Автор Тема: Най-доброто оръжие  (Прочетена 20913 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Най-доброто оръжие
« -: Юни 05, 2009, 01:44:01 am »
Леле... още ли не са го оправили :) Заради това още се бия с чук... Вместо с меч и щит... А други рецепти и без това няма, само се повтарят... Скоро като получа право на специализация и искам да съм с меч, какво правим?

Всъщност някой може ли да ми каже кое е най доброто оръжие за боец втора категория?

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #1 -: Юни 05, 2009, 09:35:20 am »
Няма най-добро. Всичко зависи от това кое на тебе ти е кеф да използаш и най-вече - КАКВИ БОНУСИ СИ МУ РАЗВИЛ!
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #2 -: Юни 05, 2009, 01:21:49 pm »
Няма най-добро. Всичко зависи от това кое на тебе ти е кеф да използаш и най-вече - КАКВИ БОНУСИ СИ МУ РАЗВИЛ!
Разбира се че има най-добро!

Аз вече казах. Скоро ще стане Свиреп войн, смятам в последствие да се бие с две оръжия. Токущо станах 13-то нито, с какво да се бия сега, с какво да се бия след 15 и с какво да се бия когато се науча с две оръжия?

Говоря за достъпните рецепти като начало и понеже те са прекалено малко, със сигурност има "най-добро" поне от тях, втора категория оръжейник-миньор съм.

Какви рецепти да търся?

Rayh

  • Гост
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #3 -: Юни 05, 2009, 01:35:16 pm »
Разбира се че има най-добро!

Аз вече казах. Скоро ще стане Свиреп войн, смятам в последствие да се бие с две оръжия. Токущо станах 13-то нито, с какво да се бия сега, с какво да се бия след 15 и с какво да се бия когато се науча с две оръжия?

Говоря за достъпните рецепти като начало и понеже те са прекалено малко, със сигурност има "най-добро" поне от тях, втора категория оръжейник-миньор съм.

Какви рецепти да търся?

оръжие 18 ниво но се вадят само от битки  ;)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #4 -: Юни 05, 2009, 01:39:35 pm »
оръжие 18 ниво но се вадят само от битки  ;)
А на картинка поне може ли да го видя :)

Rayh

  • Гост
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #5 -: Юни 05, 2009, 01:42:54 pm »
за 2 ниво не знам дали има разлика в картинката на рецептата пише отлично на тея от 16 превъзходно  8)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #6 -: Юни 05, 2009, 01:50:36 pm »
Разбира се че има най-добро!

Аз вече казах. Скоро ще стане Свиреп войн, смятам в последствие да се бие с две оръжия. Токущо станах 13-то нито, с какво да се бия сега, с какво да се бия след 15 и с какво да се бия когато се науча с две оръжия?

Говоря за достъпните рецепти като начало и понеже те са прекалено малко, със сигурност има "най-добро" поне от тях, втора категория оръжейник-миньор съм.

Какви рецепти да търся?

Нека пак да обясня с тези 2 оръжия. Няма да имаш достъп до това умение преди ниво 30. Така че ти препоръчвам горещо да не се притесняваш в момента с какво ще се биеш когато си ниво 30. Дотогава трябва и без това да имаш максимум умение при бой със всякакъв вид оръжие.  Въпроса е следния - кое оръжие би ти помогнало до ниво 20 да побеждаваш най-лесно враговете ?

Ако искаш да си свиреп войн, възможностите са 4 за специализация с оръжие:

Боен чук, пика, меч за 2 ръце и бойна брадва.

Можем да дискутираме всичките в детайл, но аз лично смятам от наблюдение че с пиката би ти било най-лесно да се биеш. Нека и другите да се изкажат, може да се получи добра дискусия :)

Rayh

  • Гост
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #7 -: Юни 05, 2009, 01:53:22 pm »
има подскаска в която се казва че само война може след 15 да се бие с 2 оръжия  :D или пак е мистерия  :P

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #8 -: Юни 05, 2009, 02:09:26 pm »
И аз на тази подсказка се осланях, но уви... Та до 30 като ми попадне рецепта за пика, ще я пробвам, само се чудя няма ли добро оръжие за една ръка и щит или този вариант е само за пазителите?

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #9 -: Юни 05, 2009, 02:25:04 pm »
Вариантите са много.

Зависи наистина от начина, по който развиваш героя си.

За мистиците изборът е очевиден - тоягата.
Бидейки чувствителни относно ловкостта, която много пъти е главният фактор, който ги запазва живи, мистиците не могат да си позволят да се разкарват с тежки оръжия, които имат наказания към ловкостта и точността.
Разбира се, можете да му сложите лек щит и лек меч или някакви ками, но никога няма да направите толкова поражения, колкото можете да направите с тоягата, която по поражения е почти същата като тежкия меч.
А мистикът, който развие достатъчно добре уменията си с тояга, наистина може да бъде много лоша новина, както са чудовищата, така и за противниковите играчи.

При Стрелеца бих избрал Метателни копия. Докато не специализира.
Дори и след 20-тия рунд да им намаляват пораженията наполовина, са прекрасно оръжие.
Разбира се, ако специализирате Призрачен ловец, можете да превърнете лъка си в Артилерийски комплекс.
Призрачният Преследвач, който се бие с 2 ками, вече е върха на шишарката. Иска се много развитие, много учене и много инвестиции. Но бихте могли да станете изрод в близък бой, без да може да ви удари някой. Нинджа.

Войнът е командос.
Той може да ползва всякакви оръжия.
До специализацията спокойно може да движи с тежък чук и няма да има проблеми.
Вярно е, жертва защита, а и чука няма блок, но пък.... ако има пари за банани и за колби, на кого му пука?
За Пазителя едноръкия меч и щита са задължителни, според мен.
Поражения почти няма да нанася, но пък с добри умения на щита е като крепост. Освен това, ако развие "Удар с щит", може да блъска много лошо с него, когато му блокират ударите. Ако има достатъчно дух, разбира се. И при положение, че успее да направи шанса си за блок 50%, това означава, че винаги ще поема само половината от ударите. При бой с повече от един противник това е много... важно.
Свирепия войн, ако иска да учи за оръжия за две ръце, няма какво да му мисли - два едноръки меча и... много здрава броня, която да му компенсира много по-малката защита.
Тук, обаче, има едно условие - за да може да нанася наистина поражения, Свирепият войн трябва да инвестира точки в точност. Но пък... инвестицията му се връща двойно... даже бих казал - критично.
Достатъчно е да ти направи 1 критичен удар, за да те убие на място.




 
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #10 -: Юни 05, 2009, 02:26:59 pm »
...Намери си малко предмети , които дават "точност" . Сложи си къс меч 19то ниво(прави някаде малко над 30 горница) с добър щит , понеже нямаш ловкост ще събереш над 30% шанс да блокираш удър...
Системата е да качваш нива на героя , нали ? Това , което ти предложих в другата тема е вариант с който няма да ядеш много пердах и ще си относително силен . Пробвай да биеш мародери над 17то ниво . Имат и критикъл и висок блок . Ако нямаш някакъв колосален рефлект демидж невиждам как би ги убил .

Неактивен iceTo0o

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 220
  • Karma: +9/-94
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #11 -: Юни 05, 2009, 07:30:33 pm »
Незнам за другите как се развиват и с какви оръжия обаче аз имам наи добрия лък в играта  8)
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #12 -: Юни 05, 2009, 09:11:25 pm »
Незнам за другите как се развиват и с какви оръжия обаче аз имам наи добрия лък в играта  8)

Успех с този лък :) Малко ще ти е трудничко да вдигаш нива ;)

Неактивен iceTo0o

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 220
  • Karma: +9/-94
  • БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #13 -: Юни 05, 2009, 09:19:13 pm »
Защо  ???
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Най-доброто оръжие
« Отговор #14 -: Юни 06, 2009, 01:35:28 am »
Незнам за другите как се развиват и с какви оръжия обаче аз имам наи добрия лък в играта  8)
Е покажи ни го де ;)