Автор Тема: спънки в бизнеса с оръжия  (Прочетена 1359 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
спънки в бизнеса с оръжия
« -: Март 31, 2010, 09:50:17 am »
знам че бонусите са на случаен принцип н не може ли да има малко ограничение
наприер
когато майсториш меч или копие
да могат да се падат бонуси
сила,жизненост,ловкост,точност,критичен
когато прави тояги
ловкост,тоност,жизненост,интелект икритичен
за лъкове и арбалети
ловкост,точност,жзненост,критичен

щото преди направих тояга с бонус сила +6,а сега копие с бонус интелект +8
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен ozonedeep

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +17/-30
    • Профил
Re:спънки в бизнеса с оръжия
« Отговор #1 -: Април 05, 2010, 11:23:12 pm »
Те сякаш сега не растат по дърветата...


И според мен би трябвало да има ограничения най-малкото за класа герой, който може да ползва даденото оръжие. Някак си не върви да получиш на метателно копие отрова +3 или на боздуган засада +2...

Неактивен marveliking

  • Sensei
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 312
  • Karma: +85/-554
  • Рошав (форумен) битник
    • Профил
    • Ел. поща
Re:спънки в бизнеса с оръжия
« Отговор #2 -: Април 06, 2010, 07:29:29 am »
Ех,момчета,само защото ви се иска да летят кебапчета около нас не значи,че така трябва да бъде  ;D
Колкото и да пишете,колкото и да се вайкате няма да го направят.Някой неща ако и ще невъзможното да постигнеш няма да станат и това си е.

Ще се опитам да го обясня така,че и най-големият инат да се съгласи с мен.
1)Има изискване за сила... ако предметите на стрелеца и мистика не дават сила нали се сещате как ще трябва да се сдобием с нея,че да си сложим екипировка  ;)
2)Една от целите на играта (главната всички я знаем  :-X ) е ние сами да взимаме решения как и по какъв начин да си развиваме и има повече варианти,отколкото се сещаме.Ние имаме свободата да решаваме какво и как ще правим с него.Не бях чул досега някой да желае да си ограничава свободата.
Развитие на героя, базирано на ежедневни решения-това е пред очите ни всеки път,преди да влезнем в играта.
3)Какво му липсва на преследвач с 2 ками? Щета (е,и жизнени точки) ,кое дава щета в битките? правилно-силата  ;)
4)засадата много я уважавам и ако ще на чук да,няма да я откажа... всъщност особено ако е на чук  ;)

за такива конкретни примери убеден съм и сами може да се сетите.

5)Най-важното което е-с подобно ограничение всеки който стигне достатъчно напред ще има едва ли не "перфектни".
и какво става? Някой дето си убива времето в часа по информатика 1 година пребива тези които не само че имат опит,ами са и положили усилия за да постигнат нещо с героя си.А така тези,които искат да са напред в класацията ще направят необходимото за да го постигнат-веднъж няма да стане,втори път няма да стане.трети път няма да стане... на десетия ще стане.Няма нищо невъзможно в това да получите оръжието,което искате-със съответните бонуси-щом други го имат,що да не го имате и вие? само че не става с гледане и с "ама аз искам" ,а става с действия!

Или както казаха веднъж на сестра ми-е то не може половин София в немската-много маймуни на 1 клон ще станат-затова са и тези кандидатгимназистки изпити ;)
Та и тука е нещо такова,за да получиш каквото искаш,ще трябва да се потрудиш!
Колко? КОЛКОТО ТРЯБВА,майсторе ;)

ПП:тея на първите места не са станали такива с "ама може ли да ни го направите по-лесно"
It`s dark insinde. It`s where my demons hide

И да вземте да си четете пощата - как така близо 9000 непрочетени, ние за какво ви ги пращаме тогава  :D