Автор Тема: има ли контрол над мултихънтарите  (Прочетена 19671 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Rayh

  • Гост
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #30 -: Юни 08, 2009, 09:21:25 pm »
да но всичко е проект  :) и по скоро отон писа че ще се бием за територия

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #31 -: Юни 08, 2009, 09:29:24 pm »
да мерси rach охх измъчих се с тази кирелица ;)

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #32 -: Юни 08, 2009, 09:31:33 pm »
да но всичко е проект  :) и по скоро отон писа че ще се бием за територия
Ооо аз плажа със знойните муладки и ледено студеното (РЕКЛАМА!!!) хайникенче не си го давам . Закулил съм се кат протос осрал се с кули , 3-4 арбитъра , 12 хайтемплаера , 12 ривъра и останалото до лимит корсари  ;D

Rayh

  • Гост
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #33 -: Юни 08, 2009, 09:33:56 pm »
Ооо аз плажа със знойните муладки и ледено студеното (РЕКЛАМА!!!) хайникенче не си го давам . Закулил съм се кат протос осрал се с кули , 3-4 арбитъра , 12 хайтемплаера , 12 ривъра и останалото до лимит корсари  ;D


тея ще са общи :D :D :D :D боя според мен ще е за ничиите земи  8) 8) 8)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #34 -: Юни 09, 2009, 05:15:38 am »
Xaoc
Administrator
*****

Karma: +17/-0
  • [-]

Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил Лично Съобщение (Неактивен)
   
   
Re:наглеждане
« Отговор #5 -: Април 17, 2009, 08:52:46 »
   Отговори с цитатЦитат
Няма проблем с "наглеждането" или "заемането" на каквото и да било - даже се насърчава.

Скоро обаче, няма да можете да си разменяте "използвана" екипировка - в момента тази част не е пусната, но много скоро, ако един предмет е използван в битка той остава за вас и вашите наемници, няма да можете да го пускате на аукциона нито да го давате на други герои - единствено ще можете да го продадете в магазините за малко пари.
   Информирай модератор   Акти


както е ясно от одговора от преди много време мултитата ще са разрешени който има време и средства да го прави аз в алфата играх 3 сега съм с един търся приятели и хора който имат желание да се колперираме това според мен е по удачен варян  8)
КоЛперирането е хубаво нещо, но трудно се намират :) Аз имам късмет и от цяла гилдия уцелих 1-2 коректни и достатъчно сериозни играчи :)

А този дето реве че много яко ще точи с другите акаунти го гледам в аукциона се скъсва да продава ресурси първа категория, на килограм... То от 5 километра смърди че е най-голямото мулти :) Ама и е алчен и не му ги купуват  ;D

Може би вече е осъзнал колко са безпочвени надеждите му че точно така ще се обогати... Освен ако на тезивсичките 10 акаунтъа не им прати по 1 SMS, поне за премиум. Но все си мисля че с тези 500 диаманта ще се обогати много повече именно от аукциона и ако си ги инвестира в основния герой също така :)

Аз лично не съм играл в алфата и няма аванта за мен  :'( и точно в момента и да искам не мога да пратя дори един SMS, затова се мотах както вече споменаха поне седмица до 10-то ниво, дори не гледах толкова нивото, колкото да събера заветните 25 диаманта. Ест. това много ме забави... Доста е гадно че играта е направена да се играе само от премиуми... Ти не просто си 2 пъти по бавен, ти просто си неадекватен без премиум... Но това е положението... Двете седмици нормална игра които си позволих с тези 25 кредита ми бяха достатъчни за да събера 250 диаманта само с един акаунт! И снощи си пуснах премиум за 8 месеца :) Сега вече ще си играя спокойно и най-вероятно няма и да стъпя в този гнусен аукцион, където няма и една реална оферта!!!

