Автор Тема: диаманти  (Прочетена 18425 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #75 -: Август 16, 2010, 08:59:19 am »
Заради тебе сега диамантите направиха скок само за един ден от около 40к още малко и 200к ще стигнат.А това е прекалено много за някои обикновен играч който няма твойте милиони в банката.

Неактивен grotius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-24
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #76 -: Август 16, 2010, 10:54:50 am »
Заради тебе сега диамантите направиха скок само за един ден от около 40к още малко и 200к ще стигнат.А това е прекалено много за някои обикновен играч който няма твойте милиони в банката.
Според мен този пазар на диаманти е излишен. Те трябва или да падат от задачи или да се купуват с реални пари. Аз поне не смятам докато цената не стане поне 1 000 000 да продавам. Ще кажете много е висока, ама не е - колкото се увеличават играчите над 5 категория толкова повече пари се генерират, за това има инфлация, а диамантите са най-добрата защита от тази инфлация. Та този етап според мен трябва само да се купуват диаманти и продават само в краен случай.

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #77 -: Август 16, 2010, 11:49:49 am »
играта би трябвало да е безлплатна като ти се дават пари на вятъра но не всички желаят да си копуват диаманти така
затова пазарът е много добре направен така както е
пък теб никой не те кара да продаваш каквото и да било
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #78 -: Август 16, 2010, 12:01:08 pm »
Според мен този пазар на диаманти е излишен. Те трябва или да падат от задачи или да се купуват с реални пари. Аз поне не смятам докато цената не стане поне 1 000 000 да продавам. Ще кажете много е висока, ама не е - колкото се увеличават играчите над 5 категория толкова повече пари се генерират, за това има инфлация, а диамантите са най-добрата защита от тази инфлация. Та този етап според мен трябва само да се купуват диаманти и продават само в краен случай.
Никакъв проблем нямам цената на диамантите да се качи на 1м ама никакъв.Но знаеш ли какво ще стане с изработките тогава?Един най-обикновен рядък предмет ще се продава за по няколко милиона за епичните да не говорим.И оки за играчи който играя играта от много време това няма да е никакъв проблем.Обаче за някои нови играчи знаеш ли какво ще е?

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #79 -: Август 16, 2010, 04:18:14 pm »
Заради тебе сега диамантите направиха скок само за един ден от около 40к още малко и 200к ще стигнат.А това е прекалено много за някои обикновен играч който няма твойте милиони в банката.
не ги държа в банката , ще застана на 1 место които иска да заповяда ,това 1во, 2ро ти нямаше да си купиш диаманти така ли, смсче щеше да си пуснеш?
аиде сега да не си пишем пълни глупости
3то. цената на предмета много ясно че всеки нормален я смята в диаманти , тия цифри просто са инфлация и нямат значение за тези които си плащат
п.с. като не може да изкарвате като мен 245 милки за 3 дена почиваите и завиждаите тихо  :D
все пак всичко е до време кои писал писал, кои правил предмети изкарал, за всяко нещо трябва усилия да положиш, не само да драскаш тук , както за 444 път казвам ревящите са не повече от 10-12 човека   *hmm*

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #80 -: Август 16, 2010, 08:23:51 pm »
Съгласен съм с колегата и ще вмъкна една стара българска поговорка:има ли желание,има и начин!Няма ли желание намираме оправдание!Времето което отделяте за форума можете да използвате много по рационално!Пример:2 героя,до 10 лвл кожари,след 10 лвл ювелири или миньори!Изкарва се много добро злато а също така ще ви отнема от времето за излишно спамене и плач във форума!Не забравяйте че играта е една и съща за всички!

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #81 -: Август 16, 2010, 10:13:07 pm »
Искам публично да се извиня на доста играчи, аз лично съм доста виновен за вдигането на цените. Когато бяха по 150к аз купих 500 диаманта на 1 път и ги дигнах до 175к, после купих още 100 и станаха по 180к. Съжалявам много момчета, но регистрирах убийствена печалба за 1 ден.

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #82 -: Август 16, 2010, 10:15:27 pm »
Разкажи колега от какво регистрира тази печалба!Ако обичаш ;)

Неактивен Ivolver

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1998
  • Karma: +621/-1558
  • Дари + не бъди егоист :D
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #83 -: Август 16, 2010, 10:27:55 pm »
От незаконна търговия с бижута предполагам я си признай сичко  *guns*

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #84 -: Август 16, 2010, 11:14:25 pm »
От незаконна търговия с бижута предполагам я си признай Всичко  *guns*

Позна, акомулирах над 120м злато за 12 часа.Незнам какво се случи, имах над 50 бижута в инвентара, пусках ги 4-5 дни подред и не продадох нищо. Тамън се бях отчаял и викам дай да ги пусна пак да видя какво ще стане и то какво стана.Вървяха като топъл хляб.Влизам в дванайсет на обяд и гледам 25м, влизам в четиринайсет часа, гледам още 25м и така до осемнайсет часа имах 100м, другите 20 милиона дойдоха до към полунощ.Честно казано съм доста доволен, след дълга суша, над 1 месец не бях правил бижута, това ми дойде доста добре.Отново се извинявам на всички за неудобството.
« Последна редакция: Август 16, 2010, 11:27:14 pm от Dabadas »

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #85 -: Август 17, 2010, 06:38:39 am »
вместо да се извиняваш колега черпи 1но salca  :)
щото твоята работа е извиняваите че съм по-богат от вас и съм по тарикат  :D

Неактивен meriried

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 17
  • Karma: +18/-4
    • Профил
    • Ел. поща
Re:диаманти
« Отговор #86 -: Август 17, 2010, 07:28:51 am »
Колебаех се дали да пиша по темата... но хайде

Което си е истина си е истина - ако аз вложа в тая игра колкото влагам в изучаването на чужди езици сега, и като средства, и като време - наистина ще съм си много добре - ама преди да се отварят безброй теми за диамантите и за пазарната инфлация, мисля че всеки един от нас трябва да си зададе един въпрос -  " какво точно очаква от тази игра - защо я играе, и какви негови потребности очаква тази игра да задоволява " - и съответно какво е готов " да пожертва "  за това. Това е една индивидуална развносметка, която всеки от нас трябва да си направи . Лично аз съм си я направила, и по тази причина не се оплаквам.

Аз имам само един герой - нищо друго, т.е подобни цени на диамантите са определено в мой ущърб, но засега се адаптирам към настоящите условия на игра успешно. Иначе пари могат да се правят по много начини, и ме е яд, че не мога да си позволя физически един 24 часов престой онлайн, иначе тази спекула, която е направил Дабадас, си мислех да я направя още преди 2 месеца.

Не ме разбирайте погрешно - не осъждам хората, които се оплакват от цените на диамантите - но какъв смисъл има, след като е крайно ясно от доста време насам, че екипът няма нищо общо, и второ - ако има все още някой недоразбрал - цените на диамантите си зависят само от нас ???

Надявам се да не съм засегнала някой с този пост.

Лека и приятна игра на всички !

Неактивен LCFDIVINE

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 671
  • Karma: +148/-443
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #87 -: Август 17, 2010, 07:46:00 am »
абе имаше една реклама, на кои му пука за другите, тук е обратното, ние ислуга им правим да се обзаведат за смешни пари , те цвъркат като мишки  *BEACH*

Неактивен grotius

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 38
  • Karma: +1/-24
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #88 -: Август 17, 2010, 09:25:51 am »
Вдигането на цените на диамантите има и положителна черта. При сегашната ситуация срещу 40.00 лева може да се купят 440 диаманта по сегашния курс това прави над 80 млн. Това е напълно достатъчно за сносно обличането на герой и наемници в 5 категория.

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:диаманти
« Отговор #89 -: Август 17, 2010, 01:34:36 pm »
Колебаех се дали да пиша по темата... но хайде

Което си е истина си е истина - ако аз вложа в тая игра колкото влагам в изучаването на чужди езици сега, и като средства, и като време - наистина ще съм си много добре - ама преди да се отварят безброй теми за диамантите и за пазарната инфлация, мисля че всеки един от нас трябва да си зададе един въпрос -  " какво точно очаква от тази игра - защо я играе, и какви негови потребности очаква тази игра да задоволява " - и съответно какво е готов " да пожертва "  за това. Това е една индивидуална развносметка, която всеки от нас трябва да си направи . Лично аз съм си я направила, и по тази причина не се оплаквам.

Аз имам само един герой - нищо друго, т.е подобни цени на диамантите са определено в мой ущърб, но засега се адаптирам към настоящите условия на игра успешно. Иначе пари могат да се правят по много начини, и ме е яд, че не мога да си позволя физически един 24 часов престой онлайн, иначе тази спекула, която е направил Дабадас, си мислех да я направя още преди 2 месеца.

Не ме разбирайте погрешно - не осъждам хората, които се оплакват от цените на диамантите - но какъв смисъл има, след като е крайно ясно от доста време насам, че екипът няма нищо общо, и второ - ако има все още някой недоразбрал - цените на диамантите си зависят само от нас ???

Надявам се да не съм засегнала някой с този пост.

Лека и приятна игра на всички !
Едно чудесно и много обективно мнение.

Моля ви всички, прочетете го няколко пъти и се опитайте да вникнете в него.

Както си я направите играта, такава ще бъде.
Това е целта.
Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts