Автор Тема: има ли контрол над мултихънтарите  (Прочетена 17623 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
За мое голямо съжаление по мой лични наблюдения контрол върху мултиплекасрите или както там им казвате няма никакъв. Играта е мн добра и мн ми харесва но незнам защо тези модератори въпреки че са толкова мн не опражняжат никакъв контрол над тях. Аз без да имам никакви познания и права върху играта мога да открия мн мн такива играчи даже някой са с едно и също име с една цъфра или букжа отзад на разли4ните профили
Също така има и мн играчи които влизат в клан (както стана и в моя) ограбват хранилището и аз немога да ги накайа по никакъж начин няма ли да има преки битки м/у кланове и играчи. играта е интерестна няма спор но няма и ред вътре всеки си прави каквото си иска
Замислете се малко активира си някой 2-3-5-10 акаунта с единия играе а с другия налива само злато и диаманти през аукциона, еми мисля че нама смисъл да се играе а съм сигурен 4е и в момента се прави. Немойе така трябжа да има контрол от тези модератори и т.н.
Нека ми пише някои имам сведения за доста такива играчи даже и този дето ми обра хазната го знам кои е и е с 2 акаунта но аз нищо не мога да направя. Не съм писъл имена във форума щото не мисля че е редно
Дано се променят нещата и ще съм благодарен ако някой от "шефовете" вземе отношение по темата
Благодаря ви предварително приятна игра на вси4ки

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #1 -: Юни 08, 2009, 06:01:15 pm »
Ти защо реши,че да се играе с повече от един акаунт е нарушение?

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #2 -: Юни 08, 2009, 06:02:54 pm »
понеже не мога да си размърдам сивите клетки - я ми разкажи в детайли как ще стане това ...  ;D

...
Замислете се малко активира си някой 2-3-5-10 акаунта с единия играе а с другия налива само злато и диаманти през аукциона, еми мисля че нама смисъл да се играе а съм сигурен 4е и в момента се прави.
...

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #3 -: Юни 08, 2009, 06:05:26 pm »
:) еми явно не си за там тогава приятел ама аз ако имам 2 акаунта мога да си продам от единия на другия през аукциона 1 кожа за 50 диаманта на пример в полза на акаунта който развивам другия само 6те трупа ресурс които ше се продава

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #4 -: Юни 08, 2009, 06:09:12 pm »
а в другия акаунт тези 50 диаманта от небето ли ще падат ... ???
щом ще пускаш СМС-и защо трябва да ги пускаш в другия акаунт и от там да ги прехвърляш в "главния" ... да знаеш само колко е по-лесно да си ги пуснеш просто в "основния" ...
а относно продажбите в аукциона - за да си конкурентен в аукциона и да печелиш добре от него - трябва съотватния акаунт да е развит добре ... което обезсмисля твоето твърдение ...

:) еми явно не си за там тогава приятел ама аз ако имам 2 акаунта мога да си продам от единия на другия през аукциона 1 кожа за 50 диаманта на пример в полза на акаунта който развивам другия само 6те трупа ресурс които ше се продава

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #5 -: Юни 08, 2009, 06:15:07 pm »
И тези диаманти от другият ти акаунт откъде ще дойдат? А този акаунт дето ще трупа ресурс - 1 категория ли ще стои? Нали ще е само за ресурс? И т. н. Първо ти си размърдай сивите клетки - как се развиват 5- 10 акаунта. Защото ако не се развиват ресурса който ще трупат, ще бъде 1ва категория и много скоро няма да бъде полезен на силният ти акаунт. А пък диамантите - как? Ще пращаш СМС-и от единият и ще ги пращаш на другия.

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #6 -: Юни 08, 2009, 06:16:59 pm »
Охххх защо ги говориш тези глупости бе пич. Сивото вещество явно трудно ти се раздвижва. Ще се опитам да се искайа още по просто.
Значи аз имам герои 20 ниво примерно и 7 героя 5 ниво които ми доставят на ден по 12то4ки на герои 7х12=84 допълнителни то4ки за 12х.
Така с тези 84 то4ки по 12 на герой всеки герой добива 18 от някои ресурс понейе няма активиран премиум и му взима по 2 то4ки. И така тези ги пуска на аукциона за диаманти при мн ниска цена и да кайем жзима по 3 диаманта на 12х от герои което при 7-те героя е 21 диаманта на 12х което е 42 за денонощие.
Та сега обястни ми господин модератор колко трябжа да е силен героя та да може да си налива диаманти и злато а?
Помисли малко не бързай да ми отговаряш

