Автор Тема: Колебая се...  (Прочетена 9543 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Колебая се...
« Отговор #15 -: Юни 15, 2009, 01:23:04 am »
Довлечи го :) Днес изпробвах прочутото умение удар с щит на арената и направо се съсипах от смях, нанасях 7 поражения на рунд. Иначе може да удариш и критически със щита, странна работа как става това.

Най-интересното бе обаче, че в един рунд така го цапнах с този щи, че съвсем го изкарах от строя. Следващия рунд противника ми направо го пропусна защото беше зашеметен от щита. Това никъде не го пише в умението така че не съм сигурна откъде дойде...

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Колебая се...
« Отговор #16 -: Юни 15, 2009, 02:05:38 pm »
Ако засека програмист ще го довлека тук да обяснява... Няма логика да давам постоянно по 50 диаманта за да разбера кое кога действа...
Умението "залп" дели пораженията , които нанасям според броя на противниците ми . И започва да действа от 2ри рунд...
Защо не направите един списък с уменията и за това какво правят те?
Така е в почти всички ролеви игри.
Ръководствата, статистиките и прочие, ги пишат играчите.
Направете го тоя списък, с подробни обяснения кое как действа, пък ние ще се подпишем отдолу, че е "Одобрено от Екипа" и ще го публикуваме както трябва.
Даже може да има и... наградка.
;)
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Колебая се...
« Отговор #17 -: Юни 15, 2009, 03:53:21 pm »
Добре де, обаче имаме някои неясни неща... като това. Умение "Отвръщане" също бе докладвано преди, а при скорошни тестове открих някои особености- шансът ми за критичен и с него и без него си беше 40%, а и не даваше атака в същия рунд, а уж бонус към шанса за критичен на следващия. Има какво да пишем, може би временно трябва една секция Умения само по тези въпроси...

П.П: бях забравил препратката.
« Последна редакция: Юни 15, 2009, 03:56:42 pm от Sheremetev »

Неактивен shootercheto

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +12/-21
    • Профил
    • Ел. поща
re:
« Отговор #18 -: Юни 16, 2009, 11:07:06 pm »
Прочетох доста коментари за всички герои, но повечето бяха за специализация след 15 ниво. Искам да попитам заслужава ли си да качвам преди 15 нижо на стрелец жизненост или само точност и ловкост да качвам? Благодаря ви за отговора предварително!

Неактивен Човек

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 91
  • Karma: +6/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Колебая се...
« Отговор #19 -: Юни 17, 2009, 12:02:42 am »
Аз лично с моя стрелец нямах 1 точка качена на жизненост до 16то ниво, но за сметка на това имам доста сгодни итеми (по мое мнение) и нямам проблеми със битките (с малки изключения, когато се изжвявам като рамбо с/у 2-3 мародера 19ниво^^)
Иначе смятам, че няма да сгрешиш ако си разпделяш точките 2:2:1 - ловкост:точност:жизненост. А по-нататък може да се качи и известно количество интелект, защото се намират умения, искащи солидно количество дух (като се има впредвид, че този атрибут е дефицит при стрелците в повечето случаи), но винаги можеш да си спестиш точките, ако се снабдиш с предмети, даващи бонус към съответния атрибут, който ти трябва.

Неактивен Lycian

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 1
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:Колебая се...
« Отговор #20 -: Юни 17, 2009, 09:41:30 am »
as se biq s metalni no6ki kakav zna4i trea da stana???

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Колебая се...
« Отговор #21 -: Юни 17, 2009, 12:27:15 pm »
Аз лично с моя стрелец нямах 1 точка качена на жизненост до 16то ниво, но за сметка на това имам доста сгодни итеми (по мое мнение) и нямам проблеми със битките (с малки изключения, когато се изжвявам като рамбо с/у 2-3 мародера 19ниво^^)
Иначе смятам, че няма да сгрешиш ако си разпделяш точките 2:2:1 - ловкост:точност:жизненост. А по-нататък може да се качи и известно количество интелект, защото се намират умения, искащи солидно количество дух (като се има впредвид, че този атрибут е дефицит при стрелците в повечето случаи), но винаги можеш да си спестиш точките, ако се снабдиш с предмети, даващи бонус към съответния атрибут, който ти трябва.
Ето това е единственото точно и ясно предложение за развитие. Никой друг не видях точно и ясно да е казал как да си разпределиш атрибутните точки за даден герой - няма да сгрешиш ако си разпделяш точките 2:2:1 - ловкост:точност:жизненост - като добавим че това е до 15-то и картинката е пълна :) Но аз играя с боец, не разбирам от стрелци и не мога да коментирам :) Но ако това се окаже най-добрата основа остава само да съберем в една тема и разновидностите на двата варианта след 15-то, а има доста добри постове и затова и мисля че стрелците вече са се оредили с отъпканата пътека :) Има и нахвърляни някой моменти за бойците, особено за пазителите, но за свирепите бойци е малко постничко все още и за мистиците също... Надявам се скоро някой да напише по подробно и за тях, както преди 15-то, така и след това!

Неактивен loupe

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 2
  • Karma: +0/-1
    • Профил
    • Loupe The Best Brute
Re:Колебая се...
« Отговор #22 -: Юли 14, 2009, 04:36:45 pm »
Съгласен съм със ZAX. И на мене ми предстои този избор на 15 ниво, даже вече съм почти сигурен, че ще е Свиреп Воин, но няма предложения как точно да си разпределя точките ДО 15 ниво, което мисля е доста важно тъй като не всеки може да си позволи 50 диаманта :) Благодаря предварително.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Колебая се...
« Отговор #23 -: Юли 14, 2009, 06:18:50 pm »
Съгласен съм със ZAX. И на мене ми предстои този избор на 15 ниво, даже вече съм почти сигурен, че ще е Свиреп Воин, но няма предложения как точно да си разпределя точките ДО 15 ниво, което мисля е доста важно тъй като не всеки може да си позволи 50 диаманта :) Благодаря предварително.

Ако под "точките" имаш предвид атрибутни точки, моето предложение е от примерно от 75 атрибутни точки които имаш до 15 ниво, минимум 50 от тях трябва да са инвестирани в жизненост. Това е най-важният показател за война и общо взето единствения който си струва в началото - с повече живот можеш да издържаш по-трудни битки. Според мен лично с каквото и оръжие да играеш във втора категория - дори чук да е - ти трябва поне 30 точност за да можеш да улучваш враговете си... Колкото повече е , толкова по-добре тъй като ще имаш по-голям шанс да нанесеш и критичен удар, така че те съветвам да си намериш редки предмеси с бонус към точност. Ловкостта и интелекта са напълно излишни, вторият показател почва да играе важна роля след 20 ниво. Силата...е атрибут който не би ти помогнал особенно много, ако имах избор между точност и сила бих избрала винаги точността но все пак решението е твое :) Ако имаш чук ниво 19 с максимални щети, силата не е лошо нещо, но за точките които инвестираш в нея, не мисля че си струва особенно...

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:Колебая се...
« Отговор #24 -: Юли 14, 2009, 06:21:35 pm »
Съгласен съм със ZAX. И на мене ми предстои този избор на 15 ниво, даже вече съм почти сигурен, че ще е Свиреп Воин, но няма предложения как точно да си разпределя точките ДО 15 ниво, което мисля е доста важно тъй като не всеки може да си позволи 50 диаманта :) Благодаря предварително.
Ти атрибутите и с диаманти не можеш да си преразпределиш :) Съветвам те да качиш поне 40 точки на точност и да гледаш заедно с предметите да се връзват поне 100-тина там, щом ще си свиреп войн! Всичко останало на жизненост!

За уменията вече си е личн избор след 15-то, но до 15-то ти нямаш нужда от абсолютно нищо друго освен атакуваща позиция на максимум.

Неактивен Ellan

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 241
  • Karma: +43/-66
  • Примамвай врага с изгода,побеждавай го с оръжие..
    • Профил
Re:Колебая се...
« Отговор #25 -: Юли 26, 2009, 10:12:11 am »
спред мен е по-добре да избереш призрачен ловец,ставаш двапати по-силен!!!! :o

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Колебая се...
« Отговор #26 -: Юли 26, 2009, 10:39:26 am »
спред мен е по-добре да избереш призрачен ловец,ставаш двапати по-силен!!!! :o

Според мен е по-добре да аргументираш отговора си и да помислиш малко преди да пишеш.

drakoncho5

  • Гост
Re:Колебая се...
« Отговор #27 -: Юли 27, 2009, 07:48:41 am »
Лък и арбалет  ;)
Да призрачен ловец има залп и орлово око
Залп-във всеки рунд ама дух иска