Автор Тема: Премиум  (Прочетена 4683 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Премиум
« -: Юни 09, 2009, 11:17:06 am »
Досега в Алфата бях премиум, предполагам като всички останали ..От тази сутрин видях че не съм..Трябва да си плащам вече или ще бъде удължен?

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Премиум
« Отговор #1 -: Юни 09, 2009, 11:19:46 am »
Досега в Алфата бях премиум, предполагам като всички останали ..От тази сутрин видях че не съм..Трябва да си плащам вече или ще бъде удължен?
Току що и аз видях че пътувам 20 минути викам какво става нещо героя няма power... ;D ;D и гледам няма премиум
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Премиум
« Отговор #2 -: Юни 09, 2009, 11:22:56 am »
Премиума на всички тестери в алфата свърши! Лично мое мнение е, че там играта е доста мъртва (като гледам пазара).
Явно ще си го има сървъра, но доколкото знам доста хора вече не играят там...
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

ahilix

  • Гост
Re:Премиум
« Отговор #3 -: Юни 09, 2009, 11:24:42 am »
Въпроса ми е ще се реактивира ли премиума..Не коментирам къде играта е жива и къде мъртва..Нито пък колко хора играят там и колко в Бетата..

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Премиум
« Отговор #4 -: Юни 09, 2009, 11:26:32 am »
Съвсем нормално е да се реактивира - ако си пуснеш диаманти. Аз имам кредити там с СМС и нямам проблеми.

Досега в Алфата бях премиум, предполагам като всички останали ..От тази сутрин видях че не съм..Трябва да си плащам вече или ще бъде удължен?

Да! Ще трябва да си плащаш. Мое лично мнение!
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 11:30:05 am от fobos »
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

ahilix

  • Гост
Re:Премиум
« Отговор #5 -: Юни 09, 2009, 11:29:10 am »
Съвсем нормално е да се реактивира - ако си пуснеш диаманти. Аз имам кредити там с СМС и нямам проблеми.

Да! Ще трябва да си плащаш.
Това официалната позиция ли е или твое предположение?

ahilix

  • Гост
Re:Премиум
« Отговор #6 -: Юни 09, 2009, 11:34:24 am »
Съвсем нормално е да се реактивира - ако си пуснеш диаманти. Аз имам кредити там с СМС и нямам проблеми.

Да! Ще трябва да си плащаш. Мое лично мнение!
Благодаря за личното ти мнение ама ми трябва официалното становище..

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Премиум
« Отговор #7 -: Юни 09, 2009, 12:01:00 pm »
Премиума в алфата бе пуснат тестово за 1 месец, от сега нататък ако желаете да продължите там трябва го активирате с диаманти.


ahilix

  • Гост
Re:Премиум
« Отговор #8 -: Юни 09, 2009, 12:06:35 pm »
Благодаря за бързия отговор..Надявах се да е в другата посока , поне за Алфата, но какво пък - надеждите умират последни ;)

ahilix

  • Гост
Re:Премиум
« Отговор #9 -: Юни 09, 2009, 01:38:49 pm »
Още само въпросче..Има хора които са си накупували предмети и са ги сложили във 2 ра и 3 та раница..И сега са ги загубили...Лошава работа..Може би още 3 дни премиум за всички е добро решение..

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
Re:Премиум
« Отговор #10 -: Юни 09, 2009, 01:41:24 pm »
Да. Предложението дори е страхотно. Нека даже са 6 дни премиум :)
Аз лично ти давам и мойте дни, защото току-що си съблякох героя и продадох всичко. Спирам да играя тук.
Успех ти желая!
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:Премиум
« Отговор #11 -: Юни 09, 2009, 01:41:43 pm »
Още само въпросче..Има хора които са си накупували предмети и са ги сложили във 2 ра и 3 та раница..И сега са ги загубили...Лошава работа..Може би още 3 дни премиум за всички е добро решение..
До колкото знам при следващо активиране на премиума ,раниците ти се връщат с това ,с което са били натоварени ;)
Дойдох ,видях ,победих ! :)

Неактивен qdosahame

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 255
  • Karma: +63/-74
    • Профил
Re:Премиум
« Отговор #12 -: Юни 09, 2009, 02:16:57 pm »
До колкото знам при следващо активиране на премиума ,раниците ти се връщат с това ,с което са били натоварени ;)
Да, но ако нямаш кредити ... всичко на вятъра ... и излиза, че напразно си давал пари за тези раници. По добре е да отидат в склада ... според мен.

ahilix

  • Гост
Re:Премиум
« Отговор #13 -: Юни 09, 2009, 02:17:12 pm »
До колкото знам при следващо активиране на премиума ,раниците ти се връщат с това ,с което са били натоварени ;)
Да , така е..Но за това трябва да си платиш премиум членство..Мисълта ми беше , че е добре да се пусне кратък гратисен период ,за да могат хората които имат предмети да ги преместят или продадат или да ги изпозват по някакъв начин..

ahilix

  • Гост
Re:Премиум
« Отговор #14 -: Юни 09, 2009, 02:19:58 pm »
Да. Предложението дори е страхотно. Нека даже са 6 дни премиум :)
Аз лично ти давам и мойте дни, защото току-що си съблякох героя и продадох всичко. Спирам да играя тук.
Успех ти желая!
На мен лично не са ми нужни..Нямам предмети в другите раници , а и при така стеклите се обстоятелства ще влизам дотолкова ,че да изразходвам натрупаните точки на действие  - на 2 дни веднъж най - вероятно..Да си плащаш премиум , особено в Алфа версия е меко казано недоразумение..Това е тест версия и според мен трябва всичко да е достъпно без кредити..В този тип версии играчите правят услуга на създателите , не обратното..
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 02:22:03 pm от ahilix »