По някое време си регнах още няколко акаунта, от скука, не от друго. То всеки с малко мозък би осъзнал че ползата която може да има от това е нищожна и пренебрежима, дори само с това да се занимава, аз лично нямам това свободно време в момента... Опитвам се да ги развивам всичките, бойци са като основния ми, идеята ми е да пробвам различни варианти на развитие и да си избера този който най-много ми допада. И не само че не съм спечелил нищо от тях, ми дори съм на загуба... Сумати кожи и буклуци които събирам с основния си акаунт отиват за да ги развивам тях и някой от тях дори няма да могат да стигнат втора категория скоро... А тези които стигнат едва ли ще го направят преди нормалната игра вече да е в 4-та категория и пак няма да имам кой знае каква файда от тях, да не говорим че събирането на ресурс с тях е ад, ама пълен ад... По 10 минути за всеки нещастник, да не говорим че няма различни сървъри като в ИО и малко трудно ще пуснеш повече от един акаунт, не че не може, ама е повече играчка отколкото да ги редуваш и губиш отвратително много време за едно голямо нищо... Никой който го е пробвал не може да каже че има полза от това! Друго си е да си събереш 48 точки за действие и да си го пратиш за 4 часа да си събира, да си легнеш да спиш и като станеш да преброиш печалбата :)

А когато някой изкара злато от тези акаунти, ама точно злато когато изкара, моля да ми се обади и да ми кажи как става тоя номер, че да си изкарвам и аз от мойте. Може би изкарва по 60 злато за 12. Е ако си регне 1000 акаунта и докато пусне хилядния да работи в таверната, вече са минали 12 часа и е готов да си вземе 60-те злато от първия и така нонстоп, сигурно ще стане много богат  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Айде сега сподели с нас забогатя ли вече от другите акаунти :)

П.П. ХАОС същотака е казал че предметите ще могат да се сменят с тези на наемника и освен това стават мой, смао ако са ползвани в битка. А аз не знаеш че и това ще бъде променено... Защо го промениха?! Защо предмета само ако го пробвам вече е мой, дори от мулти зоните няма нужда и да го пробвам, а имах едно много готино амулетче с доста възстановяване, което си менках с наемника, на който когато му е по необходимо. Два часа на героя, два часа в наемника и всички са доволни :) И разбира се какъвто съм карък, взе че остана в наемника, но защо подяволите да не мога да си използвам предметите и на други герой. Ей го пича иска да забогатява с то акаунта, облича единия източва го, после облича другия и него и така с едно облекло върши доста работа, какво лошо има  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Иначе сериозно, аз съм си съдрал гъза за да се екипирам максимално добре и да мога да съм адекватен в играта и срещу по силните противници с които не избежно трябва да се срещна за да продължа развитието си и когато достигна следващата категория, аз вместо да се зарадвам едва ли не съжалявам, защото всичко започва отначало без да имам абсолютно никакво предимство заради положения до момента труд. А именно да си продам старата екипировка за да мога да си купя нова. Със сигурност тя ще е доста полезна на някой по-назад от мен, защо трябва да я изхвърля на боклука, дори на боклука да я изхвърля може да я прибере някой клошар, а аз съм принуден, по точно задължен да я унищожа... Аз не искам да правя това!!! Предпочитам да я подаря на някой отколкото да я продам за 5 злато с което не мога да си купя нищо... ЕЙ ТОВА Е НАЙ ГОЛЯМАТА ГЛУПОСТ КОЯТО БЕШЕ НАПРАВЕНА !!! Не знам кой го е решил... Но дано си е осъзнал грешката... Силно се надявам в този аспект от играта да се върне положението както XAOC го е описал!!!

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #35 -: Юни 09, 2009, 08:24:15 am »
Това с унищожаването на екипировката е направено с цел да се насърчи производството на нова. Какво ще правим ако с една броня минат 100 играча във времето. Занаятчиите ще произвеждат нови, за да вдигнат левел и ще трябва да ги продават за жълти стотинки както правим сега с използваните. Просто и в двата варианта екипировките ще струват евтино.

