Анкета

Харесвате ли форумните "игри"?

Да!
26 (43.3%)
Забранете ги!
34 (56.7%)

Общ брой гласове: 58

Гласуването приключено: Март 17, 2010, 12:47:41 pm

Автор Тема: За и против Форумните "игри"  (Прочетена 14824 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
За и против Форумните "игри"
« -: Март 07, 2010, 12:47:41 pm »
Мене честно казано почвам да ме дразнят тези теми!Иска се нов раздел!
« Последна редакция: Март 29, 2010, 08:06:55 am от Dabadas »

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #1 -: Март 07, 2010, 12:48:48 pm »
И мен! само 2 ме кефят  . ПРОтив

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #2 -: Март 07, 2010, 12:50:22 pm »
ДАБАДАс няма смисъл от това малко много . НАй-добре да го направиш само - забравете ги и НЕ

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #3 -: Март 07, 2010, 01:19:09 pm »
да идат в отделен "форум"=раздел че само детски глупости чета или да се махнат, не мога да прочета каквото ми трябва от игри  :D

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #4 -: Март 07, 2010, 01:35:16 pm »
Аз пък искам да ги има игрите, защото сам забелязал, че само в тях не се убиждате...има 1-2 изключения но какво да се прави... *UNDECIDED*
Относно друг под раздел "игри" е добра идея, там може да се преместят всички игри.
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #5 -: Март 07, 2010, 01:48:46 pm »
Аз пък искам да ги има игрите, защото сам забелязал, че само в тях не се убиждате...
САМ ли го забеляза това?  :D

NightFiary

  • Гост
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #6 -: Март 07, 2010, 01:54:31 pm »
Аз пък искам да ги има игрите, защото сам забелязал, че само в тях не се убиждате...има 1-2 изключения но какво да се прави... *UNDECIDED*
Относно друг под раздел "игри" е добра идея, там може да се преместят всички игри.

Подкрепям мнението описано по горе. Не е лошо да ги има игрите, еи така за забавление, но определено е по добре да са си в отделен раздел, защото тук като чели се губят някой от тях. Е вярно има някой са много малумни, но има някой са хубави и заслужават отделен раздел. Надявам се екипа да помисли над това предложение.

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #7 -: Март 07, 2010, 01:58:54 pm »
Подкрепям мнението описано по горе. Не е лошо да ги има игрите, еи така за забавление, но определено е по добре да са си в отделен раздел, защото тук като чели се губят някой от тях. Е вярно има някой са много малумни, но има някой са хубави и заслужават отделен раздел. Надявам се екипа да помисли над това предложение.
Това е най-разумното решение и според мен. +1

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #8 -: Март 07, 2010, 04:29:06 pm »
10-21  *hihi* Май надделяваме  *hihi*
Няма как да се забранат, игри трябва да има... imperial hero също е игра...защо не направите тема да я забраните а? ???
Незнам ваобще защо е направена тази тема...игрите за за забавление и за да те расеят от ежедневието (работа...училище...и т.н.)
Много ще ми е интересно да кажете всички гласували за забраната на форумните игрите- защо искате да се забранят?
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #9 -: Март 07, 2010, 04:30:35 pm »
ИМпериал херо е игра , ама форума не е за игри а за зделки, докладване за проблеми ,съобщаване за промени ... и тн

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #10 -: Март 07, 2010, 04:31:56 pm »
ИМпериал херо е игра , ама форума не е за игри а за зделки, докладване за проблеми ,съобщаване за промени ... и тн
Кой пък ти каза, че не е за игри...каде го прочете това ??? ???
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #11 -: Март 07, 2010, 05:01:21 pm »
Има ли смисъл от 30-40 игри ? И като щракнеш на 10-те теми с най-много публикации и да видиш теми като "Нововъведения" или "Критики относно геймплея на играта" се вижда "Асоциации" и Мъже срежу жени". Трябва да има все някакъв ред.Бива бива ама вместо да измислите някоя сериозна тема,вие се мислите само игри."Егати" разсейването - да направиш 10 теми в един ден (за един час даже)  игри (той си знае кой е). Напоследък коментари относно сериозна тема за играта НЯМА !!!! Докато героя ти пътува,вместо да влезеш във форума и да прочетеш нещо полезно, ти се налага да четеш само глупости.Като искаш да се разсееш ходи навън,чати по скайп,играй флашчета и т.н
1.- игрите не са 30-40.
2.- За реда сам сагласен, трябва да се направи под тема "игри" и там да се слагат всички игри.
3.- Които иска чете и влиза в игрите, който не иска не го прави.
4.- Ами относно бързото побликуване на игрите...дали ще е в рамките на 1ч. или на 1 седмица няма голямо значение...
5.- Когато искам да се расея ще правя каквото аз искам, как да изляза на вън ако е под 0 градуса или вали дъжд, ами това да си чата по скайпа не ми пречи да се разведра с някоя игричка като imperial hero.
Все още не сам чул основателна причина да се махнат игрите.
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #12 -: Март 07, 2010, 05:07:27 pm »
Знаеш ли колко ни интересува че ти не си чул основателна причина  :D  ??? ПОд ние имам предвид тези който са против . ИЗтегли си някаква игра на компа и с нея се забавлявай , или излезте в найт файри в МОла . Гледал ли си Пърси ДЖаксан и боговете на Олимп мн е як !

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #13 -: Март 07, 2010, 05:09:04 pm »
Има ли смисъл от 30-40 игри ? И като щракнеш на 10-те теми с най-много публикации и да видиш теми като "Нововъведения" или "Критики относно геймплея на играта" се вижда "Асоциации" и Мъже срежу жени". Трябва да има все някакъв ред.Бива бива ама вместо да измислите някоя сериозна тема,вие се мислите само игри."Егати" разсейването - да направиш 10 теми в един ден (за един час даже)  игри (той си знае кой е). Напоследък коментари относно сериозна тема за играта НЯМА !!!! Докато героя ти пътува,вместо да влезеш във форума и да прочетеш нещо полезно, ти се налага да четеш само глупости.Като искаш да се разсееш ходи навън,чати по скайп,играй флашчета и т.н


По начина, по който се държи голяма част от форумното общество тук, не само че няма да има сериозни теми, ами скоро и никакви теми може да няма. Бас ловя, че хората предпочитат да ползват чатове, за да питат за неща, които ги интересуват, пред риска да създадат тема, която да бъде оспамена за нула време от дървени философи и хора, които са готови винаги и навсякъде да си мерят онея работи. Не искам да разгранича хората, които имат форумна култура от тези, които нямат, така че всеки да си мисли каквото иска, аз за краткият си престой тук ви познавам вече доста добре, за да мога да си формирам горното мнение.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #14 -: Март 07, 2010, 05:12:21 pm »
+ за Озондийп :) Много ми хареса написаното , пък и то си личи кой разбира и кой не тука ;) Разбиращите се отличават по цвят , докато останалите просто са тук да спамят на воля . Колкото до игрите , има ги , ще ги има и няма какво да се направи . :) Както има ИХ така има и тези игри .