Автор Тема: има ли контрол над мултихънтарите  (Прочетена 19489 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #15 -: Юни 08, 2009, 08:01:04 pm »
За мое голямо съжаление по мой лични наблюдения контрол върху мултиплекасрите или както там им казвате няма никакъв. Играта е мн добра и мн ми харесва но незнам защо тези модератори въпреки че са толкова мн не опражняжат никакъв контрол над тях. Аз без да имам никакви познания и права върху играта мога да открия мн мн такива играчи даже някой са с едно и също име с една цъфра или букжа отзад на разли4ните профили
Също така има и мн играчи които влизат в клан (както стана и в моя) ограбват хранилището и аз немога да ги накайа по никакъж начин няма ли да има преки битки м/у кланове и играчи. играта е интерестна няма спор но няма и ред вътре всеки си прави каквото си иска
Замислете се малко активира си някой 2-3-5-10 акаунта с единия играе а с другия налива само злато и диаманти през аукциона, еми мисля че нама смисъл да се играе а съм сигурен 4е и в момента се прави. Немойе така трябжа да има контрол от тези модератори и т.н.
Нека ми пише някои имам сведения за доста такива играчи даже и този дето ми обра хазната го знам кои е и е с 2 акаунта но аз нищо не мога да направя. Не съм писъл имена във форума щото не мисля че е редно
Дано се променят нещата и ще съм благодарен ако някой от "шефовете" вземе отношение по темата
Благодаря ви предварително приятна игра на вси4ки
бе те ИО не са оправили за тук си се загрижил  :D

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #16 -: Юни 08, 2009, 08:31:13 pm »
Да благодаря на Sheremetev за отговора другите модератори ги игнорирам и все пак искам да питам да ми се каже точно и ястно от онези двамата умници разрешено ли е да играя с 10 акаунта наведнъж и да си пращам злато и диаманти на текущия акаунт
Благодаря за конкретния отговор предварително на sotty i ivanik. Навсякъде другаде е забранено
Мен Sheremetev ми е пределно ястно че е мн трудно това да се контролира ама не очаквах такъв отговор от твоите "колеги" "модератори" а аз имам чувството че стимолират играта с повече акаунта мн глупаво.
Хубаво е поне че се мислят за голями умници
ТРЯБВА ДА СЕ ИГРАЕ С ЕДИН АКАУНТ НА IP АДРЕС И ВСИЧКО ЩЕ Е ОК. Дано го прочете това и някой който мисли малко а не като sotty i ivanik само да ми говори празни приказки
И все пак разрешено ли е да играя с 10 акаунта и да си наливам текущия
мерси предварително и благодаря на Sheremetev

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #17 -: Юни 08, 2009, 08:37:55 pm »
и аз пичове израявам мнение не искам да се карам с никои ама малко ме подразни начина по които мислите. Не сте прави помислете малко

Rayh

  • Гост
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #18 -: Юни 08, 2009, 08:41:34 pm »
Xaoc
Administrator
*****

Karma: +17/-0
  • [-]

Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил Лично Съобщение (Неактивен)
   
   
Re:наглеждане
« Отговор #5 -: Април 17, 2009, 08:52:46 »
   Отговори с цитатЦитат
Няма проблем с "наглеждането" или "заемането" на каквото и да било - даже се насърчава.

Скоро обаче, няма да можете да си разменяте "използвана" екипировка - в момента тази част не е пусната, но много скоро, ако един предмет е използван в битка той остава за вас и вашите наемници, няма да можете да го пускате на аукциона нито да го давате на други герои - единствено ще можете да го продадете в магазините за малко пари.
   Информирай модератор   Акти


както е ясно от одговора от преди много време мултитата ще са разрешени който има време и средства да го прави аз в алфата играх 3 сега съм с един търся приятели и хора който имат желание да се колперираме това според мен е по удачен варян  8)

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #19 -: Юни 08, 2009, 08:43:43 pm »
и аз пичове израявам мнение не искам да се карам с никои ама малко ме подразни начина по които мислите. Не сте прави помислете малко
виж сега ,рядко говоря празни приказки ако не искам  :D
играй с 20 ако искаш обаче това е смешно и тъпо, колко злато ще налееш, някакви смешни цифри и за какво, да не би да станеш 1ви в класацията а и какво от това, забавлявай се и това е  ;D

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #20 -: Юни 08, 2009, 08:48:09 pm »
във всички форуми до сега вечно ще 'цъфне' някой дето е играл има няма 4-5 дена и веднага почва мнооого компетентно да обяснява как трябвало да се промени играта ... писна ми от такива 'спецове' - играйте си играта - поне месец и повече - тогава давайте 'компетентни' мнения ...

и аз пичове израявам мнение не искам да се карам с никои ама малко ме подразни начина по които мислите. Не сте прави помислете малко

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #21 -: Юни 08, 2009, 08:53:46 pm »
за твое лично сведение играя играта още от самото начало и те уверявам савсем категорично че мога да дам мн по компетентно мнение от твойто. Но явно пак обичаш да си говориш наизуст

Rayh

  • Гост
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #22 -: Юни 08, 2009, 08:56:20 pm »
Дата на регистрация:     Вчера в 04:47:15

не се заяждам но нещо не ми се вързва  8)

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #23 -: Юни 08, 2009, 09:01:03 pm »
Офффф
..... тогава се регистрирах във форума за тази цел да направя темата намери ме в играта околу 95 място

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #24 -: Юни 08, 2009, 09:02:18 pm »


за твое лично сведение играя играта още от самото начало и те уверявам савсем категорично че мога да дам мн по компетентно мнение от твойто. Но явно пак обичаш да си говориш наизуст

 Ами като я играеш от началото как си пропуснал че може да имаш  повече от един акаунт. Защо си се съгласил въобще да играеш като не го приемаш това. Щом играеш значи си приел правилата. И ако ти пречи откажи се или пиши на лични на Хаос или Отон да променят правилата. Модовете нямат нищо общо и Форума също. Тука е раздел за проблеми.

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #25 -: Юни 08, 2009, 09:10:41 pm »
Да така е извинявам се наистина мислех че вие сте модератори на играта и заради това пустнах темата можеби няма смисъл от нея де ама дано да съм ви убедил или поне накарал да помислите понеже наистина без да си кривя душата в всички подобни оннлине ири не забранено това и има един ферман с правила с които трябва да се съгласите при регистрация и мултитата са абсолиутно забранени и при откриване на такива от модераторите им се блокират акаунтите. Това ми беше мисълта и е хубаво и тука така да стане да има малко ред това ми е предложението а не съм искал да се карам с никой, което не съм и правил де ама може да наистина да го предложа на тези които ми ги изброи модераторите, 6те е в плиус на играта
Мерси за всички коментари

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #26 -: Юни 08, 2009, 09:12:37 pm »
замисли се как някакъв психо трилър влиза и излиза от 100 акаунта за да налее 1к злато, остави го да се мъчи, смешен е какво те интересува

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #27 -: Юни 08, 2009, 09:14:30 pm »
:) мерси на всички приятна игра

Rayh

  • Гост
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #28 -: Юни 08, 2009, 09:16:34 pm »
идеята е да не стане като в ио лов на вещици това е ако искат и 110 да си регистрират се тая  ;)

ще ми се да видя колко време ще издържат и колко ще окапят  8)




Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #29 -: Юни 08, 2009, 09:19:15 pm »
а мисли ли се занапред да има преки битки между гилдии и играчи със завладяване на рес и отнемане на инвентар