Автор Тема: Шанс  (Прочетена 1070 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен CATAHATA

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +2/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Шанс
« -: Март 20, 2010, 09:19:54 am »
Добре, ясно ми е, че всичко е до късмет, но имам 12% шанс за рядък предмет и имам да изработя 2 редки тояги за приключение. Нормално ли е да изработя 80 без да се получи рядка? като казвам 80 имам предвид 80 - Премиум съм, това прави 4 чанти, и още 4 страници в хранилището... хвърлих близо 200000 за ресурси и не ще и не ще...

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Шанс
« Отговор #1 -: Март 20, 2010, 02:28:21 pm »
Турай чука от 50 и няма имаш таквис проблеми *WASSUP* Ся ако почнеш да ревеш ама изнудване за пари това онова щи кажа никой не те кара да изпълняваш прикюлчение.Аз диаманите си ги изкарвам със златце и си свиркам.....
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D

Неактивен CATAHATA

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +2/-9
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Шанс
« Отговор #2 -: Март 20, 2010, 02:38:16 pm »
Диаманти имам, всичките герои са ми с премиум и имам още към 60-тина диаманта в резерв, ама няма да ми е хубаво да взема чук и да не направя нищо с него.... има ли шанс да се бъгне нещо и да не ми се получават изработките, знам, че всичко опира до късмета ама от 80 пъти 1 тояга да не стане синя дори....

Неактивен RoLeR

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 753
  • Karma: +69/-87
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Шанс
« Отговор #3 -: Март 20, 2010, 02:42:28 pm »
10% е много разтегливо понятие програмистите ще ти кажат че 80-опита са твърде малко за изчисляване на процент.Според мен играта трябва да хвърля зара такаче тия прозценти да излизат на 100.Всимисъл 100 изработки и 10 са редки ако ти е толкова шанса примерно.Ся вече ако един път слагаш множител а друг не...
My birthday 21st July..................................
а пък вегетарианците отново да ядат кренвирши :D