Автор Тема: Това не е ИСТИНА !!!  (Прочетена 2190 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lokopola

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-0
    • Профил
    • Ел. поща
Това не е ИСТИНА !!!
« -: Март 31, 2010, 07:15:00 pm »
Направих кам 10 опита да създам легендарен предмет 4 категория но уви. Пуснах си ордена на занаятчията направих още 10 опита но уви.Накрая си купих нов чук с надежда,направих още 10 опита и пак нищо.Пробвах да съсдам епичен 3 категория кам 8 пъти но уви пак нищо. Като се има на предвид, че на всеки 3 опита сам изчаквал поне 12 часа и сам се сражавал в промеждутаците. Вече 2 смс за да си купя чук който се оказва неефективен и вече започвам да се .....  .

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Това не е ИСТИНА !!!
« Отговор #1 -: Март 31, 2010, 07:49:17 pm »
Споко. Знам че е много изнервящо. И аз със чук съм правил 30 поредни  опита без епик. Направо ти идва да се взривиш, особено ако си пуснал доста жълти рецепти . Играта после се обръща и ти ги прави епик след епик. Аз хем го знам и всеки път след такава серия започват да ми се въртят мисли за някакъв заговор на тъмните сили срещу мен *hihi*

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Това не е ИСТИНА !!!
« Отговор #2 -: Март 31, 2010, 08:06:54 pm »
на времето правихме епици при шанс 6%  8)

маторлък се дигаше с месеци 8)

сега за 3 дни опрях на епици в 5 категория не разбирам от какво се жалвате  ???
Аз искам да се жалвам от чукчетата че развалиха играта. Сега вече всяко муле с епик ???

Неактивен Pupper

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 24
  • Karma: +6/-3
  • Ratamahata
    • Профил
Re:Това не е ИСТИНА !!!
« Отговор #3 -: Март 31, 2010, 08:14:40 pm »
Аз искам да се жалвам от чукчетата че развалиха играта. Сега вече всяко муле с епик ???
+1
Именно! "Много вожд, малко индианец"  ???
... ако ти се струва нечестно- пробвай да навиеш приятелката си да носи твоите гащи, че да не купувате нови.