Автор Тема: ново разпределение на точките.....  (Прочетена 3461 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Foxtail

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
ново разпределение на точките.....
« -: Юни 11, 2009, 01:42:31 pm »
това ново разпределение тотално ще обърка нещата.... досега войноте бяха тотално прецакани ( те просто качваха повече живот) сега дори това нямат... няма да коментирам реинджърите които хем се реагенват хем страшна атака имат... или мистиците които 1000 бонуса.... не мислите ли че нее честно ....

Fox

Неактивен Sotty

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 269
  • Karma: +23/-3
    • Профил
Re:ново разпределение на точките.....
« Отговор #1 -: Юни 11, 2009, 02:44:07 pm »
Сигурно си войн  :D.  Ако мислиш, че войните са били прецакани, сега би трябвало да има само адмирации от твоя страна. Това което се случва според мен прави Героите (всички типове) доста по слабички, от една страна, а от друга ги сближава като възможности. Ако  разрешаваха на всеки герой да носи всяко оръжие, даже щеше да бъде почти все едно какъв Герой избираш. Можеш да го развиеш като какъвто искаш. С този бонус 0.5т, разликата вече е само в оръжията и броните които се позволяват на Героя. И работата пак стана като със рецептите на занаятите  - който е--л, е--л. От тук нататък вдигането на ниво ще е двойно по трудно.

Неактивен Foxtail

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ново разпределение на точките.....
« Отговор #2 -: Юни 11, 2009, 02:47:42 pm »
ами да но уменията на другите герои са доста по адекватни..... воина няма почти нищо ....

Неактивен Sconok

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 243
  • Karma: +12/-33
  • Дойдох ,видях ,победих !
    • Профил
Re:ново разпределение на точките.....
« Отговор #3 -: Юни 11, 2009, 02:48:07 pm »
ами да но уменията на другите герои са доста по адекватни..... воина няма почти нищо ....
Аз пък си мислех ,че е обратното :D
Дойдох ,видях ,победих ! :)

Неактивен Foxtail

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ново разпределение на точките.....
« Отговор #4 -: Юни 11, 2009, 02:51:56 pm »
ами да ти кажа воин без кръв ..... незнам .... просто не става.... има прекалено малко атака и битките се провеждат малко като кой ще отнесе повече бои вие може да не сте виждали много равни битки обаче повярваите воин защитник си ги прави редовно :)

Неактивен Lumpy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 119
  • Karma: +2/-13
    • Профил
Re:ново разпределение на точките.....
« Отговор #5 -: Юни 11, 2009, 02:56:20 pm »
Аз какво да кажа с моя стрелец  :D
на 10 лвл Едва с 300 зора убивах мародер...ся неми се мисли къде ще дигам  :'(

Неактивен Foxtail

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ново разпределение на точките.....
« Отговор #6 -: Юни 11, 2009, 02:57:48 pm »
еееее бате ти си добре :) аз с биткаджията на 13 ниво с екипировка  2 клас не го убивах хахахах :):)

Неактивен Foxtail

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ново разпределение на точките.....
« Отговор #7 -: Юни 11, 2009, 02:58:38 pm »
не случайно в тор-50 няма воини :) или май имаше 1 :)

Fox

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:ново разпределение на точките.....
« Отговор #8 -: Юни 11, 2009, 03:03:31 pm »
Развивам 2ри герой войн . 14 левел е с точност около 40 го бях направил и всичко друго на жизненост . С оръжие даващо % към критикъла пребивам по 4 мародери 10-14то ниво без проблеми . Системата е да ти е ясна играта . А понеже тя е новичка...  ;D ...това няма как да се получи при всички потребители . Според мен войните ще доминират след 40то ниво .

Неактивен Foxtail

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 47
  • Karma: +1/-1
    • Профил
    • Ел. поща
Re:ново разпределение на точките.....
« Отговор #9 -: Юни 11, 2009, 03:07:55 pm »
 ами да и аз правя нещо такова с чук  и ги мелиш проблема е колко битки можеш да направиш с 4 мародера ? 1-2 ? и после си щета за 8 часа защото си изял храната освен в магазините и от камионите на червения кръст....

сега обаче жизнеността няма да е това което е била преди :) ще си ходиш с крав колкото един магьосник и ще махаш с меча на мародерите от далече :)

   Fox :)

Неактивен ZAX

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 460
  • Karma: +31/-118
    • Профил
Re:ново разпределение на точките.....
« Отговор #10 -: Юни 16, 2009, 06:35:50 am »
Развивам 2ри герой войн . 14 левел е с точност около 40 го бях направил и всичко друго на жизненост . С оръжие даващо % към критикъла пребивам по 4 мародери 10-14то ниво без проблеми . Системата е да ти е ясна играта . А понеже тя е новичка...  ;D ...това няма как да се получи при всички потребители . Според мен войните ще доминират след 40то ниво .
Имам 10 точки на сила и всичко друго е на жизненост и с бонуси по предметите и с 5 отвари второ ниво за жизненост и с 3 раници пълни с храна, не мога да мина 5-тимата от петата битка при базата на червената ръка, най-вече ако са мародери, а всъщност там са 10 битки... Там са точно 10-14 и аз съм 14, първите 4 битки ги размазвам може да се каже без да хабя много храна и изведнъж петата умирам сякаш не е моя герой, а много по слаб, защо? Не може 4-мима да ми взимат по 200-500 здраве дори да са максималното 140то ниво в случая, а от 5-тима, ако ще и 10-то ниво да са да убивам едва 1-2 преди да загубя 1500 здраве, как става този номер не ми е ясно... Просто не е реално... Тези 40 точност ли ми липсват? С чук съм и не мисля че има смисъл от точност и ловкост... Може би е трябвало повечко сила?

Пробвай го този великия боец там и ми кажи резултата, моля те :) Според мен или имаш най-добрия боец в сървъра или сериозно си се заблудил...