Автор Тема: Справедливо ли е ?  (Прочетена 2125 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Справедливо ли е ?
« -: Април 03, 2010, 05:43:21 pm »
Отивам в бойна зона атакуват ме размазвам ги минута по късно същата процедура и ме бият!!!
Не трябва ли да има ограничение в времето поне 24 часа, за да има героя време да се въстанови и другото, което е след като ме атакуват и побеждавам не взимам нищо, а при втората атака, която ме побеждават вземат 1/2 от златото в мен 10к злато!!!
Каде е баланкса и справедливостта, защо ме атакува 2 пъти в рамките на 5 минути и защо вземат злато само атакуващите ???  *WASSUP*
« Последна редакция: Април 03, 2010, 05:47:24 pm от ToNgOis »

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Справедливо ли е ?
« Отговор #1 -: Април 03, 2010, 05:50:15 pm »
Аз мулето като пратя в опасна бият ли го?!Бият го и то здраво.То ако имаше ограничение да се възстановява героя за 24 часа,че то мулето ми 1-път да го бият после спокойно може да си копае в опасна цял ден.И аз съм губил пари и то много,но нали затова има безопасни провинции да си копаете спокойно в опасните ходят тия дето обичат да се тикат между шамарите. :D :D :D

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Справедливо ли е ?
« Отговор #2 -: Април 03, 2010, 05:53:57 pm »
Добре бре става въпрос за един и същи човек (герой), който ме атакува в рамките на 5 менути!!! Добре и така да е като ме атакува първия път и му `набих матрицата у д******а`, що не му взех и майчиното мляко ами останах с пръст в уста и как аджаба след 5 минути ми взема половината злято с което разполагах в мен!!??!!??  :P  ::)

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен desperado16

  • Гилдията на Цезарите
  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 493
  • Karma: +75/-368
    • Профил
Re:Справедливо ли е ?
« Отговор #3 -: Април 04, 2010, 08:38:54 am »
Само на предизвикателство един и същ герой на всеки 24 часа може да биеш.А в опасната провинция всеки може да те бие по няколко пъти там няма ограничение за времето.

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:Справедливо ли е ?
« Отговор #4 -: Април 04, 2010, 01:09:02 pm »
http://forum.imperialhero.org/bg/index.php?topic=8482.0

Това е предложение, което бях пуснал преди доста време. Все още си мисля, че е редно да има нещо такова.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

kosiger

  • Гост
Re:Справедливо ли е ?
« Отговор #5 -: Април 04, 2010, 09:26:18 pm »
Добре бре става въпрос за един и същи човек (герой), който ме атакува в рамките на 5 менути!!! Добре и така да е като ме атакува първия път и му `набих матрицата у д******а`, що не му взех и майчиното мляко ами останах с пръст в уста и как аджаба след 5 минути ми взема половината злято с което разполагах в мен!!??!!??  :P  ::)
ти можеш да му вземеш 10% от златото което носи в себе си и евентуално ресурса който е добил до битката.нищо повече не можеш да му вземеш и той на теб.това за 1/2 злато което ти е взимал няма как да стане.

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Справедливо ли е ?
« Отговор #6 -: Април 04, 2010, 09:33:58 pm »
каширай в хазарта и носи колби, вариант 2 не се бий в опасна като нямаш ескорт
да справедливо е   :)

kosiger

  • Гост
Re:Справедливо ли е ?
« Отговор #7 -: Април 04, 2010, 09:39:31 pm »
каширай в хазарта и носи колби, вариант 2 не се бий в опасна като нямаш ескорт
да справедливо е   :)
другия вариант е да си купиш и облечеш по-добри наемници и себе си

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Справедливо ли е ?
« Отговор #8 -: Април 04, 2010, 09:42:13 pm »
ескорта е същото но проблема е загубата на опит и 1 година в 4та с тия паразити наемниците  :D

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Справедливо ли е ?
« Отговор #9 -: Април 04, 2010, 11:55:20 pm »
каширай в хазарта и носи колби, вариант 2 не се бий в опасна като нямаш ескорт
да справедливо е   :)

хах добре ще кешрам ще нося колби, но защо след като аз го победих 1-вия път, в който ме атакува не му взех нищо абсулютно. Той беше с наемници и аз той с 5 аз с 4 размазах го и изгубих 2-ма наемника върна се после естествено пак с 5-те си наемника и ме би. Въпросът е как като го надвих аз не му взех 10% искате да кажете, че той си е изчислил до стотинка златото за надница на наемниците и е останал на 0 след атаката ли ? Щото и 10 злато да е имал все 1 щях да взема - въпросните 10%. Ама ей на фъргам му боя не получавам нищо за това че наказвам вандализма му  :D тоя се връща след като съм посинен от първата битка с неговите хора, а моине кои измрели кои на по половната здраве и ми взема бащиното имане ... Е това питам дали е справедливо?!
Иначе добре пребил ме е взел ми ги е ще си купи 5 колби и ще си излекува наемниците с тях здраве да е !  >:( :D
« Последна редакция: Април 04, 2010, 11:57:33 pm от ToNgOis »

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:Справедливо ли е ?
« Отговор #10 -: Април 05, 2010, 12:08:51 am »
които ми биха малкия герой сега са 2 категории надолу, кво ти пука  :D

Неактивен gabarko2

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 326
  • Karma: +42/-60
    • Профил
Re:Справедливо ли е ?
« Отговор #11 -: Април 05, 2010, 01:22:53 am »
Има някаква логика да му вземаш и ти 10% на нападателя в случай на победа. Все пак е тръгнал с някви надници + пари за похода  >:(
Човешкото око е ненаситно!