Автор Тема: Проблем с приключенията  (Прочетена 1457 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен CATAHATA

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +2/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Проблем с приключенията
« -: Март 13, 2010, 12:28:22 pm »
На 9-та стъпка съм във Ветровитите краища. Задачата е да изработя 2 редки копия 1-ва кат или да събера към 200 желязо в Червения кратер. Естествено избирам копията, но.... се обърках и щракнах на другото.... сега няма никакъв начин да се смени, така ли? предвидено е ако се объркаш и си отучиш професията да ти останат точките, защо обаче никой не се е сетил за това? Благодаря предварително, дано се променят нещата. За сега съм 21 ниво, имам време до 29, що почакам, но наистина искам ботушите от последната част.

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:Проблем с приключенията
« Отговор #1 -: Март 13, 2010, 12:33:58 pm »
Няма никакъв смисъл да се запазват точките при смяна на професията. А това, че ти си сбъркал си е твоя отговорност! А и още нещо! Едвали някой ще се сбърка и ще си смени професията, защото си има специална опция!
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен CATAHATA

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +2/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с приключенията
« Отговор #2 -: Март 13, 2010, 12:40:06 pm »
Няма никакъв смисъл да се запазват точките при смяна на професията. А това, че ти си сбъркал си е твоя отговорност! А и още нещо! Едвали някой ще се сбърка и ще си смени професията, защото си има специална опция!

Отучи си професията да видиш ако искаш, точките СЕ запазват и по този начин можеш да научиш нова главна или второстепенна професия без да губиш точките в другата си.... пфффф.... не очаквах отговор от човек, който играе играта от 2 дни...

Молбата ми е до Judith и другите програмисти, които не съм виждал... Моля, направете опция да се сменя целта на приключението или да могат да се развиват паралелното двете задачи и наградата да се получава след като 1 от 2-те е изпълнена, става дума за 10-15 мин работа най-много и може да се качи при следващата профилактика

Неактивен Baium

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 392
  • Karma: +104/-181
    • Профил
Re:Проблем с приключенията
« Отговор #3 -: Март 13, 2010, 12:44:16 pm »
Давам мнение, а ти прави каквото искаш!
Играя играта от 2 дни? Това беше забавно  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Предложеният от Вас на аукциона Облеклото на паладина бе купен. Получихте 23750000 Злато.

Неактивен CATAHATA

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +2/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с приключенията
« Отговор #4 -: Март 13, 2010, 12:58:09 pm »
Ами аз опитвам да си измоля решение на проблема.
Извинявай, ако съм те затегнал, много се ядосах като видях, че съм щракнал на грешното....

Неактивен snuf87

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 169
  • Karma: +18/-27
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Проблем с приключенията
« Отговор #5 -: Март 13, 2010, 01:07:10 pm »
Кьорав карти не играе това е положението :).
Това преключение и без това не е особено смислено събирай диаманти от мисиите и като станеш 26-7 се почвай в гробницата на биковете и загрявчяй за 4-та.

Неактивен CrimeLord

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 18
  • Karma: +0/-7
    • Профил
Re:Проблем с приключенията
« Отговор #6 -: Март 13, 2010, 01:29:06 pm »
Парелелно развиване на двете задачи би било супер  :)

kosiger

  • Гост
Re:Проблем с приключенията
« Отговор #7 -: Март 13, 2010, 05:00:24 pm »
На 9-та стъпка съм във Ветровитите краища. Задачата е да изработя 2 редки копия 1-ва кат или да събера към 200 желязо в Червения кратер. Естествено избирам копията, но.... се обърках и щракнах на другото.... сега няма никакъв начин да се смени, така ли? предвидено е ако се объркаш и си отучиш професията да ти останат точките, защо обаче никой не се е сетил за това? Благодаря предварително, дано се променят нещата. За сега съм 21 ниво, имам време до 29, що почакам, но наистина искам ботушите от последната част.
спасението е като активираш премиум и в предния пост покачиш мин шанс за добив на руда.аз събирах 219 тиса пак като теб.приятно събиране