Автор Тема: Предложение за изтриване на ненужни акаунти!  (Прочетена 3046 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Мисля, че доста от нас са направили по дузина акаунти част от които стоят безцелно и не са действащи. Предлагам всеки да има възможността сам за себе си да прецени при желание от негова страна да изтрие даден ненужен акаунт. Би могло да има опция чрез която в рамките на 48,72 часа или колкото там прецените акаунта да е в процес на триене, като например първите 24ч въпросния ползвател да може да предотврати това си решение естествено след въвеждане на съответната парола.  :)

kosiger

  • Гост
Re:Предложение за изтриване на ненужни акаунти!
« Отговор #1 -: Юни 24, 2010, 04:44:46 pm »
Мисля, че доста от нас са направили по дузина акаунти част от които стоят безцелно и не са действащи. Предлагам всеки да има възможността сам за себе си да прецени при желание от негова страна да изтрие даден ненужен акаунт. Би могло да има опция чрез която в рамките на 48,72 часа или колкото там прецените акаунта да е в процес на триене, като например първите 24ч въпросния ползвател да може да предотврати това си решение естествено след въвеждане на съответната парола.  :)
напълно съм съгласен.така ще се поосвободи малко сървъра от ненужни акаунти.извинявам се не бях видял поста ти.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Предложение за изтриване на ненужни акаунти!
« Отговор #2 -: Юни 24, 2010, 06:50:36 pm »
+ 1 , готов съм да жертвам мулета за каузата .

Неактивен Jifko

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +4/-19
    • Профил
Re:Предложение за изтриване на ненужни акаунти!
« Отговор #3 -: Юни 24, 2010, 07:18:14 pm »
да след като махнаха задачите за диаманти..преспокойно можете да си истриете Цензура мулета...заради които Цензура играта!
« Последна редакция: Юни 24, 2010, 07:59:24 pm от prob4o »

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Предложение за изтриване на ненужни акаунти!
« Отговор #4 -: Юни 24, 2010, 07:23:38 pm »
Чао приятел , имам да трия мулета 2 категория ... правеха по 15 диамантени задачи на ден  *hihi* може ли някой да му обясни на тоя човек , че нервите и злобата не са добър съветник ..

kosiger

  • Гост
Re:Предложение за изтриване на ненужни акаунти!
« Отговор #5 -: Юни 24, 2010, 07:56:13 pm »
да след като махнаха задачите за диаманти..преспокойно можете да си истриете Цензура мулета...заради които Цензура играта!
мойте не са Цензура а си бяха честни миньори в 1 категория и не са взимали никакви задачи за диаманти.плюс това те са били и премиум  и съм плащал за тях повече отколкото ти.това си е лично мое желание да ги спра така или иначе.но ако може да се премахнат ще е по-добре според мен за самата игра.и междудругото мойте не са мулета а катъри. :P :P :P
« Последна редакция: Юни 24, 2010, 08:00:08 pm от prob4o »

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Предложение за изтриване на ненужни акаунти!
« Отговор #6 -: Юни 24, 2010, 08:05:23 pm »
да след като махнаха задачите за диаманти..преспокойно можете да си истриете Цензура мулета...заради които Цензура играта!
Следващия ваш подобен пост с псувни ще ви донесе наказание във форума.
По-лесно ми е да ви забраня достъпа до форума отколкото да ви редактирам простотиите.

kosiger

  • Гост
Re:Предложение за изтриване на ненужни акаунти!
« Отговор #7 -: Юни 24, 2010, 08:10:44 pm »
Следващия ваш подобен пост с псувни ще ви донесе наказание във форума.
По-лесно ми е да ви забраня достъпа до форума отколкото да ви редактирам простотиите.
тогава  ни отговорете на предложението,господа.ние предлагаме нещо което ще е полезно,но вие си мълчите.кажете ни става ли или не.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Предложение за изтриване на ненужни акаунти!
« Отговор #8 -: Юни 24, 2010, 08:19:24 pm »
Господин Prob4o е модератор на форума- вижте тази тема. Нечие мълчание не е оправдание да нарушаваме правилата на форума със своите думи.

Съответната парола предлагам да се получава на пощата, с която е създаден акаунтът, ако изобщо се въведе такава възможност.

Неактивен prob4o

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 495
  • Karma: +98/-67
    • Профил
Re:Предложение за изтриване на ненужни акаунти!
« Отговор #9 -: Юни 24, 2010, 08:23:50 pm »
Първо: Не съм аз човекът.
Второ: Тук не е Пирогов, за да очаквате моментален отговор, а дори и там се чака на опашки. А и това не е въпрос, а предложение.
Трето: Ако това бъде въведено, още първия ден ще се появят играчи с оплаквания от сорта: " Някой ми влезна в акаунта и го изтри". Още по-лошо ще бъде, ако това действие става с въвеждането на различна от тази за акаунта парола.

kosiger

  • Гост
Re:Предложение за изтриване на ненужни акаунти!
« Отговор #10 -: Юни 24, 2010, 08:26:15 pm »
Първо: Не съм аз човекът.
Второ: Тук не е Пирогов, за да очаквате моментален отговор, а дори и там се чака на опашки. А и това не е въпрос, а предложение.
Трето: Ако това бъде въведено, още първия ден ще се появят играчи с оплаквания от сорта: " Някой ми влезна в акаунта и го изтри". Още по-лошо ще бъде, ако това действие става с въвеждането на различна от тази за акаунта парола.
точно това имах предвид.аз самият да мога да си премахна акаунта ако не желая вече да играя с него.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Предложение за изтриване на ненужни акаунти!
« Отговор #11 -: Юни 25, 2010, 09:34:30 am »
Оставете тая работа на Екипа.
Имаме си машинария, с която наблюдаваме какво става по сървърите.
Ако сметнем за необходимо - ще изтрием неактивни акаунти.
В момента това не е най-критичната ни работа.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts