Автор Тема: ничия земя  (Прочетена 3124 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен grotius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-24
    • Профил
ничия земя
« -: Април 02, 2010, 11:34:39 am »
Днес ходих до Фалар, но нещо не ме пуска в замъка, той е притежание на Мрачните. Това означава ли, че само членовете на тази гилдия могат да влизат в замъка? Приключенията в тази провинция не са ли достъпни за всички? До колкото видях в тази провинция мога да ходя да се бия с мобове, което все пак е добре ако дават добра плячка иначе е безпредметно да се ходи в тази провинция

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:ничия земя
« Отговор #1 -: Април 02, 2010, 11:52:46 am »
Здравей Фалар не е ничия, тя е на всички нас. Ние я контролираме и определяме правилата а те са - свободен достъп на всеки желаещ да я посети. Можеш свободно да влизаш в селото и да се биеш със всякакви гадове. Скоро ще има и стража която ще горантира безопасноста на всеки посетител. Белите мечки са най-добрият източник на кожи в 4-кат а стоманата се добива при шанс "По-вероятно"(копаенето е рисковано защото ще трябва да разчитате предимно на себе си да не ви атакува някои) Приключението също можеш да изпълниш но то се взема от таверната в Града на импрераторите.

Неактивен grotius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-24
    • Профил
Re:ничия земя
« Отговор #2 -: Април 02, 2010, 12:19:03 pm »
Мерси, че каза от къде да взема приключението. В таверната в селцето видях само, че могат да се вземат наемници, а иначе нямаше възможност за работа или да взема задача да изпълня за пари и диаманти. И значи голямата сграда си е ваш замък и само вие си влизате, защото гледам си от тази гилдия. Не съм наясно с тия нововъведения, ама полека лека ще се ориентирам, че в помоща не е добре обяснено

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:ничия земя
« Отговор #3 -: Април 02, 2010, 12:32:37 pm »
Мерси, че каза от къде да взема приключението. В таверната в селцето видях само, че могат да се вземат наемници, а иначе нямаше възможност за работа или да взема задача да изпълня за пари и диаманти. И значи голямата сграда си е ваш замък и само вие си влизате, защото гледам си от тази гилдия. Не съм наясно с тия нововъведения, ама полека лека ще се ориентирам, че в помоща не е добре обяснено
Замъка принадлежи на МРАЧНИТЕ и само те имат достъп до него. Селцето е свободна зана и всеки има достъп до него.
Засега в него можеш да се възползваш от:
-Лечебница 4-кат
-Магазин за колби 5-кат
-Таверна 4-кат с 3 панела за наемници.
-Редки рецепти 4-кат(скоро)
Приятен престой във Фалар  :)

Неактивен grotius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-24
    • Профил
Re:ничия земя
« Отговор #4 -: Април 11, 2010, 02:45:51 pm »
Замъка принадлежи на МРАЧНИТЕ и само те имат достъп до него. Селцето е свободна зана и всеки има достъп до него.
Засега в него можеш да се възползваш от:
-Лечебница 4-кат
-Магазин за колби 5-кат
-Таверна 4-кат с 3 панела за наемници.
-Редки рецепти 4-кат(скоро)
Приятен престой във Фалар  :)
Днес, преди малко реших да отговоря на любезната покана и един ме уби веднага докато дойда. Явно няма сигурност в тази провинция, а аз останах с впечатление, че контролирате положението във Фалар но съм се излъгал. То поне да беше от вашата гилдия, да речем, че пазите си вашето. Та не мисля да идвам повече и към друг които не си търсят боя съвета ми и е да не стъпва там. Солено ми излезе кратката визита. Останете си със здраве :'(

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Re:ничия земя
« Отговор #5 -: Април 12, 2010, 01:09:00 am »
Здравей !
 
Градската стража се подбира , но не е пусната да контролира положението в градчето . В момента посещенията са на ваша отговорност .
Никой не е застрахован от атаки дори и членовете на гилдията .
Не мисля да отварям курортно селище , а са създадени удобства за всеки , който е решил да си минава приключението.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:ничия земя
« Отговор #6 -: Април 14, 2010, 03:52:30 am »
какво сте ревнали бе, хората трябва да си изпробват наемниците  :D

Неактивен tanislava

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 51
  • Karma: +2/-2
    • Профил
Re:ничия земя
« Отговор #7 -: Април 14, 2010, 02:44:09 pm »
Затова - разходките като станем 39-то ниво, поне да има малко равнопоставеност  ;D

Неактивен kaster12

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 101
  • Karma: +9/-22
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ничия земя
« Отговор #8 -: Април 14, 2010, 08:15:38 pm »
Minchoba -бих те защото беше нападнал муле на 1 човек от гилда  ;)

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:ничия земя
« Отговор #9 -: Април 15, 2010, 01:55:11 pm »
еми за това ще ядеш бой ;)
   

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:ничия земя
« Отговор #10 -: Април 17, 2010, 09:59:03 am »
Хем реве хем се зъби minchoba.
Сега се оплаква или заплашва, не мога да го разбера.
Като се пусне градската стража ще има сигурност за всички. Нещата са доста скъпи, така че няма как да станат за 1 ден  ;)
Човешкото око е ненаситно!