Автор Тема: movement bonus  (Прочетена 1253 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

gleich

  • Гост
movement bonus
« -: Юни 09, 2009, 09:14:07 am »
Здравейте. Имам въпрос относно movement bonus на героите. В случай, че героя ми има movement bonus а наемника/наемниците не, ще се придвижва ли групата по-бързо на картата? И обратно ако наемника/наемниците има/имат такъв бонус ще има ли някакъв ефект върху времето на пристигане?

Моето скромно мнение е, че всички в party-то трябва да имат такъв бонус за да се намали времето за пристигане. Иначе просто си го представям: примерно наемника с movement bonus търчи на прибежки и чака героят ми без такъв бонус да пристигне с изплезен от умора език :)

Неактивен ageNt oraNge

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1031
  • Karma: +159/-289
    • Профил
    • Ел. поща
Re:movement bonus
« Отговор #1 -: Юни 09, 2009, 09:16:38 am »
Защо не си представиш и другият вариант - ти имаш movement bonus, а наемника няма - тогава се съобразяваш с него и скоростта ви е еднаква, т.е. тази на наемника :)

gleich

  • Гост
Re:movement bonus
« Отговор #2 -: Юни 09, 2009, 12:30:45 pm »
Защо не си представиш и другият вариант - ти имаш movement bonus, а наемника няма - тогава се съобразяваш с него и скоростта ви е еднаква, т.е. тази на наемника :)

Точно така. Да доразвия темата. Ако примерно и героя и наемника имат movement bonus, но с различен процент, скоростта им на придвижване също не би трябвало да бъде еднаква. Мисля, че това е важен въпрос, тъй като единствено чрез този бонус, като изключим премиума, може да се намали времето на пристигане. Накратко казано, моля за кратко разяснение на механиката на предвижване по картата в играта. Предварително благодаря.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:movement bonus
« Отговор #3 -: Юни 09, 2009, 01:00:09 pm »
Точно така. Да доразвия темата. Ако примерно и героя и наемника имат movement bonus, но с различен процент, скоростта им на придвижване също не би трябвало да бъде еднаква. Мисля, че това е важен въпрос, тъй като единствено чрез този бонус, като изключим премиума, може да се намали времето на пристигане. Накратко казано, моля за кратко разяснение на механиката на предвижване по картата в играта. Предварително благодаря.

Ще тествам днес точно какво става, за съжаление за механиката не знам.