Автор Тема: Епичният бос в 4к или поредната мисия невъзможна?  (Прочетена 6143 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Здравейте, най-накрая и аз достигнах този "ужас" за героите. За незапознатите става дума за епичен Ренегат войн, който има защита в ръкопашен бой 5, която не използва както се оказа  ??? с показатели:
Ловкост 380
Точност 190
Сила 585
Живот:7400
Броня:7200
Поражения:2400 горна граница мисля че бяха
Блок в битка:50
Въпросът ми е с каква комбинация според вас може да се убие това нещо  *xxx*.
Критичните удари са постижими само с много добре назобен преследвач с епични метателни ножове 39 ниво, но са в диапазона 10-16% и пораженията от тях са 700 макс.
Арбалетите по обясними причини не са препоръчителни, а да докарате войн дори до 200 точност в 4к е бая трудна работа.
И един въпрос към разработчиците от чисто статистически интерес:
Какъв % успяваемост има вашия най-добър отряд в изпитанията срещу него?
Intelligence plus character - that is the goal of true education.

pithtath

  • Гост
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъзможна?
« Отговор #1 -: Април 08, 2010, 01:03:18 pm »
И трите ми героя ще се справят с този без проблем...

Неактивен Bullterrier

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1417
  • Karma: +143/-356
  • I love Harry Potter books!
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъзможна?
« Отговор #2 -: Април 08, 2010, 01:08:33 pm »

И трите ми героя ще се справят с този без проблем...
Разбира се, и трите са в челните 3 места на класацията по слава, единия прави епични брони, другия прави епични оръжия, третия прави епични бижута, наемниците ти са облечени вероятно като мен :D :D

Draco dormiens nunquam titillandus
Свят 2
Предложеният от Вас на аукциона Шлемът на покварената душа бе купен. Получихте 14250000 Злато.

pithtath

  • Гост
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъзможна?
« Отговор #3 -: Април 08, 2010, 01:13:16 pm »
Разбира се, и трите са в челните 3 места на класацията по слава, единия прави епични брони, другия прави епични оръжия, третия прави епични бижута, наемниците ти са облечени вероятно като мен :D :D

Важна е стратегията, не облеклото. Разбира се, че съвсем безпроблемно няма да е. Все пак са намесени вероятности.

Неактивен Menel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 239
  • Karma: +25/-32
    • Профил
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъзможна?
« Отговор #4 -: Април 08, 2010, 01:15:34 pm »
Действително преследвачите с две ками ще влязат най-много в употреба при епичните босове, но все пак защитата в ръкопашен бой и ниската вероятност за критичен в крайна сметка ще си кажат думата + защита в ръкопашен бой, която най-вероятно ще се включи ако няма стрелци с лък в групата, но все пак между ще и справиха има разлика. С нетърпение очаквам да обявиш победата си над него за да видим развитието на битката, а вероятностите винаги са проблем.
Intelligence plus character - that is the goal of true education.

pithtath

  • Гост
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъзможна?
« Отговор #5 -: Април 08, 2010, 01:22:17 pm »
Действително преследвачите с две ками (тук уцели)
ще влязат най-много в употреба при епичните босове, но все пак защитата в ръкопашен бой и ниската вероятност за критичен (тук не уцели, около 100% базов критичен ми върши работа) в крайна сметка ще си кажат думата + защита в ръкопашен бой, която най-вероятно ще се включи ако няма стрелци с лък (има, но трябва да се поработи още върху тях за конкретната битка) в групата, но все пак между ще и справиха има разлика. С нетърпение очаквам да обявиш победата си над него за да видим развитието на битката, а вероятностите винаги са проблем (така е, 0.5 на 0.35 в моя полза).

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъзможна?
« Отговор #6 -: Април 08, 2010, 01:39:53 pm »
когато ги биеш, метни тук да се порадваме , и с 1вия върши работа, няма смисъл да чакаме другите 2
   

pithtath

  • Гост
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъзможна?
« Отговор #7 -: Април 08, 2010, 02:16:29 pm »
когато ги биеш, метни тук да се порадваме , и с 1вия върши работа, няма смисъл да чакаме другите 2

Ще се пробвам с Demark до седмица.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъз
« Отговор #8 -: Април 08, 2010, 02:30:32 pm »
До седмица, означава много голями промени и инвестиций в наемници и тяхното облекло, и това за един бос в приключение което дава награда за същата категория.
Мисълта ми е, че в такива моменти по скоро би трябвало това облекло да е за следващото ниво, а не за същото, защото ако нямаш друг герой който сега да влиза в тази категория тази награда губи смисъла си, надявам се да бъда разбран правилно *hmm*
   

pithtath

  • Гост
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъз
« Отговор #9 -: Април 08, 2010, 02:49:56 pm »
До седмица, означава много голями промени и инвестиций в наемници и тяхното облекло, и това за един бос в приключение което дава награда за същата категория.
Мисълта ми е, че в такива моменти по скоро би трябвало това облекло да е за следващото ниво, а не за същото, защото ако нямаш друг герой който сега да влиза в тази категория тази награда губи смисъла си, надявам се да бъда разбран правилно *hmm*

До седмица означава, че току-що започнах приключението, а ми трябват точки и за крафтинг, битки за перли и т.н. Наемниците са екипирани вече, ще претърпят много малки промени. И в крайна сметка аз ще го направя това, за да ви демонстрирам, че може, а не за някаква награда...при положение, че съм стигал до 10 000 000 печалба на ден ми се вижда нелепо да го правя поради други причини.

Неактивен Kiko80

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 403
  • Karma: +63/-81
    • Профил
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъз
« Отговор #10 -: Април 08, 2010, 02:53:29 pm »
До седмица означава, че току-що започнах приключението, а ми трябват точки и за крафтинг, битки за перли и т.н. Наемниците са екипирани вече, ще претърпят много малки промени. И в крайна сметка аз ще го направя това, за да ви демонстрирам, че може, а не за някаква награда...при положение, че съм стигал до 10 000 000 печалба на ден ми се вижда нелепо да го правя поради други причини.


уоу и как изкарваш 10 000 000 на ден бре, я ме светни защото аз някак не се справям толкоз добре, а бая народ избих по провинциите  :D
   

pithtath

  • Гост
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъзможна?
« Отговор #11 -: Април 08, 2010, 03:02:00 pm »
Крафтинг, но хайде да не пишем повече ирелевантни към темата неща. Очаквайте резултатите от битката до седмица.

Неактивен helllfire

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 808
  • Karma: +200/-523
    • Профил
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъзможна?
« Отговор #12 -: Април 08, 2010, 03:14:27 pm »
Крафтинг, но хайде да не пишем повече ирелевантни към темата неща. Очаквайте резултатите от битката до седмица.
Пробвай Пит :) Аз бях първият дето го стигна и първият които се отказа. И стратегията е важна но там ти трябва късмет, мноооого късмет. Успех  8)

kosiger

  • Гост
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъзможна?
« Отговор #13 -: Април 08, 2010, 03:36:07 pm »
в коя провинция е това приключение

pithtath

  • Гост
Re:Епичният бос в 4к или поредната мисия невъзможна?
« Отговор #14 -: Април 08, 2010, 03:53:36 pm »
Фалар