Автор Тема: Да си изясним подробностите!  (Прочетена 1532 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Да си изясним подробностите!
« -: Март 25, 2010, 04:26:23 pm »
Героя ми е мистик и да си питам някой неясности чета форума амм пак не съм разбрал какво точно и от къде. Има ли смисъл да инвестирам точки в умението Извор на духа? За Контра атака знам че няма смисъл, но Извор на духа ми се струва безполезено от гледна точка на това че се ползват колби, а това въстановяване на духа става бавно което практически когато си онлайн не ти е от полза.
Другия ми въпрос е като съм мистик на мрака кой проклятия са безполезни и вършат минимална работа, така де какво първо да напомпам до сега съм напомпал 3 в Майсторство с тояга 3 в Вътрешен дух и 1 в Болест. Плановете ми за по нататак са тези което съм почнал на максимално ниво +  Вцепеняване, Замъгляване, Загуба на фокус, Майсторство с проклятията и евентуално други, ако ми останат точки.
Да питам и дарбата Лекуване до колко е полезна в битка лекувам само себе си без наемниците!
И какъв наемник мистик ще лекува всички, това ще е най-вероятно някоя светла магия, но коя?

 

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен DraganoW

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1104
  • Karma: +204/-61
  • Мултигруп "Събирам минуси на воля, давайте повече"
    • Профил
Re:Да си изясним подробностите!
« Отговор #1 -: Март 25, 2010, 04:47:29 pm »
Контра-атака е едно от най-важните умения при мистиците. Извор на духа е напълно безсмислено.
Майсторство с проклятията е излишно да е на максимално 7/7 (5/7 е напълно достатъчно с оглед на това че няма групи по-големи от 6)
За наемник с лекуване ти трябва такъв дето да има майсторство с лекуването и лекуване, ако има и някое друго полезно умение пак е добре дошло.
От проклятията Загуба на фокус е безполезно (за мен) срещу мобове, но срещу всички останали в предизвикателства и т.н. е доста полезно, макар да се прави само на един противник всеки рунд.Вцепеняване нямам добри впечатления от него, а и отново се прави само срещу един противник.
Ако използваш Слабост на максимално ниво 50 сила са 12.5% по-малки поражения и ще ти намалят блока с 7.5 по-малко.Отровен облак също не е лошо умение..
Като нямаш два лева за паста, седиш навън до витрината на сладкарницата и гледаш как другите ядат, това е.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Да си изясним подробностите!
« Отговор #2 -: Март 25, 2010, 05:06:06 pm »
Разбрах всичко благодаря ти много. Но останаха още малко мъчещти ме въпроси, нищо не каза за Лекуване добре ли е да се инвестира в него при положение че при мобове лекуваш само себе си, а в битка с други играчи (предизвикателства) трябва да си му сложил 8-10 точки за да сработва и да ти помага добре.
Другото което е за контра атаката преди време имаше спор, който се водеше и там стана ясно че дори и инвестирано на макс това умение рядко сработва (някой си беше правил експерименти не помня кой), та как изведнъж стана едно от най-важните. От екипа нещо да не са го модифицирали и да се е превърнало в изгодна инвестиция и полезна сила в битките ?

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Да си изясним подробностите!
« Отговор #3 -: Март 25, 2010, 05:12:16 pm »
В горните категории има много добри тояги с доста стабилен блок и Контраатаката става доста силно умение.