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #7 -: Юни 08, 2009, 06:19:59 pm »
Да наистина не сте за там а друг е въпроса че доста от така наречените "модератори" няма нужда да пращат смс-и
Дано да ми пише и някои играч в играта неговото мнение за мен ще е по важно щом вие ми ги говорите тези работа
Мерси ве пак няма смисъл да говорим щом не искате да помислите

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #8 -: Юни 08, 2009, 06:21:58 pm »
Ами да ти кажа много ,ама много си прав !Но щом е позволено ,възползвай се и ти ! ;)
Дойдох ,видях ,победих ! :)

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #9 -: Юни 08, 2009, 06:25:11 pm »
да това мнение вече ми е полезно и щом е разрешено май колкото и да не ми е приятно ще си развия 20 акаунта и играта ве4е ще загуби смисъл

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #10 -: Юни 08, 2009, 06:28:16 pm »
мн жалко обаче нали модераторите са за това да гледат за спазването на правилата а не да си играят по цял ден. Играта е хубава ама трябва да има правила неможе така и да ми ги говорят тези глупости

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #11 -: Юни 08, 2009, 06:42:18 pm »
Всъщност те са модератори на форума, не на играта.
Относно мултитата- ако не се развиват, ще добиват ресурси от много малко места (първа категория) или въобще няма да могат (скъпоценни камъни преди десето ниво не може да се копаят). А и на пазара е по-вероятно стоките, коите се купуват със злато, да са приоритет и само наистина дефицитните неща да се продават за диаманти.

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #12 -: Юни 08, 2009, 07:13:16 pm »
Охххх защо ги говориш тези глупости бе пич. Сивото вещество явно трудно ти се раздвижва. Ще се опитам да се искайа още по просто.
Значи аз имам герои 20 ниво примерно и 7 героя 5 ниво които ми доставят на ден по 12то4ки на герои 7х12=84 допълнителни то4ки за 12х.
Така с тези 84 то4ки по 12 на герой всеки герой добива 18 от някои ресурс понейе няма активиран премиум и му взима по 2 то4ки. И така тези ги пуска на аукциона за диаманти при мн ниска цена и да кайем жзима по 3 диаманта на 12х от герои което при 7-те героя е 21 диаманта на 12х което е 42 за денонощие.
Та сега обясни ми господин модератор колко трябжа да е силен героя та да може да си налива диаманти и злато а?
Помисли малко не бързай да ми отговаряш


 Писна ми от умници  Я ми кажи кое ниво си и колко си играл? Не може човек който наистина е играл достатъчно ( поне 10 ниво - което се стига за седмица без премиум) да говори такива глупости. А пък ако не си играл и една седмица, не бързай да даваш категорични мнения. Опитай се да продадеш тези 18 ресурс 1вакатегория да видим колко диаманти ще изкараш.  Колкото до сивите клетки, като ти гледам правописа много ще да са.

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #13 -: Юни 08, 2009, 07:27:05 pm »
Хора това е тестови сървър бре . Прави се компромис с мултитата съвсем целенасочено . В момента развивам 2ри герой клас войн . Почти го докарах до 15то ниво . Като му взема специализацията ще го пробвам още някой и друг левел . После най-вероятно ще го направя занаятчия в една от другите категории . След това ще си направя и мистик...
Сега е момента да се тества без много да се злоупотвебява , че токувиж сте останали без агитка . 2 клика с мишката и ви порязват на момента...
« Последна редакция: Юни 08, 2009, 07:35:12 pm от zLaGaD »

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #14 -: Юни 08, 2009, 07:35:35 pm »
Хора това е тестови сървър бе . Прави се компромис с мултитата съвсем целенасочено . В момента развивам 2ри герой клас войн . Почти го докарах до 15то ниво . Като му взема специализацията ще го пробвам още някой и друг левел . После най-вероятно ще го направя занаятчия в една от другите категории . След това ще си направя и мистик...
Сега е момента да се тества без много да се злоупотвебява , че токувиж сте останали без агитка . 2 клика с мишката и ви порязват на момента...
 


 Прав си  :) Просто се нервирах, защото още в началото бе казано, че може да се играе с повече от един акаунт. Просто и ясно!!!  И сега с назидателен тон се обяснява, кое как трябва да бъде. Не трябваше да се впрягам - умниците няма да свършат