Автор Тема: Конкурс „Създай приключение за Аярската империя”!  (Прочетена 9564 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Екипът на Империален герой организира конкурс на тема "Създай следващото приключение за Аярската империя".

Условия на конкурса

1. Темата на приключението трябва да бъде "Войната на имперската власт срещу лидера на Култа към мрака - Преподобният Айвън"
2. Приключението трябва да е написано на български или на английски език.
3. Приключението трябва съдържа встъпление плюс 10 или 12 стъпки, които да са свързани смислово в сюжет.
4. Всяка стъпка трябва да представлява мини-разказче, не по-малко от 100 думи.
5. След всяко мини-разказче трябва да има поставена задача към героя.
6. Първата половина от стъпките трябва да се отнася за провинция Етерния.
7. Втората половина от стъпките трябва да се отнася за провинция Прерийното море.
8. Трябва да включите и задачи за 2 от много-степенните бойни зони във всяка от двете провинции, за да разрешите на героя достъп до тях.
9. Последната задача от приключението трябва да нарежда на героя да убие Преподобния Айвън.

Не е толкова трудно, нали?

Наградите?

1. Под заглавието на всяка една стъпка ние ще изписваме "Една история на <Вашето име>" и десетки хиляди играчи ще четат и ще играят ВАШЕТО ПРИКЛЮЧЕНИЕ!
2. 500 диаманта
3. Възможност за други ангажименти, свързани с писане на съдържание за играта.

Приложение 1

Имена на зони и враговете в тях, които можете да използвате:

Етерния

Етернийската тундра - Воини на мрака, Следовници на мрака (40-42)
Централна етернийска тундра - Следовници на мрака, Воини на мрака (43-46)
Североизточни симлийски блата - Следвоници на мрака, Тъмни яростни бойци (47-49)
Замръзналите водопади - Бели вълци, Бели мечки (40-42)
Вечните пещери - Бели мечки, Бели вълци (43-46)
Ледената гора - Мамути, Гигантски мамути (40-42)
Бялата песен - Мамути, Гигантски мамути (43-46)
Полетата на Араголия - Мамути, Гигантски мамути (47-49)
Ледената кула - Следовник на мрака (бос, 49-то ниво)
Долината на краля - Гигантски мамут (бос, 49-то ниво)

Прерийното море

Лъвската лапа - Степни лъвове, Подивели бикове (40-42)
Кралете на прайда - Степни лъвове, Подивели бикове (43-46)
Лъвската паст - Степни лъвове, Подивели глигани, Подивели бикове (47-49)
Вечно-зелените поляни - Подивели бикове, Подивели глигани (40-42)
Централните вечно-зелени поляни - Подивели бикове, Подивели глигани, Степни лъвове (43-46)
Вечно-зелените хълмове - Подивели бикове, Подивели глигани (47-49)
Манастирът на тъмния култ - Следовници на мрака (40-43)
Катедралата на тъмния култ - Следовници на мрака (44-47)
Цитаделата на тъмния култ - Следовник на мрака (бос, 49-то ниво)
Имението на Преподобния Айвън - Преподобния Айвън, лидер на Култа към Мрака (бос, 49-то ниво)


Желаещите да участват в конкурса да изпращат предложенията си във формата на текстови файлове (.doc, .txt, .rtf) на oton@imperialhero.org до 15.04.2010.

Ако имате въпроси или търсите допълнителна информация, пишете тук, изпратете Лично Съобщение на Oton във форума или на oton_1, свят 2 в играта.

Успех на всички таланти, кандидати за безсмъртна слава!
« Последна редакция: Април 07, 2010, 10:24:17 am от Oton »
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Наградата само 1 ли я получава?

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Наградата само 1 ли я получава?
Ако ми хареса, мога да дам награди на повече хора.
Но няма да са същите като обявената.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Ако ми хареса, мога да дам награди на повече хора.
Но няма да са същите като обявената.
ОК, благодаря, почвам да пиша вскоро време. Още един въпрос : До кога е срока?

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
ОК, благодаря, почвам да пиша вскоро време. Още един въпрос : До кога е срока?
Желаещите да участват в конкурса да изпращат предложенията си във формата на текстови файлове (.doc, .txt, .rtf) на oton@imperialhero.org до 15.04.2010.
« Последна редакция: Март 31, 2010, 10:55:43 am от mitinho »
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Да пишем ли определени зони и ресурси, че аз така като се позамислих и прозрях, че още не знам зоните, а пък ако определя ресурсите някой от геройте с други професии няма да могат да ги изпълняват, а ако не го направя няма да е интересно.

Предложение пиша ги по моя интересен вариант да речем руда, или Х зона уби Х враг, а вече екипа да си ги нагласи със скрипт за всеки герой да си определия ресурс според професията.

