Автор Тема: Незаботещи бонуси  (Прочетена 2019 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Незаботещи бонуси
« -: Март 16, 2010, 04:46:05 am »
Бонусите за дроп на злато и предмет от коплекта Търсачът на съкровища 4-та кат не работят.
nick: Kadet, свят:2

Неактивен robusta

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 108
  • Karma: +40/-3
    • Профил
Re:Незаботещи бонуси
« Отговор #1 -: Март 16, 2010, 10:48:47 am »
Проблемът трябва да е оправен.Вече трябва да се отчитат коректно бонусите към пуснато злато и предмет ,които комплектите дават

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Незаботещи бонуси
« Отговор #2 -: Март 16, 2010, 02:13:31 pm »
Пак не ги отчита. Дава ми само бонусът от предметите, но не и от комплекта. Не ги отчита в зоната отдолу преди битката

newcomer

  • Гост
Re:Незаботещи бонуси
« Отговор #3 -: Март 16, 2010, 02:26:33 pm »
Имам проблем със Славата на стрелеца с дълъг лък и Душата на следовника на мрака. Накратко казано, бонусите при всеки лог ту се отчитат, ту не се отчитат. Акаунт skinny е екипиран със Славата на стрелеца с дълъг лък и Душата на Следовника на мрака, даващи по +500 здраве и двата сета. Здравето му е или 538 /неотчитане на бонусите/ или 538/1538 при следващия лог /с отчитане на бонусите, но здраве от предишния лог с неотчитане на бонуса/. Моля Ви проучете ситуацията. Благодаря предварително.

Неактивен robusta

  • Programmer
  • *
  • Публикации: 108
  • Karma: +40/-3
    • Профил
Re:Незаботещи бонуси
« Отговор #4 -: Март 16, 2010, 02:47:25 pm »
За проблема с неотчитане на бонусите към златото и пуснатите предмети ,проблема беше визуален и вече се визуализира.Би трябва да няма вече проблем с него,ако има моля да кажете .
За проблема с неотчитането на бонусите към кръвта от друдите два комплекта ....моля да ми обясните какво точно се случва на Л.С.Гледах вашия проблем и още не съм намерил нещо нередно,за това ще съм благодарен на по-подробно обяснение

newcomer

  • Гост
Неработещи бонуси
« Отговор #5 -: Март 23, 2010, 05:05:03 pm »
Здравейте, има ли някакво развитие с акаунт: skinny и проблема му с отчитане на бонусите здраве от комплектите, с които е екипиран. При битка с героя здравето му пада от x/1538 нa 538/538. Засега не съм открил никаква логика - става както при битки в многостепенни, така и в обикновени зони. Когато здравето "стане" 538/538 съм принуден да изляза от играта и след повторно влизане то е 538/1538. Предполагам, че проблема е локален, защото другия ми герой е с комплекта на Следовника на Мрака също и с нея нямам проблем. Надявам се проблема да се разреши, защото уверявам ви е мъка да се играе така. Благодаря ви предварително.

Неактивен t0n1ty

  • Джоунин
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +13/-65
    • Профил
Re:Незаботещи бонуси
« Отговор #6 -: Март 24, 2010, 11:14:52 pm »
аз съм забелязал че се намалява като умреш

newcomer

  • Гост
Re:Неработещи бонуси
« Отговор #7 -: Април 05, 2010, 04:37:43 pm »
Потвърждавам, че имам абсолютно същия проблем - отчитане/неотчитане на бонус здраве на комплект Човек на войната (бонус на комплекта +600 здраве). При една битка ми отчита бонуса, при следващата в същата зона не ми го отчита. Акаунт: FuryOne. Проблемът с акаунт: skinny все още е налице.

Допълнение: Същото се отнася за бонус здраве на бижутириен комплект: Емблемите на мародера (бонус на комплекта +300 здраве).

Сложил съм две битки, едната с отчитане бонус здраве, другата с неотчитане на бонус здраве в Любими битки (1, 2 място) профил на акаунт: FuryOne.

Аналогично в раздел Любими на акаунт: skinny  може да видите 5 битки без отчитане на бонусите здраве от гореспоменатите комплекти 4 категория.

Предполагам, че проблема не идва от акаунтите, а самите комплекти имат проблем с бонусите здраве.

Надявам се да съм полезен с тази информация. Моля проверете случаите. Мерси предварително.
« Последна редакция: Април 05, 2010, 04:53:24 pm от newcomer »

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Незаботещи бонуси
« Отговор #8 -: Април 05, 2010, 05:28:49 pm »
доста често спира да ми отчита бонусите от комплекта боният монах
Boku wa nihongo ga daisuki.