Автор Тема: има ли контрол над мултихънтарите  (Прочетена 19717 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #60 -: Юни 09, 2009, 11:09:13 pm »
"ZAX" как можеш да даваш такива предложения като ти ще си първият които няма да покрие IQ теста
Хвърляш си камъни в собствения двор пич  ;D
Ама простено ти е де  :o

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #61 -: Юни 09, 2009, 11:14:31 pm »
Дрън дрън дрън дрън тоя ZAX явно има наистина много свободно време можеби затова и така е изперкал. Толкова много думи с почти никакъв смисъл добре че и не четох всичките му тапизми. И ти си ми супер неприятен и си те представям като някой сдухан цайс които по цял ден щрака да развива всички видове герой понеже му било много интерестно да види кой какво може.
Друго понеже ме нарече нещастник да ти кажа честно много съм си щастлив не си прав а и от къде можеш да знаеш че не съм щастлив като даже не ме и познаваш. Даже сега се прибрах в супер готино настроение а и като ти прочетох тапизмите се смях със глас
Друго лестно е да се криеш зад някакви си никове които можеби са ти се родили гениално в главичката докато си бил в WC-то
Също аз мога да си пустна премиум за колкото време си поискам и вобще ме мога да ти завиждам а и за пореден път пиша (заболяха ме пръстите вече ) ама явно за тебе има нужда да се повтаря по мн пъти докато го осъзнаеш до момента не съм дал и една стотинка за диаманти а ти за какви 200лв ми говориш недуомявам
И кажи ми поне името си щото това ZAX е мн тъпо и ми е страшно смешен тоя ник
А ако трябва да си пиша с тебе да прав си по добре да си пускам лични саобщения към мен си
Приятна вечер "ZAX"  ??? и продължавай да забавляваш хората
Дай ми скайп
Не си крия името, то е Димитър. Но понеже половината тук и в България попринцип така се казваме, едва ли ще ме запомниш точно с името ми :) Да не говорим че никога не бих го написа Dimitar, като Petar, вместо Петър, но както и да е...

Колкото, до тов как съм си измислил акаунта и дали се крия зад него. Смятам че не мога да се крия зад псевдоним който използвам от 20 години, при условие че съм само на 26 и никога не съм се старал да бъда анонимен. А го измислих едно време на игрите с жетоните, където нямаше много голям избор, поради ограничението от максимум 3 символа и нещо не ми харесваше да се записвам както всички останали - HUI, KUR, AAA, KKK и т.н.

За мое най голямо съжаление сега е точно обратното защото малоумните бази данни имат проблем да търсят кратки символни низове и вече няма места където да можеш да си направиш такъв акаунт, защото или някой го е заел или въобще не е позволено, че дори на някой места вече има и ограничения не по ма,ко от 6 символа за акаунт. А едва ли има нещо което хората да мразят повече от това да бъдат ограничавани!

Дори съм готов да дам 50 диаманта за да направят компромис и да ми позволят да играя именно с акаунт ZAX !!!

Rayh

  • Гост
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #62 -: Юни 09, 2009, 11:18:23 pm »
оле зах ми бил адаш  :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D + веднага  8) макар да не му чета романите отдавна  :P
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 11:20:21 pm от Rayh »

Неактивен chery

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 53
  • Karma: +6/-6
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #63 -: Юни 09, 2009, 11:23:12 pm »
и аз спирам ... много четене за нищо. кажете го кратко и ясно бе хора, тук сякаш се учите да пишете есета

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #64 -: Юни 09, 2009, 11:23:25 pm »
Недей че ще ти свършат диамантите Митенце а без "тъпия" аукцион какво ще правиш незнам и аз.
Ти едвам си осъществи мечтата да си пустнеш премиум за 6 месеца ;)
А ZAX, димитър или какъвто и да е името на акаунта няма никакво значение а ограничението от най малко 6 думи в името на акаунта замества до определена степен IQ теста така че Митко си напани малко мозъчето и си измисли някой повече буквен НИК на 26 години ;) си все пак ще се справиш вярвам в тебе
Лека нощ Мите

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #65 -: Юни 09, 2009, 11:26:05 pm »
"ZAX" как можеш да даваш такива предложения като ти ще си първият които няма да покрие IQ теста
Хвърляш си камъни в собствения двор пич  ;D
Ама простено ти е де  :o
Добре, само да те светна че е невъзможно да изкарам резултат под менса :)

Имаше един ентосиаст във форума на ИО, който също ми се отваряше по темата и след партия шах млъкна :)

И на теб ще ти кажа същото! Избети ти дисциплината, няма игра, тест и каквото и да било изискващо само интелект на което да ме победиш, защото това за съжаление не се учи или си умен или не си... Наистина з асъжаление, защото аз не съм доволен от това че много хора са по глупави от мен, а дори и нямам голяма полза, тъйкато съм малцинство... Предпочитам да можеха и те да поумнеят, поне да има повече хора на моето ниво, а дай боже и над него, защото е много гадно да си цвете насред поле от плевели... Те друго освен всячески да се опитват да ти изпият кръвта не могат да направят, свикнал съм отдавна и не можеш да ме засегнеш. За да го постигнеш трябва да си поне на моето ниво, а тогава не би го искал! Така че не мисли че ти се връзвам, но пък още не съм се научил да не се дразня на глупоста, то кой би могъл да се научи на това  ???