П.П награди да определяме ли ?
« Последна редакция: Март 31, 2010, 07:58:01 pm от ToNgOis »

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен matrixskull

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 48
  • Karma: +1/-9
    • Профил
    • Ел. поща
ще спечели някой силен неможе да победи някои от 1-3 категория кат неги знаи провинциите баси


трябва да се направи и някакав конкурс кадето от 1-3 категория да имат шанс а не само 4-5 категория

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Изобщо не е необходимо да си силен, за да напишеш история.
Прочетете внимателно условията на конкурса, силата на героя няма нищо общо с това, което се изисква...
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Аз съм 4та категория и мога да отида, но играчите от 3та и 2ра категория ще могат ли?

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Аз съм 4та категория и мога да отида, но играчите от 3та и 2ра категория ще могат ли?
Да, в ничиите земи могат да ходят всички, които са над категория 3.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен stanyo69

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 194
  • Karma: +75/-310
    • Профил
А може ли да се напишат няколко варианта на приключенията за да има по-голям шанс някое да ви хареса ?

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
А може ли да се напишат няколко варианта на приключенията за да има по-голям шанс някое да ви хареса ?
Разбира се, че може.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Да, в ничиите земи могат да ходят всички, които са над категория 3.

Да, но не виждам къде какви мобове има, по колко и какви нива са. Става ли да пишем иди в Х и убий Y от Z, а вие да избирате зоните и бройките, така че с напредването на стъпките, да расте и трудноста?

Неактивен meriried

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +18/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте всички !

Във връзка с конкурса имам няколко въпроса към " комисията " :

- каква е допустимата граница на  хумора в приключенията - в описанията и в диалозите - ( в никакъв случай не искам да кажа вулгарен или непочтителен, просто хумор ) - и за да съм по - точна ще цитирам А. Дюма : " ... и розите по лицето му започнаха да се превръщат в лилии .. " -> в смисъл, че става лилав от притеснение ( за тези, които не са чели  ;)) - моля, тук бъдете конкретни в отговора

- има ли някакво значение как да се казват чичковците от таверните в двете провинции ( аз не мога да гледам в замъците, ако приключенията ще се възлагат оттам, а в класическата таверна има само наемници към момента)  , или можем да да дадем плод на въображението си.

- може ли приключенията от двете провинции да съществуват отделно ( всяко да има по 5 - 6 етапа да речем ) и самостоятелно, т.е трябва ли по сюжет да са свързани, или едното не може да се изпълни без да си изпълнил другото и т.н - извинете ако се повтарям, но при описанието на самата задача, признавам, че това не ми стана ясно

- сега, " не по - малко от 100 думи " - чудесно, но предполагам, че все пак не трябва да е повече от 300 - хората няма да четат романи в крайна сметка и затова бих искала просто да знам ако е възможно какъв е максимума от знаци, който би бил приет от Вас и от системата

Благодаря предварително за отделеното внимание .

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Здравейте всички !

Във връзка с конкурса имам няколко въпроса към " комисията " :

- каква е допустимата граница на  хумора в приключенията - в описанията и в диалозите - ( в никакъв случай не искам да кажа вулгарен или непочтителен, просто хумор ) - и за да съм по - точна ще цитирам А. Дюма : " ... и розите по лицето му започнаха да се превръщат в лилии .. " -> в смисъл, че става лилав от притеснение ( за тези, които не са чели  ;)) - моля, тук бъдете конкретни в отговора

- има ли някакво значение как да се казват чичковците от таверните в двете провинции ( аз не мога да гледам в замъците, ако приключенията ще се възлагат оттам, а в класическата таверна има само наемници към момента)  , или можем да да дадем плод на въображението си.

- може ли приключенията от двете провинции да съществуват отделно ( всяко да има по 5 - 6 етапа да речем ) и самостоятелно, т.е трябва ли по сюжет да са свързани, или едното не може да се изпълни без да си изпълнил другото и т.н - извинете ако се повтарям, но при описанието на самата задача, признавам, че това не ми стана ясно

- сега, " не по - малко от 100 думи " - чудесно, но предполагам, че все пак не трябва да е повече от 300 - хората няма да четат романи в крайна сметка и затова бих искала просто да знам ако е възможно какъв е максимума от знаци, който би бил приет от Вас и от системата

Благодаря предварително за отделеното внимание .
- Относно хумора вземете за пример куестовете, които вече са написани. Вулгарните изрази и всякаква сексуална тематика са абсолютно забранени. Обиди може да има, както и малко по-груб език, но искам всичко да е толкова неприлично, колкото е, примерно, във "Властелинът на пръстените".
 - Тези куестове са супер елитни. Макар и да биха могли да се вземат от обикновен ханджия, те, все пак водят героя в най-смъртоносните места в Аярската империя. По-скоро си мисля за някакви фракции, специални части, армията или нещо друго, които са натоварени със задачата да възлагат "Невъзможните мисии"...
 - Задължително трябва да са сюжетно свързани двете провинции. Това е едно от най-важните неща в заданието.
 - Максимално допустима граница за броя на думите няма. Пишете роман, ако желаете. Има хора, които обичат и четат с удоволствие историите, особено ако те са написани добре. Но, все пак, гледайте да са  големи горе-долу колкото елитната мисия, която вече я има в столицата. Ползвайте я нея за шаблон.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts