Автор Тема: има ли контрол над мултихънтарите  (Прочетена 19703 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #75 -: Юни 10, 2009, 03:15:12 pm »
Ако имаше такова нещо, нямаше да бродя из форума отдавна  ;D

П.П: Пак сме далеч от темата...

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #76 -: Юни 10, 2009, 03:43:47 pm »
.............  и мите пак те питам какъв спорт тренираш та си научен да убиваш и да трошиш кости  ???
"Научен съм и да убивам и кости да троша но и това не съм и не бих направил никога!!!" , .....кой те научи на това?
Мите скайпа ми е petar_vang заповядай там да си разменим по някоя снимчица защото грам, ама грам не ти вярвам и немога да те взема на сериозно
Колкото до акаунтите (явно трябва пак да го повторя за тебе) както вече казах съм твърдо против мулти-акаунтинга и не бих си регистрирал дори  и втори, а нямам и време да съкам с 5 героя като тебе да ги развивам всичките и после да откривам разликите  ??? , мн глупаво
Но все пак ми кажи с твойте 110кг какъв спорт тренираш много ми е интерестно
И скайпа ми го имаш аз не се притеснявам да си разменим по някоя снимка
А за гаджето радвам се да е живо и здраво момичето (какво ли е намерило в тебе  ::) )

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #77 -: Юни 10, 2009, 05:32:09 pm »
Радвам се че темата се изроди в дискусия на източните бойни изкуства. Обаче също така се надявам забележките относно интелекта и т.н. да си останат приятелски с цел да не почиват някой от форума. Ако искате да си сравнявате IQ-тата, ще ви намеря един тест за интелигентност и дерзайте !

П.П. Аз винаги съм подкрепяла идеята да има тест за интелигентност преди регистрация  ;D Ама никой не ме слуша  :(
ако има желаещи майстори на боя залагам 500 лева за мой приятел  :)
нищо не е тренирал, моля желаещите да пишат къде и кога  ;D

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #78 -: Юни 10, 2009, 07:19:26 pm »
ако има желаещи майстори на боя залагам 500 лева за мой приятел  :)
нищо не е тренирал, моля желаещите да пишат къде и кога  ;D


Аз имам желание за по една бира  ;D  След около 4 месеца съм свободна :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #79 -: Юни 10, 2009, 07:27:10 pm »
До тогава сигурно сам ще се науча как се прави бира и ще пусна нова марка на пазара- Бълвоч-Коч... при комбиниране с Черен Ram (да не правя реклами...) води до богата гама от изключителни изживявания*...

* Купувачът ясно разбира и се съгласява с факта, че не всички може да са положителни. Ако се появят проблеми със здравето Ви, то винете компанията-производител на Black Коч.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #80 -: Юни 10, 2009, 10:03:03 pm »
"Аз имам желание за по една бира  ;D  След около 4 месеца съм свободна :) "

добре де къде  :P

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #81 -: Юни 10, 2009, 11:27:59 pm »
.............  и мите пак те питам какъв спорт тренираш та си научен да убиваш и да трошиш кости  ???
"Научен съм и да убивам и кости да троша но и това не съм и не бих направил никога!!!" , .....кой те научи на това?
Мите скайпа ми е petar_vang заповядай там да си разменим по някоя снимчица защото грам, ама грам не ти вярвам и немога да те взема на сериозно
Колкото до акаунтите (явно трябва пак да го повторя за тебе) както вече казах съм твърдо против мулти-акаунтинга и не бих си регистрирал дори  и втори, а нямам и време да съкам с 5 героя като тебе да ги развивам всичките и после да откривам разликите  ??? , мн глупаво
Но все пак ми кажи с твойте 110кг какъв спорт тренираш много ми е интерестно
И скайпа ми го имаш аз не се притеснявам да си разменим по някоя снимка
А за гаджето радвам се да е живо и здраво момичето (какво ли е намерило в тебе  ::) )
Когато се занимавах професионално теглото ми варираше от 70 до 90 килограма. В смисъл на 15 вече бях 90, а като почнах бях 70 :) По едно време свалих малко за да вляза в по ниска категория, че ми писна да се бия само +... По-късно бях измършавял още малко до 78, но вече от глад, а и вече не се състезавах. Тогава точно влязох в казармата и след 9 месеца излязох 110. Понеже след това не съм се занимавл сериозно с нищо, просто си седях 100-110. От скоро работя по въпроса, въпреки че не ми пречат тези 10-тина килограма отгоре, просто структурата ми е такава и съм с доста масивен скелет, но все пак мисля това лято да падна пак под 100 :) Дори може и повече да падна, защото нямам пари да храня такава мускулатура, а и вече не ми е необходима, приключих и с хамалската работа...

Спортове с които съм се занимавал професионално: волейбол, карате, таекуондо, кикбокс, майсторство с оръжия(без огнестрелни).

И още куп други спортове на любителско ниво. В момента съм се запалил нещо по муай-тай, но не мога да намеря качествени тренировки в София, а и е доста скъпичко вече. Не мога да си позволя по 5 лева на тренировка, за нещо което мога да си правя и сам в парка, в смисъл че там почти няма на какво да ме научат... Сега търся добра школа по кунг-фу, ако знаеш някоя казвай :) Ако има въобще...

Неактивен petar_vang

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 46
  • Karma: +1/-13
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #82 -: Юни 11, 2009, 01:33:00 pm »
Поздравления към модераторите на играта ето една нередност беше отстранена, от която и аз да си призная честно исках да се възползвам. Бях избрал пазител и качвах всичко на кръвта като ми даваше по 3точки и бях ка4ил дори към 1100кръв на 15 ниво и после мислех да дам 50диаманта и да се прехвърля към война и щях да си преразпределя точките и щях да продължа да вдигам силата, но мисля че така е по правилно както са го решили и се радвам че се работи по играта

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #83 -: Юни 11, 2009, 02:02:42 pm »
Не знам дали се усещате, но разговора придобива изключително комичен характер и поставя под съмнение наличието на разум у някои пишещи тук, колкото и килограми да тежат  :)

П.П.: За протокола petar_vang, мултихънтър е ловец на мултита, а не създател на такива  ;)

stasy

  • Гост
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #84 -: Юни 11, 2009, 02:41:37 pm »
Аз пък имам 15 акаунта, нали тоива е темата да се похвалим?  ;D

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #85 -: Юни 11, 2009, 02:43:33 pm »
Айде, като се правиш на отворен давай кюлчетата  ;D

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #86 -: Юни 11, 2009, 02:44:18 pm »
Айде, като се правиш на отворен давай кюлчетата  ;D

Нали си програмист ... превърни му ги в ябълки :)

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #87 -: Юни 11, 2009, 02:45:42 pm »
е мен ябълки ми не трябват  ;D

stasy

  • Гост
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #88 -: Юни 11, 2009, 02:49:20 pm »
е мен ябълки ми не трябват  ;D

На теб не ти трябват, но на мен... може и печени бутчета или хляб, а за колбичка плащам двойно ;)

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:има ли контрол над мултихънтарите
« Отговор #89 -: Юни 11, 2009, 02:53:08 pm »
На теб не ти трябват, но на мен... може и печени бутчета или хляб, а за колбичка плащам двойно ;)


 И какво да ти изпрограмира в колбичките - нещо шотландско ли?