Автор Тема: Не мога да мръдна наникъде  (Прочетена 1014 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Не мога да мръдна наникъде
« -: Април 16, 2010, 02:41:01 pm »
Симлия, Леговищата на влечугите

Отидох преди около 2 часа да изпълнявам мисия за събиране на ресурси тъмен ясен, 10бр. Даваше, че има >10, позволи ми съответно да избера за 5т. да сека дърва, дадох му да работи на макс коефициент и оттам нищо не се случи. Цъкнах пак и пак нищо, но вече не ми даваше да се местя по табовете за героите в зоната и за битка, бутона за връщане в града също не сработи. Взе ми и 5т. за действие. Релогване не помогна. Реших, че все пак съм почнал да копая и като свърши след 35мин, колкото ми даваше преди да натисна бутона Работи ще се оправи. Сега влизам и няма промяна в положението, освен, че вече го няма и ресурса, който трябваше да съм изсякъл. В приключението също не ми дава да съм събрал ресурс.

Моля, помогнете!!!

Balthazar, св. бета
« Последна редакция: Април 16, 2010, 02:44:20 pm от Aryan »
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Неактивен krest

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 2254
  • Karma: +312/-472
    • Профил
Re:Не мога да мръдна наникъде
« Отговор #1 -: Април 16, 2010, 02:50:23 pm »
Проверете сега, трябва да е наред.

Неактивен Aryan

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 272
  • Karma: +27/-99
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Не мога да мръдна наникъде
« Отговор #2 -: Април 16, 2010, 03:17:09 pm »
Благодаря  :)
А мисията за събиране на ресурс, която се провали с това зацепване, ще ми бъде ли приключена? Защото там вече дърва няма, не съм ги и събрал, а 5-тте точки за действие си отидоха
2010-06-01 23:36:36 , System             
Предложеният от Вас на аукциона Неумолимият костотрошач бе купен. Получихте 9499999 Злато.

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят. Руски: питаш нещо и теб те питат. Български: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.