Анкета

Харесвате ли форумните "игри"?

Да!
26 (43.3%)
Забранете ги!
34 (56.7%)

Общ брой гласове: 58

Гласуването приключено: Март 17, 2010, 12:47:41 pm

Автор Тема: За и против Форумните "игри"  (Прочетена 14823 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #15 -: Март 07, 2010, 06:11:40 pm »
Аз си казах мнението в една друга тема, отворена в друг раздел, но на абсолютно същата тематика... Но ще го кажа и тук, за да не ме обявиш отново за спамер - аз съм за форумните игри. Безинтересните сами се отсяват от интересните. Нямам никакви претенции в колко раздела искате да ги сложите, на мен не ми пречат по никой начин.

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #16 -: Март 07, 2010, 06:22:48 pm »
И на мене не ми пречат, стига да не заемат цялата първа страница на "общи приказки"!
Който ги смята за забавни, развлекателни, образователни и тн. си е негова работа. Само ще вметна че племенниците ми играят на подобни (думичка която да започва с последната буквичка на предната думичка), ама те още учат азбуката ???

NightFiary

  • Гост
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #17 -: Март 07, 2010, 06:28:50 pm »
Знаеш ли колко ни интересува че ти не си чул основателна причина  :D  ??? ПОд ние имам предвид тези който са против . ИЗтегли си някаква игра на компа и с нея се забавлявай , или излезте в найт файри в МОла . Гледал ли си Пърси ДЖаксан и боговете на Олимп мн е як !

При - незнам си колко навънка никъде не отивам. Най много някое гости. И все пак какво ви пречат игрите, какво толкова ви бръканаха в душата, че така се опълчихте срещу тях.
« Последна редакция: Март 07, 2010, 06:30:59 pm от NightFiary »

Неактивен DevviL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 186
  • Karma: +13/-61
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #18 -: Март 07, 2010, 06:41:39 pm »
Аз също съм ЗА !!!
« Последна редакция: Март 07, 2010, 07:15:14 pm от DevviL »

Неактивен amog

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +6/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #19 -: Март 07, 2010, 06:50:57 pm »
Ами влизаш например да видиш нещо полезно,за накое нововъдение да се информираш, да разбереш нещо за играта и цяла купчина глупави,малоумни игри от сорта "намали с пет увеличи с нещо си"на които уграят децата от 1ви клас(даже и те не играят май).Сега някакви лапета пълнят форума с безмислици,и трябва да търсиш смислена тема. 8)[/color

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #20 -: Март 07, 2010, 06:59:05 pm »
Ами влизаш например да видиш нещо полезно,за накое нововъдение да се информираш, да разбереш нещо за играта и цяла купчина глупави,малоумни игри от сорта "намали с пет увеличи с нещо си"на които уграят децата от 1ви клас(даже и те не играят май).Сега някакви лапета пълнят форума с безмислици,и трябва да търсиш смислена тема. 8)[/color
Повечето теми в "общи приказки" не са кой знае колко полезни...за нововаведенията, вапросите, зоните...и още куп други важни теми си имат под раздели.

Знаеш ли колко ни интересува че ти не си чул основателна причина  :D  ??? ПОд ние имам предвид тези който са против . ИЗтегли си някаква игра на компа и с нея се забавлявай , или излезте в найт файри в МОла . Гледал ли си Пърси ДЖаксан и боговете на Олимп мн е як !
Ами как да чуя като няма основателна причина....аз сам си изтеглил игри но повечето такива игри трябва постояно да се взирам в монитора от което почват да ме болят очите, не искам още от малък да сам с очила.
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #21 -: Март 07, 2010, 07:04:03 pm »
За! Според мен тази тема е безмислена
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #22 -: Март 07, 2010, 07:04:48 pm »
A Според мен игрите са безсмислени

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #23 -: Март 07, 2010, 07:05:30 pm »
КАто не ви харесват не ги четете бе хора!
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #24 -: Март 07, 2010, 07:13:16 pm »
A Според мен игрите са безсмислени
Щом игрите са безсмислени защо играеш imperial hero...сигорен сам че играеш поне още 1-2 игри, ти ако по цял ден си седиш във вас или излизаш с приятели има хора които се връщат от работа, училище и са изморени, представи си, че на вън вали...и освен да седнат пред компа и да поиграят някоя игра или да си говорят с приятели какво друго да правят... ???
Ако пък чак толкова са ти безсмислени игрите просто не ги играй!

За! Според мен тази тема е безмислена
Ами безсмислена е, защото не вярвам че някой модератор или друг от екипа би забранил игрите...поради простата причина, че без тях форума би станал скучен и ще опустее. Ще има по малко теми...хората ще почват да спамят все повече във важните теми.
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

NightFiary

  • Гост
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #25 -: Март 07, 2010, 07:17:31 pm »
И аз подкрепям мнението, че тази тема е безсмислена и само поражда излишни спорове между потребителите и като цяло напрежение в целият форум. Споровете си ги има достатъчно, защо им е на някой хора да създават още?

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #26 -: Март 07, 2010, 07:20:01 pm »
АВе вие глухи ли сте или слепи за 2ри път казвам от ИХ до Форумни малумни игри има една огроооомна разлика ! Аз седя в нас само в неделя ама в събота нямаше  яки филми в мола . Аре да ходим в мола ???

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #27 -: Март 07, 2010, 07:24:03 pm »
дрейк , играта си е игра ;) Живота е игра приятелю и я играем защото нямаме друг избор , на някои им харесва на други не ! Не злобеите безмислено ами се наслаждаваите на играта :) GL & HF !!!

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #28 -: Март 07, 2010, 07:26:45 pm »
АВе вие глухи ли сте или слепи за 2ри път казвам от ИХ до Форумни малумни игри има една огроооомна разлика ! Аз седя в нас само в неделя ама в събота нямаше  яки филми в мола . Аре да ходим в мола ???
Това че на теб не ти харесват не означава, че и на другите не има харесват, аз спирам да пиша в тази тема защото прекалено много станаха "разбирачите" които си мислят че заради тях ще махнат игрите....
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен dr8k

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 412
  • Karma: +36/-79
    • Профил
    • Ел. поща
Re:За и против Форумните "игри"
« Отговор #29 -: Март 07, 2010, 07:44:22 pm »
Ако само на мен не ми харесваха защо има тлква - ????????? И да спрямо теб съм разбирач ...