Автор Тема: диаманти  (Прочетена 18442 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #15 -: Април 20, 2010, 08:26:39 pm »
Оня ден(дали не беше даже вчера) вечерта на пазара имаше над 1600 диаманта(по обяд имаше едва 900), а цената беше 39к. Сега на пазара има едва 380 диаманта и като се предполага, че през това време са излизали и доста оферти, оборота определено е нараснал яко. И всичко започна с нововъведенията със замъците и с наливане на яки количества диаманти от гилдиите в новите провки. В същият момент интересът спада поради безумният лаг, брадясалите бъгове, прецаканият дроп, прецаканите стрелци ...  *hmm* Очаквайте скоро на пазара да няма диаманти или да се продават по милион парчето  :-*
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #16 -: Април 20, 2010, 08:34:28 pm »
Оня ден(дали не беше даже вчера) вечерта на пазара имаше над 1600 диаманта(по обяд имаше едва 900), а цената беше 39к. Сега на пазара има едва 380 диаманта и като се предполага, че през това време са излизали и доста оферти, оборота определено е нараснал яко. И всичко започна с нововъведенията със замъците и с наливане на яки количества диаманти от гилдиите в новите провки. В същият момент интересът спада поради безумният лаг, брадясалите бъгове, прецаканият дроп, прецаканите стрелци ...  *hmm* Очаквайте скоро на пазара да няма диаманти или да се продават по милион парчето  :-*


За бъгове незнам, рядко има лаг а колкото до прецаканите стрелци ... такова нещо няма ... Аз съм стрелец (ловец) и при мен няма разлика, а до скоро стрелците (преследвачи) бяха 'НАЙ-добрия' клас ... точно заради това бяха всички промени ... Както преди свирепия беше слаб, пазителя по-слаб, а стрелеца върховен непобедим герой беше повече от глупаво ... Според мен поне засега баланса е супер  ...

Неактивен vladis89

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 228
  • Karma: +23/-35
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #17 -: Април 20, 2010, 09:37:34 pm »
Некой да намали малко тая цена бре на тия диаманти 1 диамант не мога да си купа като само надувате тия цени

Неактивен spirit95

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 116
  • Karma: +66/-88
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #18 -: Април 20, 2010, 09:56:25 pm »
Абе хора...я си представете че някой от вас пусне един диамант за 40к. злато, след малко му се купи но от някаде му попаднал друг диамант...за колко ли ще го пуснете...няма ли да овеличите цената, като 1вия сте го продали толкова бързо, сас всичко е така, щом има търсене цената се покачва, ако не се купуваха диамантите цената ще падне. Това зависи единствено от нас играчите...
Колкото повече приятели- толкова повече предатели

Неактивен Mitbul

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 856
  • Karma: +196/-257
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #19 -: Април 20, 2010, 10:06:57 pm »
И по зле ще стане  :( Така е когато всеки чака друг да си вкара реалните пари, та да ги купи с виртуални, дето падат сами с времето ;D

+

Неактивен lisabon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +4/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #20 -: Април 20, 2010, 10:11:42 pm »
абе едно е ясно
нещо в играта куца
преди с радост продавах броня на яростта за 300 000
сега за по малко от 1 000 000 не я пускам
да му мислят тия дето им трябва
или някой си мисли че като качи умишлено цената всички ще се юрнат да пращат смс
и да не се заблуждават някой че "ние" определяме цената

Неактивен Anarchy

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 120
  • Karma: +24/-37
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #21 -: Април 20, 2010, 10:56:06 pm »
И по зле ще стане  :( Така е когато всеки чака друг да си вкара реалните пари, та да ги купи с виртуални, дето падат сами с времето ;D
Лично аз пускам по 2-3 смс-а на месец и те са ми достатъчни за премиуми и на двата ми героя :-[. Купувах диаманти от пазара само за допълнителните ходове. Работя сравнително зле заплатена работа и все пак 10-15 лева на месец не са нищо за мен ;D.Предпочитам да ги дам за тази игра за месец, отколкото да пуша и да ги давам за цигари примерно за 3-4 дена.  *heart*

LordDooM, Anarchy, silicholichev

Неактивен lisabon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +4/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #22 -: Април 20, 2010, 11:17:00 pm »
хахахаха в момента е 90 000 парчето
някой да спре това безочие
колкото смс си искаш толкова пускай
стоката в акциона се обезценява човеко >:(

Неактивен lisabon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +4/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #23 -: Април 20, 2010, 11:19:33 pm »
преди малко имаше 800 диаманта за продан
за секунди останаха 200
кой ги купи 600 баба ми ли
аре стига

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #24 -: Април 21, 2010, 12:15:05 am »
Като не ти изнасят цените, не купувай/продавай. Това е нормалната реакция. А мрънкането по форума е само дразнещо, можем да минем и без твоето недоволстване.
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен lisabon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +4/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #25 -: Април 21, 2010, 09:19:14 am »
да бе
поне не ми казват какво да пиша
и вземи чети малко нагоре
и на най-простия му е ясна схемата
май само на теб не е
и като не ти изнася не чети коментари с мрънкане  *hihi*

Неактивен torkvemada

  • Jester
  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 138
  • Karma: +57/-73
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #26 -: Април 21, 2010, 10:27:14 am »
Хич не ми е ясна схемата, ще знаеш. Хич нямам активирани 4 ордена до ноември, без да съм дал и една стотинка реални пари. Единственото, което искам да ми обясниш, е, как да му се не види, да знам в кой пост не се мрънка, без да го прочета, за да не го чета?
Емпатия? Алтруизъм? И аз обичам научна фантастика.

Неактивен lisabon

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 10
  • Karma: +4/-13
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #27 -: Април 21, 2010, 04:51:00 pm »
няма как да знаеш просто проверяваш и си излизаш като не ти харесва
а не да се ядеш аз така правя и мен ме дразнят много неща
а относно ордените да си жив и здрав до другата година да ти вървят
аз си купувам диаманти като крафтвам и по рядко с смс но не ми е приятно като виждам как се обезценяват предметите ми на аукциона и непрекъснато трябва да вдигам цените им заради некадърно НЕДОизмислена схема

kosiger

  • Гост
Re:диаманти
« Отговор #28 -: Април 21, 2010, 04:56:31 pm »
няма как да знаеш просто проверяваш и си излизаш като не ти харесва
а не да се ядеш аз така правя и мен ме дразнят много неща
а относно ордените да си жив и здрав до другата година да ти вървят
аз си купувам диаманти като крафтвам и по рядко с смс но не ми е приятно като виждам как се обезценяват предметите ми на аукциона и непрекъснато трябва да вдигам цените им заради некадърно НЕДОизмислена схема
заради няколко картела в играта стана така че няма как играч да си закупи диаманти освен с смс.тук според мен е добре да се ограничи моща на дадените картели както някога направиха с ,,майкрософт,, просто го принудиха да се раздвои за да не е монополист.играта вече е платена.

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #29 -: Април 21, 2010, 04:57:23 pm »
Ама вие си мислите , че няма да плащаме ли  :D