Автор Тема: Обири на гилдии  (Прочетена 57964 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Обири на гилдии
« Отговор #15 -: Юли 21, 2009, 11:09:32 pm »
rodney_bk още един сладур в черния списък станаха двама който трупат лихви за боя  :D :D :D

Ще се научих да не приемаш всеки който поиска ;)  Особено пък ако много иска...

Rayh

  • Гост
Re:Обири на гилдии
« Отговор #16 -: Юли 21, 2009, 11:12:52 pm »
Ще се научих да не приемаш всеки който поиска ;)  Особено пък ако много иска...

така е интересно после да знаят що ги бия  :) :-*

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #17 -: Юли 22, 2009, 04:53:12 pm »
StefanTheGreat  / върнато ли е взетото ,ще стане ясно от другата тема !
rodney_bk
Marin17
........
kobra24_c
Kobra25



п.п. след като стана ясно че Ellan не е откраднала нищо най-малко едно публично извинение и се дължи.
« Последна редакция: Юли 23, 2009, 08:23:40 am от krest »

Rayh

  • Гост
Re:Обири на гилдии
« Отговор #18 -: Юли 24, 2009, 05:49:10 pm »
един ми ограби касата моля да се накаже казжа се besniq_oven

ха ха крадеца го ограбили  ;D ;D ;D

Моля помогнетеми нададох за една офферта без да искам бъгна ми се операта и сам го цъкнал без да искам . Бихте ли могли да отхвърлите моито надаване става дума за Диаманти не за злато .. ако беше злато няма значение ... Незнам дали това е място е точно за тая тема но без да искам наддадох даже не сам искал .. просто се бъгна и ги отчете плс ако може да я отхърлите ... иначе няма как да си продължа ацц-то за следващтия месец :( много моля .. благодаря предварително !

едва ли ще има кой да ти помогне вече петък вечер е и програмистите ги няма внимавай друг път

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Обири на гилдии
« Отговор #19 -: Юли 24, 2009, 07:07:12 pm »
един ми ограби касата моля да се накаже казжа се besniq_oven

Коя каса имаш предвид ?!? Ако е хазната, то няма как да я ограби.

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #20 -: Юли 24, 2009, 08:43:27 pm »
един ми ограби касата моля да се накаже казжа се besniq_oven

Приятел това ти е от старата ми гилдия НАПРЕД сам си си виновен за обира ако не беше започнал първи нямаше да бъде така , а и ко става въпрос още един път заслужаваш да бъдеш ограбен. Чисто и ясно тоя който краде бива ограбен , пазиса от втори обир ;D

П.П и ако трябва да накажат овена то тогаз тебе двойно , така че не искай наказание.
« Последна редакция: Юли 24, 2009, 08:48:10 pm от Marianeca »
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен Marianeca

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +13/-17
  • Kyokushin - The ultimate truth!
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #21 -: Юли 26, 2009, 07:00:59 pm »
По скоро ще ограби тея дет са ограбили някой.
"Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За Вселената все пак не съм сигурен."

Алберт Айнщайн

Неактивен Ellendil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +1/-4
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #22 -: Юли 31, 2009, 07:56:50 am »
Може да е предлагано, но все пак не може ли екипа на играта да пораздаде малко банове и блокирани акаунти на доказани крадци? Много ли сървърен ресурс ще отнеме, ако логът за взети/сложени предмети в Хранилището е тридневен, а не еднодевен? Няма какво да се залъгваме, 24 часа срок преди да се е изпарила информацията за административно решение е убийствен (говоря от собствен опит в друга онлайн игра). Не може ли да се въведе променлива, която да следи за разликата в цената на оставени предмети минус взети предмети и при скачане на тази разлика да блокира достъпа до хранилището до коригиране за дадения акаунт? Загубените англичани са го казали: If there is a wish, there is a way.
"I have seen what power does, and I have seen what power costs. The one is never equal to the other." G`Kar, "Babylon 5"

Неактивен chery

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 53
  • Karma: +6/-6
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #23 -: Юли 31, 2009, 09:15:42 am »
ако се въведе разлика в цената и подобно блокиране, как ще се подпомагат по-слабите  играчи? или водача трябва непрекъснато да ги отблокирва. така си е добре вече според мен с доверените членове. пък и всеки ще изгори веднъж, после ще внимава .... като мен  ;D

Неактивен Ellendil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +1/-4
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #24 -: Юли 31, 2009, 04:21:09 pm »
С цялото ми уважение, chery, един слаб играч (1-ва категория) с 50 жълтици ще го облечеш от главата до петите. За един играч 2-ра категория 50 жълтици не могат да му купят кожата за ботушите. За това говоря за разлика в стойностите, а не за коефициент (цена на оставени предмети) делено на (цена на взети предмети). Деленето на членовете на доверени и редови поражда напрежение в гилдията. Недоверието към новоприетите ги обижда. Мен също би ме обидило, ако тепърва влизах в гилдия. Отделно по този начин се затруднява обменянето на ресурси и предмети. Всичко това може да отпадне с още една табличка, ако на програмистите им се занимава. Не ме разбирайте погрешно, нямам абсолютно никакво намерение да давам акъл на екипа на играта, но вярвам, че същият този екип е достатъчно зрял, за да може да оцени конструктивен критицизъм. Също така вярвам, че от това ще спечелим всички потребители с изключение на мошениците ( а за тях хич не ми пука).
"I have seen what power does, and I have seen what power costs. The one is never equal to the other." G`Kar, "Babylon 5"

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #25 -: Юли 31, 2009, 07:15:36 pm »
Интересна идея според мен ... освен крадците и мултитата ще видят зор при някаква такава схема , относно реализацията може би трябва стойността да се обвързва и с нивото т.е. както при банката-не може играч 1 ниво да изтегли 30 000 злато .... така баланса който ще поддържа всеки играч ще зависи от нивото им със всяко ниво ще се увеличава но ще е нормално и предметите стават по-скъпи ;)

Неактивен Ellendil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +1/-4
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #26 -: Юли 31, 2009, 09:06:06 pm »
Сложете и FeLLBeast в списъка с крадците.
"I have seen what power does, and I have seen what power costs. The one is never equal to the other." G`Kar, "Babylon 5"

Неактивен Ellendil

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +1/-4
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #27 -: Август 02, 2009, 01:59:17 pm »
Още един в списъка - Inflated.
"I have seen what power does, and I have seen what power costs. The one is never equal to the other." G`Kar, "Babylon 5"

Неактивен LegoLaS

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 22
  • Karma: +4/-3
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #28 -: Август 02, 2009, 02:09:34 pm »
Защо не запишете тези които крадат в първото мнение че аз до като ги прочета мненията отиде цял век че нали сме си българчета и крадците са доста начесто

Неактивен chery

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 53
  • Karma: +6/-6
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #29 -: Август 03, 2009, 08:06:01 am »
Пак ще кажа че това няма смисъл да се прави толкова сложно (мнението на ellendil и на krest) защото през пазара не е никакъв проблем да се прехвърлят предмети независимо от коя категория и с какви стойности. ако мислите други нива на защита на хранилището, най-добрата е да се направи табличка с отметки, кой потребител/и може да взема/т оставеният предмет. това е според мен. ако си направя герой 1 ниво как ще ми попречите да му налея 30к злато? но въпроса е защо да го правя. гилдията е чудесен начин да превъзмогнем егоизма си като се стремим да сме полезни на другите. ако другите не ни помагат, просто в един момент и ние няма да имаме тази възможност. между другото е хубаво да има лимит на членството в гилдии, както е в ИО, накрая крадците остават без гилдия форевър :)