Автор Тема: Странна работа  (Прочетена 1334 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Странна работа
« -: Април 07, 2010, 10:39:35 am »
Бях се зарекъл да не си регвам акаунт и да не се занимавам и нервя и с ИХ..Но пък предполагам и други ще имат моя проблем за това по добре да го напиша..Първо с леката част - при регистрация на акаунт във Форума правилата са на английски и само Съгласен е на български..Предполагам недоглеждане...И сега основното..Купувам си копие с БОНУС 2 отвръщане...На ниво 4 съм и естествено предполагам че като е БОНУС е такъв към уменията ми до момента / БОНУС е с главни букви не случайно/ .Да ама не..В битката виждам че пак съм с 12% отвръщане..Консултирам с единствения по моето скромно мнение дето я разбира тая игра в детайли от служебните лица , а именно Крест и за мое и негово изумление се оказва че това видите ли е всичко друго но не и бонус - взимало се било по високото ниво - тоест БОНУСА ми е 2 но понеже съм с 4 от умения той не се зачита *xxx*..Е уважаеми господа или господине дето го е измислил това - първо - посочете ми БОНУС в тая игра дето не се зачита и натрупва от какъвто и да е предмет и второ като сте измислили подобно СТРАННО НЕЩО къде е упоменато че това  е така...То по тая желязна логика не трябва нищо да си купуваме - просто тия синичките цифри явно са под условия..Поне списък с условията постнете ,че да си го преглеждаме... :(
« Последна редакция: Април 07, 2010, 10:42:35 am от Sion »
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Странна работа
« Отговор #1 -: Април 07, 2010, 10:52:14 am »
Да, така е, системата проверява дали героят няма по-високо ниво на умението от това, което е на оръжието.
Ако е така - умението не се добавя.
Пропуснали сме да го оповестим, ще влезе в "Как да играем", в момента работим по ръководството.
Ще проверим как стоят нещата с Условията на форума.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Странна работа
« Отговор #2 -: Април 07, 2010, 10:58:52 am »
Да, така е, системата проверява дали героят няма по-високо ниво на умението от това, което е на оръжието.
Ако е така - умението не се добавя.
Пропуснали сме да го оповестим, ще влезе в "Как да играем", в момента работим по ръководството.
Ще проверим как стоят нещата с Условията на форума.
Благодаря за бързия отговор..Това леко обезсмисля новите бонуси , но пък такова е виждането на създателите на играта , така че ще се съобразяваме..Лошото е че се създава прецедент - тоест бонусите вече не трябва да се приемат като такива , а като нещо под условие , което по мое скромно мнение ще усложни геймплея за масовият играч..Тоест , този който не спи на клавиатурата съзерцавайки ИХ.. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Странна работа
« Отговор #3 -: Април 07, 2010, 11:04:32 am »
Благодаря за бързия отговор..Това леко обезсмисля новите бонуси , но пък такова е виждането на създателите на играта , така че ще се съобразяваме..Лошото е че се създава прецедент - тоест бонусите вече не трябва да се приемат като такива , а като нещо под условие , което по мое скромно мнение ще усложни геймплея за масовият играч..Тоест , този който не спи на клавиатурата съзерцавайки ИХ.. :)
Напротив, бонуси са си.
Особено за тези, които нямат уменията в своя клас.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен Sion

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 323
  • Karma: +44/-97
    • Профил
Re:Странна работа
« Отговор #4 -: Април 07, 2010, 11:12:39 am »
Напротив, бонуси са си.
Особено за тези, които нямат уменията в своя клас.

Бонуси под условие са.Това не е бонус.Има едно "ако"..Но това е мое мнение , което в случая е несъществено..Още веднъж благодаря за бързият отговор.. :)
Предложеният от Вас на аукциона Бойният визьор на вожда бе купен. Получихте 38950000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Древната занаятчийска реликва на оръжейника бе купен. Получихте 42750000 Злато.