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #36 -: Юни 09, 2009, 11:57:51 am »
Това с унищожаването на екипировката е направено с цел да се насърчи производството на нова. Какво ще правим ако с една броня минат 100 играча във времето. Занаятчиите ще произвеждат нови, за да вдигнат левел и ще трябва да ги продават за жълти стотинки както правим сега с използваните. Просто и в двата варианта екипировките ще струват евтино.
И ти си прав. Но не може ли поне да имат реална стойност когато трябва да ги продадеш на пазара! Броня за направата на която съм изхабил 5 медни кюлчета да е 5 злато например. Та аз за тази броня съм отишъл 2-3 пъти за мед + 1 за обработка на медта + 1 за направа на бронята и станаха 4-5 хода, ако не си премиум това са 7-9 точки за действие и доста загубено време... И мисля че на всички ни е ясно че не е реално после да струва само 5 злато, при условие че за да си я купиш от същия магазин трябва да се изръсиш поне хилядарка...

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #37 -: Юни 09, 2009, 04:20:58 pm »
ZAX първо изскам да ти кажа че си голям смешник да ги говориш тия глупости. Разбирам те подкрепяш многото акаунти понеже играеш с много и ако пустнат по един акаунт на IP ти изгаряш
Друго понеже лично ме обвини че играя с мн акаунти искам да ти кажа че от началото на играта играя само с един и е мн тъпо да се правят повече а ресурсите които ги пускам в аукциона за първо ниво баце понеже не развивам занаятите просто докато чакам да ми се пълни кръвта свободните точки ги пускам за добив на ресурс и като е толкова тъп тоя аукцион ти какво правиш там и гледаш аз какви оферти пускам сам си противоречиш
Друго къде подяволите досега съм споменал думата sms-и я се разрови назад и не ми говори празни приказки аз и за момент не твърдя че ще тръгна да пускам смс-и от всичките акаунти (това ти мойеш да го направиш  ;D )
И така молбата ми към модераторите на играта и програмистите така да се направи че да е разрешено от едно IP да може да се регистрира само един акаунт и тогава играта ще добие някаква стойност за твое голямо съжаление де ZAX понеже няма да имаш превилегии с твойте мн акаунти и ви разбирам мн добре всичките дето ми спорите понеже сега си правите каквото си искате

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #38 -: Юни 09, 2009, 04:23:46 pm »
абе те могат да се регистрират от 100 IPта ако искат, остави ги да се мъчат, мултаците никога не са били нагоре в класацията, заети с мултащината си  ;D

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #39 -: Юни 09, 2009, 04:31:04 pm »
нищо нека поне малко да се потрудят да търсят IP-та мен повече ме дразнят баце такива смешници като тоя ZAX да ми ги говорят тия глупости, разбирам го за него ще е по зле ама аз ще се кефя ако го направят така а и играта ще има стойност
Не е в негов интерес!!!!!

Неактивен Commoner

  • Administrator
  • *
  • Публикации: 1193
  • Karma: +228/-29
    • Профил
    • Ел. поща
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #40 -: Юни 09, 2009, 04:47:30 pm »
Не мога да се нагърбя с официално изявление за това колко е правилно или не да има мулти-акаунтинг, това го оставям на дизайнерите и архитектите на геймплей-а, но искам само да ви изтъкна факта че в едно RPG това да имаш повече от един акаунт не е пагубно за икономиката и механиката на играта. Това не е стратегия в реално време за да се окаже това някакъв ужасен фактор. Поправете ме ако греша но във всички MMORPG които съм виждал и играл(а те не са никак малко) няка подобно ограничение. Причината за това е само една: даден играч с повече от 1 акаунт е в състояние да има бонус от това(да си направи второстепенните да са Занаятчии или да събират ресурси) но това също значи че той е отделил време и се е постарал да ги развие така че това да му е от полза. Така че монетата си има две страни винаги.

