти я покажат като те са вече 3 или 4 то ниво и рецептите при тях са трето или четвърто ниво..Обясняват ти ,че има такива рецепти , ти обаче си си в твоя си филм ...Задай си един простичък , ама многоооооо простичък въпрос...Как се стига до трето ниво? Тия дето сега са там да не са почнали играта от него...

Много просто могат да покажат рецепта от по-ниска категория. Отварят си на занаята, цъкат на 2-ра категория примерно, цъкат върху избраната рецепта и правят скрийншот. Това се е опитал да ти обясни Slavi_82.

Колкото до рецептите за мечове, не мога да кажа има ли ги или не, аз съм мистик и нямам наблюдения върху оръжията за воини.



Rayh

  • Гост
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #64 -: Август 15, 2009, 08:47:57 am »
никога не съм правил оръжия 2 категория имам рецепта само за лък колкото да стигна до 3 категория а и в магазините се намират оръжия 19 ниво и с критичен удар когато ние бяхме 2 категория нямаше майстори а в 3 едвам намерихме свястни оръжия в магазина тогава единствен сега е доста по лесно  :)


мола спрете със коментара



Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #65 -: Август 15, 2009, 06:40:48 pm »
Покажи ми поне една за 2-ра категория меч за 2 ръце осввен смесен бронзов меч и смесен брознзов превъзходен меч и ще ти повярвам

Няма нужда да ми вярваш или да не ми вярваш - нашият оръжейник няма всички рецепти и точно тази я няма във втора категория. Това което ти обяснявам е че такава рецепта е написана и съществува в играта, дали тя ще се падне на някого в битка, това е въпрос на шанс, аз за това не мога да гарантирам.

Мисля че с това изчерпваме въпроса какви рецепти има, моля да пишете по темата.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #66 -: Август 15, 2009, 11:42:34 pm »
Сигурно ще повторя менението на 10 човека но ...

При боеца най-важно е ТОЧНОСТ. В началото (до 15 ниво) развивайте само жизненост и точност. След 15 ниво (до 30) развивайте така :
Сила - 1 А.Т
Точност - 2 А.Т
Жизненост - 2 А.Т

А от 30 нагоре :

Сила - 3 А.Т
Точност - 1 А.Т
Жизненост - 1 А.Т

В началото ще ви трябва МНОГООО кръв. Особено ако се паднете срещу стрелци тогава просто сте загубени без кръв. Трябва ви и точност тя е една от най-важните...
В средна игра продължавате да развивате точност и жизненост но и вкарвате по 1 Сила ...
В края когато щетите са ви доста по-големи вкарвате главно сила като не забравяте за точност и жизненост.

Аз не съм войн и не съм високо ниво но като те гледам се ядосвам на интелекта ти ... Толкова е просто а вие правите отделна тема ...

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #67 -: Август 16, 2009, 12:10:26 am »
Сигурно ще повторя менението на 10 човека но ...

При боеца най-важно е ТОЧНОСТ. В началото (до 15 ниво) развивайте само жизненост и точност. След 15 ниво (до 30) развивайте така :
Сила - 1 А.Т
Точност - 2 А.Т
Жизненост - 2 А.Т

А от 30 нагоре :

Сила - 3 А.Т
Точност - 1 А.Т
Жизненост - 1 А.Т

В началото ще ви трябва МНОГООО кръв. Особено ако се паднете срещу стрелци тогава просто сте загубени без кръв. Трябва ви и точност тя е една от най-важните...
В средна игра продължавате да развивате точност и жизненост но и вкарвате по 1 Сила ...
В края когато щетите са ви доста по-големи вкарвате главно сила като не забравяте за точност и жизненост.

Аз не съм войн и не съм високо ниво но като те гледам се ядосвам на интелекта ти ... Толкова е просто а вие правите отделна тема ...

Благодарим за компетентния съвет. Преди да даваш съвети, бих те посъветвала лично да играеш като войн и после да коментираш.

Войните също имат нужда от интелект, след 20 ниво когато много от добрите им специални умения изискват много дух.

ahilix

  • Гост
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #68 -: Август 16, 2009, 03:17:47 am »
Mай говориш за Йети всеки е слушал за него но никой не го е виждал и тук сме така
но нали е бета примиряваме се с много неща
Не знам дали говори за Йети , ама със сигурност говори на Йети.. ;D

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #69 -: Август 16, 2009, 09:55:04 am »
Благодарим за компетентния съвет. Преди да даваш съвети, бих те посъветвала лично да играеш като войн и после да коментираш.

Войните също имат нужда от интелект, след 20 ниво когато много от добрите им специални умения изискват много дух.

Добре. Братовчед ми е войн доста високо ниво ... развива се точно както написах и в момента никой неможе да му се опре ... разбира се ползва билки  ;D ;D ;D

HAMELEON

  • Гост
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #70 -: Август 16, 2009, 02:55:19 pm »
Добре. Братовчед ми е войн доста високо ниво ... развива се точно както написах и в момента никой неможе да му се опре ... разбира се ползва билки  ;D ;D ;D

 Дай го тоя твоя брачет да го видим колко е страшен!!!
 И какви точно умения има и как ги прилага в дейстителност щом няма интелект( другата дума за интелект е акъл) неговия герой?

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #71 -: Август 16, 2009, 03:11:48 pm »
Дай го тоя твоя брачет да го видим колко е страшен!!!
 И какви точно умения има и как ги прилага в дейстителност щом няма интелект( другата дума за интелект е акъл) неговия герой?
Че то и аз не съм инвестирал нито една точка в интелекта , но това не ми пречи да си имам 200 дух. Нали за това и предметите дават атрибутни точки.
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

HAMELEON

  • Гост
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #72 -: Август 16, 2009, 03:24:00 pm »
Че то и аз не съм инвестирал нито една точка в интелекта , но това не ми пречи да си имам 200 дух. Нали за това и предметите дават атрибутни точки.

  Изчакай да станеш категория 4(30 ниво и нагоре) и ще разбереш тогава колко е необходим интелекта !  ;)
  Да не говорим за по-нагоре !!!

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #73 -: Август 16, 2009, 03:34:56 pm »
  Изчакай да станеш категория 4(30 ниво и нагоре) и ще разбереш тогава колко е необходим интелекта !  ;)
  Да не говорим за по-нагоре !!!
Знам че е нужен духът иначе въртлежката не бачка както и бойния вик които са доста добри умения а както имам 27 точки интелект от екипировката то не ми пречи и да имам и повече а и все пак войнът не е герой като мистика който да не може без дух а е тип тупа лупа (кой може да отнесе повече бой) както и кой ще уцели.
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен ogunche

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +7/-2
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #74 -: Август 16, 2009, 07:29:11 pm »
Да и аз съм много любопитен кой е братовчет ти  ;D

Сандокан, мале с двата ножа  ;D

п.п. съжалявам за спам-а ама не се сдържах да го кажа !
Благополучието е велик учител, неволята по-велик.
(Уилям Хазлит)