Колкото до това как си ме представяш. Говориш с бивш двукратен републикански шампион по бойни изкуства, който няма загубена среща нито на официално, нито на неофициално състезание, нито на улицата, дори срещу повече от един противници. Освен ако да пребиеш двама и да избягаш от останалите 10-тина не се води за загуба, тогава може и да имам една :) Затова по добре си представи един 110 килограмов който е по добре да не ти се ядосва, сещаш ли се :) Но спокойно, ти да ме ядосаш не можеш, безмислено е да се опитваш. Знам че всички ставате много силни когато се скриете зад монитора, но и с това съм свикнал, какво да се прави...
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 11:32:28 pm от ZAX »

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #66 -: Юни 09, 2009, 11:30:30 pm »
Недей че ще ти свършат диамантите Митенце а без "тъпия" аукцион какво ще правиш незнам и аз.
Ти едвам си осъществи мечтата да си пустнеш премиум за 6 месеца ;)
А ZAX, димитър или какъвто и да е името на акаунта няма никакво значение а ограничението от най малко 6 думи в името на акаунта замества до определена степен IQ теста така че Митко си напани малко мозъчето и си измисли някой повече буквен НИК на 26 години ;) си все пак ще се справиш вярвам в тебе
Лека нощ Мите
Малоумен си това е факт и искам да изкажа искренните си съболезнования за теб...

Толкова ли е трудно да мислиш когато пишеше, ако ти е невъзможно, поне ис прочитай постовете преди да ги пуснеш, жалък и смешен си просто...

Иначе съм горд собственик на красиво българско име, но както вече казах, то за съжаление няма правилно изписване на латиница, а и да имаше, няма как да имам шанс да го взема навсякъде, освен ако не съм първия регистрирал се :)

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #67 -: Юни 09, 2009, 11:41:43 pm »
Колкото до това как си ме представяш. Говориш с бивш двукратен републикански шампион по бойни изкуства, който няма загубена среща нито на официално, нито на неофициално състезание, нито на улицата, дори срещу повече от един противници. Освен ако да пребиеш двама и да избягаш от останалите 10-тина не се води за загуба, тогава може и да имам една  Затова по добре си представи един 110 килограмов който е по добре да не ти се ядосва, сещаш ли се  Но спокойно, ти да ме ядосаш не можеш, безмислено е да се опитваш. Знам че всички ставате много силни когато се скриете зад монитора, но и с това съм свикнал, какво да се прави...
 
 
 
Е тука вече наистина ме разсмя Мите май живееш в някакъв филм или собствен свят и не се събираш мн със реални хора.
Така 110килограма какви бойни изкуства тренираш мите сумо ли или борба защото в бойните спортове освен изброените килограмите не са предимство
Друго аз съм тренирал карате също ама като малък и винаги там са ме учили че не трябва да се проявява насилие и да се използва на улицата какъв спортист си ти та така пребиваш хората по улиците мале мале хвана ме страх Митенце
Шах няма да играя с тебе сладур понеже това по никакъв начин не определа колко си интелигентен всичко е опит и отиграни ходове. Ако беше така по IQ тестовете щяха да се правят партии шах ;)
Та митко моя съвет е почни да се вийдаш с хора излизай от време на време не стой по цял ден на компа почвам да се притеснявам за тебе
Лека нощ сладкото ми умниче  :-*

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #68 -: Юни 09, 2009, 11:46:12 pm »
Пожелавам ти в някой сайт да си първия Мите та да си носиш с гордост именцето в някоя игрица. Какаво по хубаво от това нали. А мога да ти дам жокер да пробваш някоя комбинация след това красиво име може и да имаш късмет Мите и да те регистрират
Примерно Mitko_karatistko  ;D

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #69 -: Юни 10, 2009, 12:31:03 am »
Максималист съм, не ме кефят надставки и преставки като "ванг". Обичам нещата да са оригинални. Ти нещо като астролог ли се явяваш или си врачка, Петър-ванг? Гледам много работи са ти ясни, а можеш да ги видиш само в кристалната топка :)

Къде ме видя да съм казал че обичам да пребивам хората, ако беше така, нямаше да пребия само двама от една дузина и да предпочета да офейкам, а щях да остана и да се опитам да пребия и другите или те мен, което не беше необходимо :) Всъщност извън ринга съм се бил много малко, само когато не съм имал друг избор и пак съм гледал да не наранявам хората фатално, а само да ги обезвреждам, за да не пострадам аз. Такива са принципите в моя "измислен" свят. Не съм в твоя, където се горят хора на клада защото играят с 2 акаунта :) Понеже умираш от злоба че имат малко повече свободно време от теб и могат да си позволят този "лукс"...

