Автор Тема: До нови срещи :)  (Прочетена 2009 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fobos

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 510
  • Karma: +69/-85
    • Профил
До нови срещи :)
« -: Юни 09, 2009, 01:50:28 pm »
Днес спирам да играя в алфата и бетата. Според мен е ненормално да се взимат пари под какъвто и да е предлог за тестови игри. Играта е зарибяваща... Няма да говоря лошо за нея. Искам само да изразямнението си, че има доста неща които искат спешен ремонт. Едно от тях е и този форум. Той за сега работи без правила и никаква администрация, дори и правилата в началото при регистрация са английски, което не е нормално за българки форум.
Един вид - носим се по течението и дето се вика - "Какво ти пука..."
Аз лично нежелая да е така! Довиждане и до нови срещи!
« Последна редакция: Юни 09, 2009, 02:02:23 pm от fobos »
Всеки кликнал на "-" да бъде прокълнат за вечни имперски времена.

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:До нови срещи :)
« Отговор #1 -: Юни 09, 2009, 02:32:48 pm »
Днес спирам да играя в алфата и бетата. Според мен е ненормално да се взимат пари под какъвто и да е предлог за тестови игри. Играта е зарибяваща... Няма да говоря лошо за нея. Искам само да изразямнението си, че има доста неща които искат спешен ремонт. Едно от тях е и този форум. Той за сега работи без правила и никаква администрация, дори и правилата в началото при регистрация са английски, което не е нормално за българки форум.
Един вид - носим се по течението и дето се вика - "Какво ти пука..."
Аз лично нежелая да е така! Довиждане и до нови срещи!
Героя какво ще го правиш ...Аз имам желание да го развивам :P
Дойдох ,видях ,победих ! :)

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:До нови срещи :)
« Отговор #2 -: Юни 09, 2009, 05:08:53 pm »
Играта едва започна и имаме и тема за отказващи се  ;D Ех, някои неща как се повтарят...

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:До нови срещи :)
« Отговор #3 -: Юни 09, 2009, 05:09:45 pm »
Играта едва започна и имаме и тема за отказващи се  ;D Ех, някои неща как се повтарят...
Я разясни червеното :D
Дойдох ,видях ,победих ! :)

ahilix

  • Гост
Re:До нови срещи :)
« Отговор #4 -: Юни 09, 2009, 05:19:37 pm »
 Че е леко недомислие да се изискват кредити особено за Алфата - така си е..Но пък от това повече губят създателите , така че ще си играя аз..Поне сега ми се налага да влизам веднъж на 24часа..В бетата съм 10 ниво и за една атака срещу Пукнатината на мъртвеца сега заминават 10 точки на действие...Тоест 10 часа за една атака..Същото и в Алфата..Бих казал повече от мудна история..Може би по друг начин трябва да се изкушават потребителите да си купуват кредити..Така като влизам по един път на ден надали скоро ще стигна до изкушенията - добри оръжия примерно..Ако изобщо стигна дотам някога..

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:До нови срещи :)
« Отговор #5 -: Юни 09, 2009, 05:24:19 pm »
Че е леко недомислие да се изискват кредити особено за Алфата - така си е..Но пък от това повече губят създателите , така че ще си играя аз..Поне сега ми се налага да влизам веднъж на 24часа..В бетата съм 10 ниво и за една атака срещу Пукнатината на мъртвеца сега заминават 10 точки на действие...Тоест 10 часа за една атака..Същото и в Алфата..Бих казал повече от мудна история..Може би по друг начин трябва да се изкушават потребителите да си купуват кредити..Така като влизам по един път на ден надали скоро ще стигна до изкушенията - добри оръжия примерно..Ако изобщо стигна дотам някога..

За алфата не се изискват кредити - точно това се опитах да кажа отдавна че играта там приключи ! В бетата, до 10 ниво е малко по-бавно ако си без премиум но целта на играта не е според мен да висиш цял ден и да харчиш ходове. Освен това, винаги има начин човек да си спечели диаманти от пазара като продава вещи или ресурси и да си изкара за премиум.

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:До нови срещи :)
« Отговор #6 -: Юни 09, 2009, 05:30:17 pm »
За алфата не се изискват кредити - точно това се опитах да кажа отдавна че играта там приключи ! В бетата, до 10 ниво е малко по-бавно ако си без премиум но целта на играта не е според мен да висиш цял ден и да харчиш ходове. Освен това, винаги има начин човек да си спечели диаманти от пазара като продава вещи или ресурси и да си изкара за премиум.
И аз това се опитвам да им кажа .. от ДОСТА време !
Дойдох ,видях ,победих ! :)

ahilix

  • Гост
Re:До нови срещи :)
« Отговор #7 -: Юни 09, 2009, 05:32:46 pm »
За алфата не се изискват кредити - точно това се опитах да кажа отдавна че играта там приключи ! В бетата, до 10 ниво е малко по-бавно ако си без премиум но целта на играта не е според мен да висиш цял ден и да харчиш ходове. Освен това, винаги има начин човек да си спечели диаманти от пазара като продава вещи или ресурси и да си изкара за премиум.
Не си съвсем права в случая...10 ниво съм и реално с по 2 точки на действие за атака играта продължава да е мудна..А и не си в позиция да произвеждаш неща за които да искаш диаманти..Както и да е - така са преценили създателите - така ще е..Моето беше по скоро като съвет - доста повече са изкушенията когато играта и нивата ти текат бързо ,отколкото ако влизаш по 1 път на ден..