Автор Тема: Относно едно приключениет  (Прочетена 1157 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Относно едно приключениет
« -: Март 25, 2010, 09:51:51 pm »
Да си питам преди да тръгна да действам.

Задачи Стъпка 9/11
.....
Задача: Изработи 2 Редки Кожена броня.

Така тази броня от коя категория на занаята ми е в 1-ва ми е ОБИКНОВЕНА Кожена броня - явно не е тази. Имам и 2-ра категория, но в нея нямам подобна Кожена броня имам кожени брини с опали и прочие и въпроса е явно ми е неопходима рецепта (така ли е?). Гледах на аукциона, но не открих такава. Съществува ли въопще и каде да я намеря ?

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен er

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 49
  • Karma: +9/-8
    • Профил
Re:Относно едно приключениет
« Отговор #1 -: Март 25, 2010, 09:54:35 pm »
От 2 кат. Рецептата е 14 ниво.
« Последна редакция: Март 25, 2010, 09:56:31 pm от er »

Неактивен minchoba

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 162
  • Karma: +17/-43
    • Профил
Re:Относно едно приключениет
« Отговор #2 -: Март 25, 2010, 11:13:25 pm »
Няма нужда да купуваш нова рецепта - системата ти избира на произволен принцип някоя от тези, които вече имаш научени.
А рецепта, от която да се създаде рядък предмет не съществува. Трябва да имаш 200 точки в професията си (майстор на брони) и тогава отключваш шанса да изработиш рядък предмет.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Относно едно приключениет
« Отговор #3 -: Март 26, 2010, 01:32:13 pm »
Цитат
А рецепта, от която да се създаде рядък предмет не съществува. Трябва да имаш 200 точки в професията си (майстор на брони) и тогава отключваш шанса да изработиш рядък предмет.

Това го знам. Питах за рецепта за съответния предмет, защото нямам такъв в занаята, съответно не мога да изработя никакъв, а не рядък.

Цитат
Няма нужда да купуваш нова рецепта - системата ти избира на произволен принцип някоя от тези, които вече имаш научени.

Да, но уви имах избор 206 железна руда в някакви планини - което е апсурд, доста по не умесния вариант е и съответно избрах: Задача: Изработи 2 Редки Кожена броня. Така, така дали системата генерира от тизи, който имам научени не знам, но когато фактите говорят аз мълча. А факт е че нямам научена въпросната рецепта.

Цитат
От 2 кат. Рецептата е 14 ниво.

Ще погледна пак на аукциона.

П.П. Нека, ако някой попадне случайно или има тази рецепта да я метне насам. Вярвам че не е кой знае какво, а щом е 14 ниво в шоповете не вярвам да е повече от 1к.  :D

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Относно едно приключениет
« Отговор #4 -: Март 26, 2010, 01:46:23 pm »
Системата няма да Ви даде да изработвате нещо, ако не сте научили рецептата.
Тя преглежда кои научени рецепти имате и избира една от тях за задачата.
Така, че, в случая, трябва да изработите рядък вариант на рецептата за Кожена броня, която вече имате.
Това е.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts