Автор Тема: Редки предмети 3-та категория  (Прочетена 6209 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Редки предмети 3-та категория
« -: Юни 10, 2009, 03:36:28 pm »
В момента предлагаме за продажба обикновенни и редки предмети от трета категория. Повече от изработените предмети са ниво 26 и 28, имат различни бонуси.  Продават се единствено срещу диаманти, ресурси или рецепти от които имаме нужда.

П.П. Моля, не пращайте на съюзниците ми лични съобщения в играта, никой не разбира български и няма да ви отговорят. Именно затова отварям тази тема.

Неактивен pfenix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +0/-4
    • Профил
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #1 -: Юни 10, 2009, 03:53:44 pm »
Какви редки предлагате за рейнджър и на каква цена?
"Нема начин да нема начин и каквото не става с пари - става с много пари!"

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #2 -: Юни 10, 2009, 07:17:55 pm »
Относно оръжията 28 ниво Превъзходни ножове за мятане и 26 ниво Балансирани метателни копия.  Имам с бонуси за критически удар и жизненост което е най-важното за рейнджъра.

Правим и лък и арбалет ама те са по-слабички.

От броните имам Превъзходна плетена ризница, шлем, ръкавици и тем подобни с какви ли не бонуси от рода на жизненост, точност, интелект и т.н. Трябва да накарам майстора да ми изработи един списък, но е по-лесно ако някой каже какво точно го интересува като предмет.

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #3 -: Юни 10, 2009, 07:58:44 pm »
по-интересно ми е - откъде се появиха рецепти 3-та категория ... щото аз до сега не съм намирал ... иначе и аз мога да си изработя такива предмети ...  :D

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #4 -: Юни 10, 2009, 08:05:07 pm »
 Преди падаха често, ама аз бях 2 категория. Сега на 10 дена пада по една

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #5 -: Юни 10, 2009, 08:15:34 pm »
явно няма да има магазини за тях ...

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #6 -: Юни 10, 2009, 08:17:08 pm »
явно няма да има магазини за тях ...


Само обещания  :-[ :-[ 

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #7 -: Юни 10, 2009, 08:18:14 pm »
Наистина падат от битки. Сигурно съм събрал средно по 6 за всяка профеиса откак съм трета категория. Рейдърите са щедри, покрай арбалетите и т.н дават по някое ръководство как се кове ризница.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #8 -: Юни 10, 2009, 09:26:19 pm »
Рецепти падат само от битки с противници. Шанса да намериш рецепта за изработване на превъзходен предмет хич не е голям. Освен това, имай предвид че превъзходните предмети изискват желязо, а шанса за добиване на желязна руда е около 70% на най-богатото място.

Смятайки че да изработиш една превъзходна желязна ризница ти трябват 8 железни кюлчета. А за да изработиш рядък предмет, ПЪРВО трябва да достигнеш 200 занаятчийски точки, тоест трябва да изработиш сума ти предмети трета категория.

Това хич не е лесно, но след това даже, пак имаш само малък процент шанс да изработиш рядък предмет 10% някъде което значи че може да изхабиш 80 кюлчета че да направиш една ризница. И ако нямаш късмет, тя да има бонус ловкост например което е безполезно за боец с чук...

А си представи колко трябва да изработиш за да стигнеш до легендарни предмети ! Трябва да изработиш доста редки предмети, т.е. само занаятчийските точки от рядък предмет ти се зачитат. А когато достигнеш до легендарни, то шанса да изработиш такъв е около 5%.

Така че не са само рецептите, занаятчийството си е трудна работа и без хора които да те подпомагат и да ти осигуряват ресурси за никаде не е... Но само да ви покажа какво МОЖЕ да се прави стига да вложи усилие човек  ;)




Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #9 -: Юни 10, 2009, 10:53:06 pm »
то че 'специалните' рецепти падат само от битки е ясно ... въпросът ми е - от къде мога да си купя НОРМАЛНА рецепта 3-та категория ... другото го знам ...


Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #10 -: Юни 10, 2009, 11:01:59 pm »
то че 'специалните' рецепти падат само от битки е ясно ... въпросът ми е - от къде мога да си купя НОРМАЛНА рецепта 3-та категория ... другото го знам ...



Няма откъде, обясних вече. Няма магазин за рецепти трета категория. Или от плячка или в аукциона за продан каквото има.

Неактивен pfenix

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +0/-4
    • Профил
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #11 -: Юни 11, 2009, 01:30:26 pm »
Какъв е демиджа на Балансирани метателни копия с бонуси за критически удар и жизненост и каква е цената?
« Последна редакция: Юни 11, 2009, 01:32:16 pm от pfenix »
"Нема начин да нема начин и каквото не става с пари - става с много пари!"

Неактивен ti60_85

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 41
  • Karma: +5/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #12 -: Юни 11, 2009, 05:35:03 pm »
Интересувам се от показателите и цената на: Балансирани метателни копия с критичен удар и плетена ризница с то4ност или ловкост

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #13 -: Юни 11, 2009, 07:19:49 pm »
Ще направя списък с предметите тази вечер и ще ги публикувам :)

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Редки предмети 3-та категория
« Отговор #14 -: Юни 11, 2009, 11:06:21 pm »
имаш ли някаква идея колко точки за действие са необходими за да можеш да изработиш 'превъзходна желязна кована броня' ... става въпрос от началото на играта ...  ;)

Рецепти падат само от битки с противници. Шанса да намериш рецепта за изработване на превъзходен предмет хич не е голям. Освен това, имай предвид че превъзходните предмети изискват желязо, а шанса за добиване на желязна руда е около 70% на най-богатото място.

Смятайки че да изработиш една превъзходна желязна ризница ти трябват 8 железни кюлчета. А за да изработиш рядък предмет, ПЪРВО трябва да достигнеш 200 занаятчийски точки, тоест трябва да изработиш сума ти предмети трета категория.

Това хич не е лесно, но след това даже, пак имаш само малък процент шанс да изработиш рядък предмет 10% някъде което значи че може да изхабиш 80 кюлчета че да направиш една ризница. И ако нямаш късмет, тя да има бонус ловкост например което е безполезно за боец с чук...

А си представи колко трябва да изработиш за да стигнеш до легендарни предмети ! Трябва да изработиш доста редки предмети, т.е. само занаятчийските точки от рядък предмет ти се зачитат. А когато достигнеш до легендарни, то шанса да изработиш такъв е около 5%.

Така че не са само рецептите, занаятчийството си е трудна работа и без хора които да те подпомагат и да ти осигуряват ресурси за никаде не е... Но само да ви покажа какво МОЖЕ да се прави стига да вложи усилие човек  ;)