Автор Тема: Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)  (Прочетена 3611 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
 Съобщенията ,които пращаме ,хич не са евтини и мисля ,че за тези пари могат да се добавят някои други екстри ! Ето ги и моите предложения :

1.Ежедневно получаване на 24 часов доход от работа в таверната !
2.При вдигнато ниво премиум членът да има възможност да разпределя не 3 умения ,а 4 !
3.Да може да предизвиква играчи ,без те да са в стая !

Това са моите предложения ,мисля че не са лоши !
Дойдох ,видях ,победих ! :)

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #1 -: Юни 09, 2009, 05:31:36 pm »
Пишете нещо -Коментирайте -Харесва ви ,не ви ,защо ??
Дойдох ,видях ,победих ! :)

ahilix

  • Гост
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #2 -: Юни 09, 2009, 05:35:26 pm »
Точка 1 и 2 - определено да..Точка 3 - не..Не може кредитите да ти дават различен геймплей..Или всички могат да предизвикват или всички не могат..

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #3 -: Юни 09, 2009, 05:36:24 pm »
Точка 1 и 2 - определено да..Точка 3 - не..Не може кредитите да ти дават различен геймплей..Или всички могат да предизвикват или всички не могат..
Мдаа ..съгласявам се !
Дойдох ,видях ,победих ! :)

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #4 -: Юни 09, 2009, 05:39:42 pm »
1.не
2.не
3.не
Аз все си мисля че премиума трябва да предоставя удобства , а не огромно  предимство .   Така както е в момента носи достатъчно предимство - 2Х бързо развитие !

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #5 -: Юни 09, 2009, 05:44:57 pm »
В момента за да ви е интересна играта трябва задължително да сте активирали премиум !!! Повече бонуси не са му нужни . Трябва да се помисли как да се изтегли "равновесието" към акаунтите неизползващи менюто "премиум" . Не всеки има възможност да инвестира 20-30 лева в първите 2 седмици от играта . Казвам инвестира , понеже после с малко повече усет се избиват чрез аукциона .

ahilix

  • Гост
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #6 -: Юни 09, 2009, 05:54:50 pm »
В момента за да ви е интересна играта трябва задължително да сте активирали премиум !!! Повече бонуси не са му нужни . Трябва да се помисли как да се изтегли "равновесието" към акаунтите неизползващи менюто "премиум" . Не всеки има възможност да инвестира 20-30 лева в първите 2 седмици от играта . Казвам инвестира , понеже после с малко повече усет се избиват чрез аукциона .
Точно това говоря цал ден..За баланса ..Сегашния не е най добрия и прави играта мудна за тези които не са премиум..А като започваш с една игра първо преценяваш интересна ли ти е или не и тогава харчиш пари..Поне до 20 ниво  точките на действие не трябва да зависят от премиума..Те са тези които правят играта ти динамична или не..

Неактивен click

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +3/-1
    • Профил
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #7 -: Юни 09, 2009, 06:19:44 pm »
В момента за да ви е интересна играта трябва задължително да сте активирали премиум !!! Повече бонуси не са му нужни . Трябва да се помисли как да се изтегли "равновесието" към акаунтите неизползващи менюто "премиум" . Не всеки има възможност да инвестира 20-30 лева в първите 2 седмици от играта . Казвам инвестира , понеже после с малко повече усет се избиват чрез аукциона .

На мен например, си ми е интересна и без премиум! Не мисля, че се развивам "мудно". Повечето играчи, които инвестират пари в онлайн игрите, просто търсят лесния начин за надмощие над другите и обикновено не успяват, защото това е кофти мотив. Естествено, ако си добър играч и инвестираш, ще бъдеш сред първите. Има шанс, обаче, ако си много добър играч и разбираш спецификата на играта, също да бъдеш сред първите. Според мен, в момента баланса е добър.

Rayh

  • Гост
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #8 -: Юни 09, 2009, 06:50:53 pm »
то това с диамантите в тоя им вид доведе до огромен дисбаланс писах още в алфата да се даде шанс на тези който нямат възможност сега как ще ни спрат като няма провки ли????  8)

това няма да реши проблема 10% повече опит в битка и интелекта ще компенсират много повече разликата в нивата  ;)

Неактивен chery

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 53
  • Karma: +6/-6
    • Профил
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #9 -: Юни 09, 2009, 10:28:21 pm »
на мен ми харесва че може да се сдобиваш с диаманти и без да е задължително да пращаш смс-и. който кисне по цял ден в играта трябва да е оправдано поощрен  :D

Rayh

  • Гост
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #10 -: Юни 09, 2009, 10:31:22 pm »
на мен ми харесва че може да се сдобиваш с диаманти и без да е задължително да пращаш смс-и. който кисне по цял ден в играта трябва да е оправдано поощрен  :D

итересн до къде стигна с нон стоп киснене :D та както ти чета постовете май до АРИЕЛ  ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен gamballa

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 54
  • Karma: +4/-19
    • Профил
    • MySpace
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #11 -: Ноември 20, 2009, 05:54:23 am »
мисля че това което предлагаш е крайно премиума е създаден за да ти предложи по-бързи или почти инстантно т.е. моментно развитие :) но не и да те качва толкова нагоре че др да са мишки ... повечето хора са без премиум и накрая какво ще стане ще си играят 100 премиума помежду си и тва е ...
mnmlshs

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #12 -: Ноември 20, 2009, 04:25:06 pm »
мисля че това което предлагаш е крайно премиума е създаден за да ти предложи по-бързи или почти инстантно т.е. моментно развитие :) но не и да те качва толкова нагоре че др да са мишки ... повечето хора са без премиум и накрая какво ще стане ще си играят 100 премиума помежду си и тва е ...
дразниш с тези коментари на всичко! Не забелязваш ли от кога  е темата?!? Ти май гониш цифричката под аватара!

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #13 -: Ноември 20, 2009, 05:36:16 pm »
Е остави го ... :) Да си я гони има още бая да пише  *hihi* *hihi* *hihi* И на мене предложението не ми харесва прекалено небалансирано (не се сетих думата) ще стане ... Аз от началото на играта съм премиум и имам 1 фр. който също я играе и в момента съм 15 нива над него .... Мисля че и сега е малко небалансирано не не се сащам как да се балансира ...  :D

Неактивен night_shadow

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 300
  • Karma: +37/-56
    • Профил
Re:Предложение -Добавки към ПРЕМИУМа :)
« Отговор #14 -: Ноември 21, 2009, 12:06:37 pm »
по-добре ще е бонусите да не са толкова дисбалансиращи, а просто улесняващи... примерно в таверната да има избор от 9 наемника вместо от 6 и 4 задачи а 2. Или с други думи да се добавят неща които просто спестяват диаманти