Автор Тема: Проблем с точките на героя  (Прочетена 1553 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bazil

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 61
  • Karma: +3/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем с точките на героя
« -: Март 08, 2010, 06:11:20 pm »
Преди два дни дигнах ниво и качи 5 точки на интелект!
Така си изравних ловкостта и интелекта!
Точно перди профилактиката сичко си беше наред!
След профилактиката забелязах че ми е много по малко мах духа!
И какво да видя интелекта ми на полувина!?! :o
Направете нещо защо тотака нямам никакъв дух и го свършвам за 1 бидка!
Имам пълно доказателство че не си измислям! В моят профил (Bazil40)(свят 2) бидки 2,3,4 и 5  са преди профилактиката и имам 214 интелект! В бидка 1 (която направих по грешка) имам само 151 интелект!
Не съм сменял нищо от сета ми!
Или искам да ми върнете точките или да ми обясните защо е така!
« Последна редакция: Март 08, 2010, 06:40:12 pm от Bazil »

Неактивен Bazil

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 61
  • Karma: +3/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с точките на героя
« Отговор #1 -: Март 09, 2010, 06:41:04 pm »
ООФФ *hmm*
досега от всички доклади за бъгове които съм написал не съм получил нито 1 отговор и не е оправен ното 1 от тях! *xxx*
за какво си хабя времето изобщо да ви пиша за бъгове като никои не обръща внимание! ???
« Последна редакция: Март 09, 2010, 06:44:50 pm от Bazil »

Неактивен Hikarizu

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 70
  • Karma: +3/-14
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с точките на героя
« Отговор #2 -: Март 10, 2010, 07:57:34 pm »
Ако е бил с колби и аз искам такива - да ми вдигат интелекта с 63

Неактивен CATAHATA

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +2/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с точките на героя
« Отговор #3 -: Март 11, 2010, 10:16:42 am »
Едно нещо ми прави силно впечатление от както я играя тая игра. Админите НЕХАЯТ за играчите, на никой не му пука и не съ мърда и малкото пръстче да оправи проблем на някой герой, а такива има МНОГО!!! Играта е добре направена, има сравнително малко бъгове, но такива има, сещайте се понякога да ги оправят!!!!! За момента от администрацията виждам само лентяи и бездарници. За това ли пращаме всеки месец SMS-и???

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с точките на героя
« Отговор #4 -: Март 11, 2010, 12:17:36 pm »
Относно Bazil40 Интелекта му е абсолютно наред. Ако си направите труда да сметнете стойностите от точките които сте разпределили и бонусите от предмети се получава точно толкова 151. Ако преди ви е бил 214 както твърдите със същата екипировка това значи че при профиалктиката от качен фикс Ви е била оправена тази стойност поради стар бонус който сте ползвали. Така че реално преди това сте бил облагодетелстван. В момента всичко е точно.

Едно нещо ми прави силно впечатление от както я играя тая игра. Админите НЕХАЯТ за играчите, на никой не му пука и не съ мърда и малкото пръстче да оправи проблем на някой герой, а такива има МНОГО!!! Играта е добре направена, има сравнително малко бъгове, но такива има, сещайте се понякога да ги оправят!!!!! За момента от администрацията виждам само лентяи и бездарници. За това ли пращаме всеки месец SMS-и???

Мога да Ви гарантирам че всеки пост поне се преглежда и се стараем да се поправи. Дали винаги се отговаря е друг въпрос. Съжалявам ако не мога хем да пиша код хем и да отговарям на абсолютно всеки пост бил той валиден или пълна глупост. Лек ден.

Неактивен Bazil

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 61
  • Karma: +3/-8
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с точките на героя
« Отговор #5 -: Март 12, 2010, 10:06:39 pm »
Цитат
Относно Bazil40 Интелекта му е абсолютно наред. Ако си направите труда да сметнете стойностите от точките които сте разпределили и бонусите от предмети се получава точно толкова 151.

ЕЕЕ Става се по зле :o
Активирах ордена на мистиците и интелекта ми падна още повече вместо да се качи!
След активацията от 151 стана 142  *xxx* и за това дадох 25 диаманта!?!
Но освен интелекта ми свали и ловкостта!
Този път сериозно изкам нещо да се направи!