Автор Тема: Първо да попитам...  (Прочетена 1906 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен James

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Първо да попитам...
« -: Юни 05, 2009, 08:53:36 am »
... а после ще си кажа.

При тази предварителна информация:

Възможни врагове :
Рейдър, Рейдър - Стрелец
Ниво :
20 - 24
Количество :
Сам,Група 4, Лидер

с кого би могла да се проведе битката?

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Първо да попитам...
« Отговор #1 -: Юни 05, 2009, 08:55:38 am »
Със четири Рейдъра от ниво 20-24 и с техният Лидер който най-вероятно е 24 ниво. Лидерите са много по-силни и с поне удвоени показатели.

П.П. това е моето предположение :)

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:Първо да попитам...
« Отговор #2 -: Юни 05, 2009, 09:25:05 am »
Само да допълня... За да ти е готино почти винаги се натъкваш в дадената ситоация на 5 война . Рядко един от тях е стрелец . И ако в първите 5 рунда не удариш 2 критикъла положението се натопорчва , ако ме разбираш  ;D

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Първо да попитам...
« Отговор #3 -: Юни 05, 2009, 09:31:22 am »
Няма страшно - пускай битката и стискай палци!
Започваш ги по 3-4 на битка, следва втора с 4-ма, следва трета пак с 4-ма и по някое време усещаш че вече си умрел... Рядко се минава лидер без предварителна подготовка и максимални показатели на героя ти.
Лидера винаги е в последната битка и е съпроводен от 4-5 помощника. Както каза изолде - той е с двойни показатели на нанесени щети...
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен James

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 11
  • Karma: +5/-0
    • Профил
Re:Първо да попитам...
« Отговор #4 -: Юни 05, 2009, 12:14:00 pm »
Със четири Рейдъра от ниво 20-24 и с техният Лидер който най-вероятно е 24 ниво. Лидерите са много по-силни и с поне удвоени показатели.

П.П. това е моето предположение :)

Тц, не позна. :)
Прилагайки логиката на играта, би трябвало битката да е с един тип от ниво 20-24 ИЛИ с 4 типа от същото ниво ИЛИ с техния Биг бос.

Факт е, обаче, че ми се изсипват на главата 5 броя бандити и колкото и да стискам палци преди битката, накрая се оказва, че всъщност само съм се хванал за палците, в оня смисъл.
Ако зная предварително (а аз вече зная от опит), че  ще се срещна с тия серсеми, щях да запаля джапанките в обратна посока и да ги оставя да си живеят мирно и тихо, доколкото им е възможно.

Rayh

  • Гост
Re:Първо да попитам...
« Отговор #5 -: Юни 05, 2009, 12:18:39 pm »
Тц, не позна. :)
Прилагайки логиката на играта, би трябвало битката да е с един тип от ниво 20-24 ИЛИ с 4 типа от същото ниво ИЛИ с техния Биг бос.

Факт е, обаче, че ми се изсипват на главата 5 броя бандити и колкото и да стискам палци преди битката, накрая се оказва, че всъщност само съм се хванал за палците, в оня смисъл.
Ако зная предварително (а аз вече зная от опит), че  ще се срещна с тия серсеми, щях да запаля джапанките в обратна посока и да ги оставя да си живеят мирно и тихо, доколкото им е възможно.


нещо не е сметната като хората аз ги взимам ама станах 27 левал и файдата е никаква ако ходиш с наемник пък първите битки не си струват  8)

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:Първо да попитам...
« Отговор #6 -: Юни 05, 2009, 12:25:24 pm »
Възможни врагове :
Бик, Гигантска костенурка  
Ниво :
27 - 29
Количество :
Сам,Група 3, Група 2

Възможни врагове :
Рейдър, Рейдър - Стрелец
Ниво :
20 - 24
Количество :
Сам,Група 4, Лидер

Реално погледнато надписите подвеждат , но до сега трябваше да си се ореантирал . Още от "Пукнатината на мъртвеца" е трябвало да си имаш едно на ум с много степенните битки . Иначе въобще и дума не може да става за аналогия между горе споменатите примерчета .

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Първо да попитам...
« Отговор #7 -: Юни 05, 2009, 12:43:14 pm »
Сега е малко объркващо. Преди се даваха в проценти и различните групи врагове бяха с определен шанс, а лидерът винаги имаше 100%. Може като финален етап описанието да е различно (не знам графично как ще се изобразява):

Възможни врагове :

Рейдър, Рейдър - Стрелец                      Лидер

Ниво :                                                   
20 - 24                                                 24

Количество :
Група 4                                                 Сам


Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Първо да попитам...
« Отговор #8 -: Юни 05, 2009, 01:01:43 pm »
Сега е малко объркващо. Преди се даваха в проценти и различните групи врагове бяха с определен шанс, а лидерът винаги имаше 100%. Може като финален етап описанието да е различно (не знам графично как ще се изобразява):

Възможни врагове :

Рейдър, Рейдър - Стрелец                      Лидер

Ниво :                                                   
20 - 24                                                 24

Количество :
Група 4                                                 Сам



Именно това се има предвид в описанието :) Сега е подвеждащо, съгласна съм но така трябва да се разбира.