Автор Тема: Обири на гилдии  (Прочетена 58449 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #30 -: Август 05, 2009, 11:52:41 pm »

Inflated
FeLLBeast
rodney_bk
Marin17
kobra24_c
Kobra25


След като ме цитираш поне карай докрай .... без разни пропуски на имена.

Пак ще кажа че това няма смисъл да се прави толкова сложно (мнението на ellendil и на krest) защото през пазара не е никакъв проблем да се прехвърлят предмети независимо от коя категория и с какви стойности. ако мислите други нива на защита на хранилището, най-добрата е да се направи табличка с отметки, кой потребител/и може да взема/т оставеният предмет. това е според мен. ако си направя герой 1 ниво как ще ми попречите да му налея 30к злато? но въпроса е защо да го правя. гилдията е чудесен начин да превъзмогнем егоизма си като се стремим да сме полезни на другите. ако другите не ни помагат, просто в един момент и ние няма да имаме тази възможност. между другото е хубаво да има лимит на членството в гилдии, както е в ИО, накрая крадците остават без гилдия форевър :)
Има лимит за членство ... максимум 5 гилдии !
Имаше идея да се добави като предупреждение в съобщението за приемане в гилд , незнам дали е осъществено.
Колкото за идеята и тази с таблицата не е лоша , но при другата за да вземеш нещо трябва да оставиш ... а щом сте играли в други игри сте наясно че мултитата през пазара може да се изловят много бързо ... просто не е решено - не е направено.

Неактивен bobo1994

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +10/-43
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #31 -: Август 16, 2009, 08:57:05 pm »
абе хора накарайте онези дето ни гледат от горе (създателите на играта)да блокират героите на крадците . :P

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Обири на гилдии
« Отговор #32 -: Август 17, 2009, 10:06:15 am »
И с какво ще докажеш че е крадец след като сам си му дал правата да ползва склада и да взема каквото пойска. Дадо ми казваше че като държиш кошарата без надзор овцете все някога изчезват ........

Всяка гилдия си има своите правила и трябва да се знае кой какво има право да взема. Затова и не можеш да наречеш някого крадец ако не си му обяснил че не трябва да пипа нещо. Но при положение че съответния индивид просто е решил да се облагодетелства въпреки ясно установени правила - това е кражба. Не може в един съюз да няма доверени членове, така не се играе.

Неактивен diablo_lod

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 102
  • Karma: +11/-21
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Обири на гилдии
« Отговор #33 -: Август 17, 2009, 12:15:44 pm »
Още един в списъка - dakis
"I don't have a drinkin' problem! I drink, I get drunk, I fall down. No problem!"

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Обири на гилдии
« Отговор #34 -: Август 17, 2009, 01:25:02 pm »
Ако ти какво си оръжейник/миньор представи си колко още като теб ще имат нужда от кюлчета бижутери, ковачи на бронии и т.н. и има нещо което му трябва и го взема какво толкова. За теб е кражба за него е нужда да се развива.
В моя гилд всеки има права да оставя или да взема от склада просто умните хора имат 3 инвентара и къща това не е никак малко място да съхраняваш по ценните неща в героя си. Така при нас които има нужда от нещо пише на човека които има подобен ресурс или итем и му се прави и дава ако когато пълните склада с ценни неща то вероятноста да изчезнат винаги остава


Ами предлагам да си измислите по-добра система за да знае всеки откъде може да взема и откъде не. При мен е имало само 1 случай на човек който взема въпреки че съм му забранила и той вече не е в гилдията :)

Неактивен framel

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 212
  • Karma: +100/-1260
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #35 -: Август 19, 2009, 05:18:03 pm »
ето още един крадец Lokotron  не го взимате в саюз.никога досега не съм писал във тези форуми но толкова се възмутих че се регистрирах.няма ли начин админите да трият такива крадци при доказана кражба нямам думи някои се мъчат да събират а такива идват и на готово взимат.трябва да се вземат мерки това е неговия отговор ---2009-08-19 18:01:56 , lokotron      [Отговор]                 [Затваряне]   
И какво ще пишеш хахха , взе от общото хранилище предмети. Щом е общо значи предметите са за всички , пиши на папата ако искаш..пак казвам вземете мерки
с полицай,радио и mitika не се спори

Неактивен speedcar

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 5
  • Karma: +0/-0
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #36 -: Август 20, 2009, 02:12:16 am »
rodney_bk ... днеска метна и братовчед ми!
Не му се връзвайте  :-X

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #37 -: Август 20, 2009, 07:57:40 am »
rodney_bk ... днеска метна и братовчед ми!
Не му се връзвайте  :-X
Ами той си е в списъка отдавна ....


lokotron
svetli0
dakis
Inflated
FeLLBeast
rodney_bk
Marin17
kobra24_c
Kobra25

kokoko2

  • Гост
Re:Обири на гилдии
« Отговор #38 -: Август 23, 2009, 07:02:16 pm »
аз съм лидер и винаги ако някой ме пита дали може да влезе ще гледам списъказащото така трябва

Неактивен InSpIrOn

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 15
  • Karma: +0/-2
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Обири на гилдии
« Отговор #39 -: Август 23, 2009, 07:20:04 pm »
Най добре направете всеки играч да може максимум 3 гилдий да сменя и после end  :D

Неактивен Aandrews

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 16
  • Karma: +1/-1
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #40 -: Август 23, 2009, 07:40:35 pm »
Добавете още двама към списъка, моля: Vampire96 и Just-M3. Откраднаха от гилдията Avalon и Vampire96 даже още си носи откраднатите предмети с героя Vampire96 (изработени от zlodea). А и да добавя че си е направил гилдия: Fatality

P.S. Двата акаунта мисля че са на 1 човек.

kokoko2

  • Гост
Re:Обири на гилдии
« Отговор #41 -: Август 23, 2009, 07:45:09 pm »
аз имам един акаунт но и сестра ми има един и сме в една гилдия

Неактивен Graf_Dracula

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 6
  • Karma: +0/-1
    • Профил
Re:Обири на гилдии
« Отговор #42 -: Август 23, 2009, 10:14:39 pm »
днеска видях във форума на съюза предложение за предотвратяване от крадене: просто въведете минимално количество внесено злато(нашето беше за 2000, но не пречи някой да сложи 5000) за да има достъп нов член до хранилището :)

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:Обири на гилдии
« Отговор #43 -: Август 24, 2009, 11:07:37 am »

lokotron
svetli0
dakis
Inflated
FeLLBeast
rodney_bk
Marin17
kobra24_c
Kobra25


Копирам списъка, просто да го има периодично за справка.

kokoko2

  • Гост
Re:Обири на гилдии
« Отговор #44 -: Август 24, 2009, 04:34:40 pm »
и roan1 чух че краде хем скъпоценни камъни хем екипировка