Автор Тема: многостепенни зони  (Прочетена 1335 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен solomon66

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +1/-2
    • Профил
    • Ел. поща
многостепенни зони
« -: Март 23, 2010, 05:37:15 pm »
Моля да ми поясните-отивам в зоната с активирани наемници,преценявам че мога и сама да се бия и атакувам.И така до 5-6 атака.После решавам ,че имам нужда от помощ,но наемниците не ми се включват в битката-и естествено ме разбиват.Защо се получава така?

Kilgor

  • Гост
Re:многостепенни зони
« Отговор #1 -: Март 23, 2010, 05:39:17 pm »
Защото в многостепенните зони можеш да ползваш само тези наемници, които се бият с теб от самото начало. останалите са неактивни.

Неактивен solomon66

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +1/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:многостепенни зони
« Отговор #2 -: Март 23, 2010, 05:42:31 pm »
Значи от първия рунд да ги включа-е какъв е смисъла-пд-малко опит,по-малко злато че и трябва да ги лекувам за да са във форма когато ми потрябват наистина >:(

Kilgor

  • Гост
Re:многостепенни зони
« Отговор #3 -: Март 23, 2010, 05:43:42 pm »
Мда, това е положението  .

Неактивен sharga

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 576
  • Karma: +48/-112
    • Профил
    • Ел. поща
Re:многостепенни зони
« Отговор #4 -: Март 23, 2010, 06:06:38 pm »
Всъщност, ако имаш 3 наемника и за първите примерно 5 битки в многостепенната не си ги избирал въобще, ще можеш да ги включиш после, но ако си направил една атака  и си видял че в началото е лесно и после и ги махнал няма да могат да се бият с теб после. Ако познаваш добре многостепенната зона спокойно биеш сам първите пъти, или докато не ти изпише -> нормални и редки

Неактивен solomon66

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +1/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:многостепенни зони
« Отговор #5 -: Март 23, 2010, 07:38:54 pm »
Бях с двама,бих се и после след 5 поисках да ги включа,ама не. *hmm*Вече ще знам,благодаря много