Автор Тема: бъгове  (Прочетена 680 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен grotius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-24
    • Профил
бъгове
« -: Април 02, 2010, 10:02:14 am »
Ще напиша това което забелязах.
1.Имам наемник мистик на мрака със замъгляване, но интересното е че той когато го използва изображението на битката показва, че не намалява а увеличава точността на враговете. В доклада пише, че намалява но според мен реално увеличава точността им.
2.При използването на временни отвари, не отразява коректно духа в момента на героя. На мен в момента ми показва: Интелект 14, максимален дух 105, това е след като съм изпил отвара +9 на всички атрибути.
3.Имам умението отвръщане, но в някои битки това умение въобще не се включва, има опеделени битки в които просто не работи, не мога да разбера, каква е причината да не се включва.
4.Според мен не е съвсем точно изчисляването на % на критичен удар. Уменията + бонуса от оръжието ми дават 50 % шанс, но когато го изпълня в доклада показва например 12/36, което означава че реално смята шанса за 36%.
5.Това не е бъг, но е най-добре играта да се качи на по-мощен сървар или нещо да се бутне по самата игра, но има проблем с лага, на моменти не се трае. :'(