Автор Тема: Парадокс в баланса  (Прочетена 2237 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Парадокс в баланса
« -: Април 01, 2010, 01:40:40 pm »
Къв баланс бе хора  :D На ляво на дясно във форума чета баланс в това, баланс в онова, ако това се направи ще обърне баланса.  ???
Знам ли и аз за кви баланси кви 4,80 става на въпрос  :P Сега ми се случи нещо което не знам да ми откаже от играта ли да ме кара да се смея през цялата 2010 година ли, не знам просто.
Ето ви го и на вас, да чуете кви баланси видях.  Изпълнявам мися в пиратската гилдия и 10 битки ги мажа за последната пълня мойте наемници и мене си на максимално ниво, че даже и на повече от това, наблъсках ги с химия здраво. Влизам във финалната битка нахъсан, че ще им "изям ушите"
и след 10 рунд беше останал само лидера, обкръжението му беше вън от сметката, а от мойте 3 наемника 1-ния ми войн беше останал от почти 2к живот на опловината. И влизам аз срещу този лидер 4 vs 1 до 20 рунд беше останал на 60-100 живот изби и трите ми наемника почна ме и мен, а нали се сещате, че това е 1 плюмка и пада. Да ама тоя си рапа здраво и в продължение на 10 рунда си седи на 60 живот и си ме кърти, а аз си го гледам за хубост.
Въпроса е как аджеба 1 пират със 130 щета свали 2 война 1 стрелец и 1 мистик. Че има повече ловкост от мойта точност да, но да седи 20 рунда на 60 живот и да бутне 3 наемника е това не го видях или съм най-големия карък или шанса му е 100%  моя 0%  >:(
Не, не отивам за колби и консомативи и пак се връщам много е диво това ....  *hahaha*  *hahaha**hahaha* *hahaha* *hahaha*
Дано и аз стана така да бутам стражите на провинците 5-та категория със 200 щета  :D  >:(

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Парадокс в баланса
« Отговор #1 -: Април 01, 2010, 06:56:07 pm »
просто е с блок 105 пича,нищо особено...дрогираи си и наемниците с бонyс колби към атрибyтите и...шанс

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Парадокс в баланса
« Отговор #2 -: Април 01, 2010, 08:48:54 pm »
А що мислиш че не съм го направил  :D

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:Парадокс в баланса
« Отговор #3 -: Април 01, 2010, 09:38:32 pm »
Не се оплаквайте ... Бих се срещу СТРЕЛЕЦ 4та категория с 1700 щета, шанс за критичен 78%, ловкост и точност по 780 ... жизненост и интелект 195, а сила .... силата не я помня  :P

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Парадокс в баланса
« Отговор #4 -: Април 01, 2010, 10:36:38 pm »
видqх битката ти,затова...екипираи се още малко тогава...или опитаи пак ,но ...поне жълта пръ4ка си сложи на главнят герои,аз се мъча с по-силни ;D

Неактивен EVIL

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 199
  • Karma: +13/-86
    • Профил
Re:Парадокс в баланса
« Отговор #5 -: Април 01, 2010, 10:46:00 pm »
ами пробваи с пазител  за наемник с ловкост поне 70 блок 60 и мистик ле4ител на +16 всеки рънд аз го бих със стрелец 22 лвл така ...на твоите наемници не им виждам ъменята отстрани .нъжен ти е пазител с предизвикателство -тр мъ вдигнеш жизненост блок и ловкост те да се мъчат с него и останалите от отбора ти да ги биqт...мн е лесно  :D

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Парадокс в баланса
« Отговор #6 -: Април 01, 2010, 10:57:49 pm »
мали ако видите пазителите на замъци ще хванете къра без мотика  :P
Отидохме, видяхме победихме :) Имаме и един такъв непобедим на последното подземие само че той всеки път е на макс естествено  :(

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Парадокс в баланса
« Отговор #7 -: Април 01, 2010, 11:07:50 pm »
Проблемът не е в силните мобове, а в липсата на добри наемници!

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Парадокс в баланса
« Отговор #8 -: Април 01, 2010, 11:15:21 pm »
Да бре 3 седмици обикалям провинците за 2 мистика с майсторсво в лекуването да лекуват там партито е нема още 1 не съм намерил ....  ::) Че аз качих вече следващата категория почти  :D
А пък кави наемници се намират докато търсиш добри ... не срам ме е !  :-[

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Парадокс в баланса
« Отговор #9 -: Април 01, 2010, 11:23:51 pm »
Да бре 3 седмици обикалям провинците за 2 мистика с майсторсво в лекуването да лекуват там партито е нема още 1 не съм намерил ....  ::) Че аз качих вече следващата категория почти  :D
А пък кави наемници се намират докато търсиш добри ... не срам ме е !  :-[
Ако сте 4-та категория елате във Фалар
Имаме 18 броя и се обновяват за 18 часа.

Неактивен banan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 171
  • Karma: +16/-59
    • Профил
Re:Парадокс в баланса
« Отговор #10 -: Април 01, 2010, 11:28:34 pm »
Свят3 какво да правим  *UNDECIDED*