Ако играем шах и ти не си професионалсит е много показателно кой е по умен, защото аз никога не съм прочел и една книга и не знам на изуст дебютите и ендшпилите. Но това не ми пречи и срещу професионалисти да имам доволно голям успех - ако не ме смажат в дебюта с нещо заучено са дотам :) Да загубя фигура в дебюта не може да се случи, дори срещу професионалисти и стигна ли до мителшпила без фатални позиционни грешки и те са мой :) Но съм съгласен с теб че и тази игра, като всички останали може да се назубри и точно заради това и там спечелих само едно регионално състезание и ми писна. Подготовката за което ми беше тоюно два часа лафче с този който ме покани в отбора на ЦСКА тогава :) На това състезание размазах всички, включително и най-добрата в момента българка, която сега ще ме бие както си иска, следователно се зубри и това. Но дори за да се възползваш от назубреното се иска малко акъл, поне малко, колкото ти едва ли имаш. Затова аз поемам риска и великодушно ти давам възможност да избереш сам интелектуалната дисциплина в която да се състезаваме, там където ис зубрил най-много, аз никъде не съм, такаче няма значение, ти си на ход :)

В случай че нямаш доблестта да приемеш предложението за дуел, не искам повече да те виждам да ревеш за арената! Ако го приемеш и загубиш съшо, става ли :)

Абе въобще намери нещо друго за което да ревеш, по време на изблиците си на щастие...

Бил можел да си пусне каквото иска и да даде колкото си иска диаманти, без да праща SMS-и, ама видиш ли горкия мултаците са го ощетили, той бил беден, ощетен и нещастен в рамките на играта, защото има мултаци. Пак нещо си противоречиш ми се струва...

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #70 -: Юни 10, 2009, 05:35:46 am »
обирате овациите, браво момчета, никога не са били форумите скучни с вас  ;D

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #71 -: Юни 10, 2009, 06:58:46 am »
Eто Мите първо ми пишеш че пребиваш горките момчета а после ми казваш че само ги обезвреждаш нещо се обърках. Не ми каза какъв спорт тренираш
А като те слушам Мите имаш мн висока самооценка която е неоправдана според мен.
Умен си (можеви някакво генийче което бие наред на шах и печели всички IQ тестове ), можеби най умния тука, владееш источните бойни изкуства до съвършенство и пребиваш на ляво и на дястно групи от хора по улиците, можеби си имаш и някоя супер готина мацка ( можеби манекенка) какво правиш мите тука по цял ден тогава има толкова мн хора за пребиване по улиците заеми се по сериозно 2-3 е малко
Отивам на работа Мите довечера ще ти пиша пак

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #72 -: Юни 10, 2009, 07:34:30 am »
И за мацката позна :) Обиколката на талията и е по малка от тази на бедрото ми :)

Както много добре знаеш в източните бойни изкуства основно правило е да не започваш пръв. А отдавна никой не смее да ми посяга :) И както казах аз не го правя, бия се само когато се налага да защитя себе си или някой друг. Предпочитам да си млатя по боксовата круша или чувала или дори по стената ако няма друго, когато се налага да освободя някаква негативна енергия, отколкото да потърся с кой да се сбия. И едно е да нокаутираш някой, обикновенно това става с един удар в моята категория, съвсем друго е после да го риташ в главата докато лежи на земята в безсъзнание. Ако ти това разбираш под пребиване, значи никога не съм пребивал никой!!! И не смятам да го правя!!! Научен съм и да убивам и кости да троша но и това не съм и не бих направил никога!!!

Както казах в повечето случаи един удар е напълно достатъчен за да приспиш проблемния субект :) Но аз не понасям насилието и нямам необходимост от това! Не съм се занимавал с бойни изкуства за да бия хората, можех да го правя също толкова успешно и преди това... А ти щом си тренирал трябва много добре да знаеш че по състезания вероятноста да нараниш някой е много малка, защото там целта е да го надиграеш, не да го пребиеш!!!

П.П. Иначе пусна ли 100-те акаунта да точат преди да тръгнеш на работа или пак забрави?

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #73 -: Юни 10, 2009, 10:45:26 am »
Радвам се че темата се изроди в дискусия на източните бойни изкуства. Обаче също така се надявам забележките относно интелекта и т.н. да си останат приятелски с цел да не почиват някой от форума. Ако искате да си сравнявате IQ-тата, ще ви намеря един тест за интелигентност и дерзайте !

П.П. Аз винаги съм подкрепяла идеята да има тест за интелигентност преди регистрация  ;D Ама никой не ме слуша  :(

Неактивен chery

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 53
  • Karma: +6/-6
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #74 -: Юни 10, 2009, 01:52:40 pm »
ако има тест поне няма да се задават глупави въпроси по форумите .... ха дано ... ама надали