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #41 -: Юни 09, 2009, 05:13:50 pm »
Мерси съгласявам се на 100% с тебе но по мое лично мнение играта ще е мн по интерестна с по един акаунт на човек и ще се толерира самата игра мн повече и при стартиране на нов сървар ще имаш вазможност да се пустнеш с друг вид герои и ще ти е интерестна пак да я играеш, в такъв смисъл говоря. Мен ми е ястно че е и мн трудно да се направи това и можеби ще отнеме и мн време както и в момента няма как да стане аз повече го водя този спор не с вас модераторите а с философите тука с мн-то акаунти дето ми обястняват че така е мн по добре и не било от полза в момента да играеш с мн акаунти
Като го погледнеш ако щеш и от морална гледна точка вместо да се трудят и да развиват занаятите в героя те 6те си наливат злато и диаманти и ще разполагат с какъвто си искат ресурс като развият герои от всичките професии че играта става вече безмислена.
То ако искаш и от финансова гледна точка ще е по добре за вас диамантите да се набавят с смс-и а не през аукциона
Мерси за отговора прав си и ти и те разбирам напълно какво ми говориш.
Критиките не са към вас а към част от хората в форума

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #42 -: Юни 09, 2009, 05:43:06 pm »
1. Модераторите се отговорни единствено за въвеждане на ред във форума на играта. Има двама тук - аз и prob4o и ние нямам какъвто и да е ефект върху самата игра.

2.  Мултиакаунтинга не е забранен и по мое мнение не трябва да е забранен. За първи път сигурно Zax много точно описа какво се случва ако се опиташ да поддържаш 4, 5, 6 акаунта. Това е ужасно много време и единственото което можеш да печелиш от акаунт ниско ниво е малко ресурси. А изисква време да седиш и да цъкаш сума ти време (24 точки на ден по 5 минути ) - 2 часа на ден постоянно да цъкаш по часовник за малко ресурси. Ще се откажеш скоро, вярвай ми. А диаманти не можеш да наливаш от мулти акаунт.

Друг е въпроса ако решиш да развиваш 2 акаунта и да играеш с тях. Защо не, след като просто искаш да пробваш 2 стратегии или така ти харесва ? Не с цел да наливаш нещо си а да си играеш с 2, аз не виждам нищо лошо. Това не нарушава по никакъв начин баланса в играта, само ти трябва да прекарваш повече време и усилия.

Така че, не виждам никаква логика да имам какъвто и да е контрол върху това колко акаунта да имаш. Рано или късно ще осъзнаеш че не е толкова доходно да "наливаш" от малки акаунти и ще се откажеш.

Неактивен click

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 21
  • Karma: +3/-1
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #43 -: Юни 09, 2009, 05:47:26 pm »
@petar_vang: Ако слагаш тук-там препинателни знаци, ще бъдеш много по-разбираем!
Като го погледнеш ако щеш и от морална гледна точка вместо да се трудят и да развиват занаятите в героя...

Занаятите се развиват много по-лесно с мултиакаунт!

...те 6те си наливат злато и диаманти и ще разполагат с какъвто си искат ресурс като развият герои от всичките професии че играта става вече безмислена.
То ако искаш и от финансова гледна точка ще е по добре за вас диамантите да се набавят с смс-и а не през аукциона

Погледни офертите в аукциона и ще преразгледаш мнението си! Да не мислиш, че цената ще бъде винаги, например: 5 леки необработени кожи за 1 диамант?! Колкото повече играчи се регистрират в сървъра, толкова по-ценни ще стават диамантите и по-евтини ще стават стоките, независимо от това, дали играчите притежават само един акаунт или повече!
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 05:49:19 pm от click »

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #44 -: Юни 09, 2009, 06:32:18 pm »
По мое мнение трябва да е забранен както е във всики доказали се onnline игри и не разбирам защо ми пишат само модератори на форума, тяхното мнение не ме интересува особено тъй като нямат права над играта а колкото да мн време дето щяло да отнема зора ще е до 25 диаманта после се активира премиума и се дават вси4ките то4ки на добив на рес и после само се налива в главния акаунт
RPG или стратегия няма никакво значение понеже и тук се добива ресурс и мулти-акаунтига трябва да е нарушение
Давам ти друг пример на арената пускаш си единия герои срещу другия безброи пъти дали ще има някои които да те бие по слава а кажи ми глобален модератор кажи ми в такъв случай смисъла от арената какъв е?
А за препинателните знаци важен е смисъла не сме в час по български език