Автор Тема: Проблем ли е това ?  (Прочетена 5149 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:Проблем ли е това ?
« Отговор #15 -: Април 19, 2010, 05:37:42 pm »
Нещо с моя проблем?

Неактивен klatineze

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 39
  • Karma: +12/-22
  • Направи каквото трябва,да става каквото ще!
    • Профил
Re:Проблем ли е това ?
« Отговор #16 -: Април 22, 2010, 05:28:57 pm »

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:Проблем ли е това ?
« Отговор #17 -: Април 23, 2010, 02:15:25 pm »
Бихте ли пояснили на кой герой сте активирали пакета, за да проверим точките дали правилно се визуализират.
За някои по-стари герои е възможно да има остатъчни показатели от активирани преди време пакети които постепенно се изчистват. Предполагам за това на моменти виждате промени в показателите си дори без да има предприето действие (като смяна на предмети и/или колби).

Относно бонусите от отвари, би трябвало другите герои да виждат само промяната в живота и духа ви, но не и бонуса към другите атрибути (като точност, ловкост, сила...). Те си работят в битка, но за да има елемент на изненада не се показват в профила.

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:Проблем ли е това ?
« Отговор #18 -: Април 23, 2010, 03:06:42 pm »
Героят е electra. Не съм сигурна дали изобщо ордена на стрелците работи. По-точно дали дава бонусите към ловкост и точност.

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:Проблем ли е това ?
« Отговор #19 -: Април 23, 2010, 03:26:24 pm »
Лично при мен работи :) Ще проверим при вас.

Неактивен Elektra

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 80
  • Karma: +51/-54
    • Профил
Re:Проблем ли е това ?
« Отговор #20 -: Април 23, 2010, 03:40:53 pm »
Благодаря :)
Като го пуснах и рефрешнах няколко пъти нямаше промяна в стойностите. След това пренареждах и не съм смятала повече...

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:Проблем ли е това ?
« Отговор #21 -: Април 27, 2010, 08:35:58 am »
Със сигурност стойностите които виждате в моемнта в акаунта ви са коректни. Ако желаете ще ви направим разбивка за да изязним как се смятат.

Неактивен Wilful

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +20/-4
    • Профил
Re:Проблем ли е това ?
« Отговор #22 -: Април 28, 2010, 11:14:51 pm »
Относно собствените си показатели вярното е това което ти виждаш през акаунта си, а не другото дето се вижда от вън ;)

А истинските показатели за точност ловкост интелект на другите герои, реално се виждат когато се почне битката с тях :)

истината е, че когато се ползват времеви отвари за сега от вън се виждат коректно само здраве и дух, а останалите... като изненадка като им влезнеш на предизвикателство вече се визуализира :)
Грешиш колега, като си вляза в акаунта с пазитела пише, че блока ми е 75, като имаш напредвид меча ми дава 18(+14), щита 40(+12) и от майсторство с щит още 12%, което едва ли е 75, но като си погледна героя от другия ми акаунт блока е 96 и да се надявам то да е вярно.

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:Проблем ли е това ?
« Отговор #23 -: Април 29, 2010, 10:23:04 am »
Wilful, в кой акаунт не ви го изписва правилно, защото в тези в които проверих е както трябва. Да уточня, че майсторството с щит вече не се смята в %-ти а добавя стойността си.

Пример: Ако имате блок от предмети 75 и майсторство с щит 10, то стойността на блока която виждате в акаунта си трябва да е 85.

Kilgor

  • Гост
Re:Проблем ли е това ?
« Отговор #24 -: Април 29, 2010, 10:32:36 am »
Грешиш колега, като си вляза в акаунта с пазитела пише, че блока ми е 75, като имаш напредвид меча ми дава 18(+14), щита 40(+12) и от майсторство с щит още 12%, което едва ли е 75, но като си погледна героя от другия ми акаунт блока е 96 и да се надявам то да е вярно.

Блока на пазителя е максимум 75%, независимо че ако сметнеш всичко може да излезе и над 100%. Един вид получава се като с бижутата за дроп. Максимума е 200/100 за злато предмет, независимо че може общият сбор от бижутата да е повече и понякога да го визуализира.

Неактивен Jane_air

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 66
  • Karma: +36/-9
    • Профил
Re:Проблем ли е това ?
« Отговор #25 -: Април 29, 2010, 12:48:13 pm »
Kilgor, е прав - има ограничение във визуализацията на блока при уменията. Така че дори да имаш 100, ще виждаш 75 - с колкото всъщност влизаш в битка. Извинявам се за подвеждането, не съм обърнала внимание на героите с над 75 блок. При разглеждане от друг акаунт се вижда реалната стойност. Ще корегираме визуализацията, така че да се вижда пълната стойност и в Умения.

П.П.: Вече се визуализира еднакво.  :)
« Последна редакция: Април 30, 2010, 09:52:09 am от Jane_air »

Неактивен Wilful

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +20/-4
    • Профил
Re:Проблем ли е това ?
« Отговор #26 -: Май 01, 2010, 01:01:41 pm »
В такъв случай моля за извинение, предполагах да е нещо подобно, но не бях сигурен :) желая ви приятна игра