Автор Тема: В името на рекорда :)  (Прочетена 42121 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Lord_SEVEN

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 776
  • Karma: +92/-109
    • Профил
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #105 -: Септември 26, 2009, 03:20:32 pm »
В името на рекорда пред малко закупих от аукциона 5 необработени рубина за 5 диаманта  *hihi*. Май прецаках някой. Моля за изивинение.  :D
"I am a person, and my name is Lord_SEVEN."
 "This is the end for you, my master."
”Ако ме убиеш,ще стана по-могъщ отколкото можеш да си представиш”

Неактивен Juggernaut

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 69
  • Karma: +12/-34
    • Профил
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #106 -: Септември 27, 2009, 07:42:44 am »
Ти беше в най големия гилд защо напусна,там не беше ли така както ти го описваш,те владееха голяма част от пазара.Сега вече имат конкуренция от зеелотите.В 4-та категория пак ще са те ,както разбрах и ти също ще си им съперник за екипировката.Занаята си е скъпо удоволствие,не знам дали си чел едно изказване на сахо май, беше нещо от сорта на (занаята ще е само за най-богатите) ако не се лъжа,така че това е полужението.
Бях аз :) И това ти казвам, там развъдих 30 акаунта, а преди да вляза имах само този :) Но аз им копаех всичките ресурси... Е вярно че изолдето даваше диамантите за премиуми на копачите, макар че мен не ми пречеше и ръчно да си копая, но тя примерно не може да чака 2 часа, иска всичко веднага и на момента и не и стигат 5 акаунта, а иска тонове :) Но то като не си знаеш диамантите е така :) Но в един момент почна много грозно да ме лъже. Всъщност тя през цялото време го е правила и аз съм им вършил цялата черна работа и даже за някакви угризки им свидеше да дават в замяна... Но аз съм си наивен и ми тряба много време да се усетя. Примерно трябват ми 20 диаманта за нещо си там и разбира се няма... и само след 2 часа бие тревога, бързо че спират стоманата след малко и хоп веднага изскочиха от някъде 1000 диаманта да пусна премиуми на всички налични акаунти без премиум, че тъкмо бяха изтекли повечето и не бяха подновени, защото уж нямало диаманти  :D а изведнъж дай... дай... и чак и ходове да им дръпна, щото видиш ли 30х24 за въглища било малко, друго си е 30х48, нали  :D

За жалост се оказаха крайно неблагодарни... Например, на бижутера всеки ден му снасям по 50-100 обработени камъни, каквито каже, а отделно и за останалите майстори. Често си копая по 48 хода или обработвам ресурс по толкова на ден, дори и с основния си герой, не стига че го правя с още 30... И една основна част от ресурсите им осигурявах аз... Само казват какво трябва и след малко е на лице! Та единствено бижутера го бях помолил за нещо с повечко точност, че нещо доста ми куцаше... И той казва, добре, няма проблем, първия епичен с повечко точност е твой, ти много ми помагаш, ала бала... Чакам аз цял месец и почвам да се изнервям, абе гледам по другите герой се появяват разни разкошотий, на мен ми се казва че нищо не е излязло, а аз не искам много, просто един амулет, та минава вече втори месец, аз вече съм в 4-та категория и си взимам амулет от магазина и питам аз, като не става пустия му амулет, ще може ли пръстен и разбира се проблеми никакви няма :) Гледам аз на другия ден пръстен с 18 точност в хранилището и си го познавам, седи той цяла нощ и никой не влиза на линия, ама седи 10-15 часа и сутринта си го слагам... Чак вечерта се появява нашия, както винаги всичко на готово, диамантите на готово, ресурсите на говото, че и с претенции, ууу... ааа... дай пръстена, не бил за мен. Викам добре, ама ми принадлежи вече, пък и не е като да не съм си го заслужил. Директно му оставих 100 смарагда и му казах да си направи друг  :D

Преди това ще вдига някой втора категория оръжейник, нищо че те я бяха прескочили и ме бяха отсвирили като исках оръжие за втора категория, да съм си купел от магазина и по този повод си я вдигнах, казвам аз няма смисъл, ако на някой му трябва нещо ще му направя, пък и съм правил многопъти. Абе нищо не съм им отказвал, каквото са поискали са го получавали. То с диаманти всичко става лесно и бързо, но все пак някой трябва да го свърши, за да може те да влизат един път на 2 дни и да си опаткват точките за половин час... Та решил анди да си вдига оръжейник във втора, за мен кур рецепти, но за него веднага всички налични в аукциона бяха изкупени, без значение цената, добре... Почва да си бачка човека и изолдето в същото време ме е помолила да вдигна колкото се може повече герой до 20-то ниво за желязо. И аз съм се нагърбил разбира се. И ето той щял да направи оръжията. Гледам аз на другия ден някакви там кирливи 2 редки копия и едно легендарно и ест. си ги слагам по мултитата. И следмалко пак... ууу... ааа... Ти ли си взел копията. Ми кой да ги вземе - питам аз? Нали за мен ги правехте, т.е. за копачите които аз се мъча да вдигам, за "нас"! Отделно че отдавна нямаше никой втора категория при нас, то май и трета вече нямаше  *hihi* Обаче той не бил знаел че са за мен, бил ги оставил за малко и после ги нямало и той горкия понеже видиш ли това му било първото легендарно и толкова много се бил разочаровал така като му изчезнали... Връщам ги аз, че още не се бях бил и тогава нямаше предизвикателства и ми се отговаря, ама те са за теб, взимай ги... Е нямам думи, като са за мен кво се реве... Еми нямало комуникация, ала бала... Е аз ли да съм виновен, че като ми е казано нещо някой си друг не бил оведомен и разни такива пълни глупости... Ходих после и при кастълуар, че поне си бях поразвил майсторите и аз, като нямаше какво да се прави след 30-то и ми се примолиха че нямат майстори. И както всичко си давах в реакро, ама буквално всичко, няма мой твой, аз не деля така нещата, всичко като ресурси, епични и т.н. и ако случайно продавам разни боклуци, които не искат, пак храня с диамантите копачите , които за тях копаят. Та излязох гол като пушка, без нищо заделено на страна. В кастълуар същата история, облякох ги почти всички като царе и изведнъж нещо съм бил крив там на някакво интригантче и не съм им бил удобен, а после излезе че видиш ли той бил решил да си развива майстори и всъщност за това не съм му бил удобен. Но там поне има няколко които не се оказаха чак толкова неблагодарни! То и в реакро сигурно има, но там наистина има известна езикова бариера...

И си викам, аз какво се занимавам с глупости и се мъча да помагам на хора които не заслужават, я да си се върна в моята гилдия, макар и мизерна... Е вярно че доста ще почакам да влязат в крак повечето от тях, но поне няма нерви и разправий за глупости... Пък каквото ще да става, поне сега играя със свестни хора и всичко е на 6. Пък от другите гилдии който заслужава му помагам, не като изолдето да ми реве че не можела да допусне да се помага на конкуренцията и видиш ли трябвало да се продават само най-големите боклуци на смешни цени и нищо качествено не трябва да се продава на никаква цена или поне не и нещо което другите нямат... Важното било само ние да имаме най-доброто, но защо пък и да не подбиваме цените, като си имаме всичко и нямаме нужда от диаманти... Е да но аз не мисля така и предпочитам спортсменската игра!

Иначе и в двете гилдий в които не се сработихме добре, не всички са такива, но то един стига, ако другите му се водят по акъла :) Най забавното беше факта че всичко им е на готово на майсторите в реакро и пак все някой нещо е недоволен... Предполагам че вече са си намерили достатъчно балъци да им снасят ресурси, те диаманти имат в неограничено количество и винаги ще имат, а и балъци винаги ще има, такаче ще си владеят пазара, няма начин. Но аз и митака определено ще сме им конкуренция, а ако имаше и как да се обединим, просто ги смазваме, но за сега няма начин. Разбира се ако имаше десетки хиляди диаманти, че май дори и до стотици ще се стигне, да разшири митака гилдията до 50 човека например и реакро остават в историята, но силно ме съмнява някой да даде дори 3-те хиляди за 35. Освен разбира се тези които вече са ги дали, следкато са се налапали от румънските. Просто лакомията трябва да е с мярка... Аз разбирам да се разширява гилдията с 5х3ˆⁿ, така както цената се вдига с 3ˆⁿ, но не - тя се увеличава само с 5, защо? Кой ще ти даде 100 000 реални диаманта да си вдигне гилдията само с 5 места, е нещо не са познали :) От 15 на 20 са 135, после са 405 за само +5, после за само още +5 за 1215, после логично следва да са 3645 и т.н... В геометрична прогресия до 50 места в гилдията ти трябва да си вкарал 147555 диаманта... И защо? Все още не се знае  *freak*

Та казано по-простичко като ще се увеличава цената 3 пъти за всяко ниво, нека да се увеличават и местата с 3 пъти? Т.е. ако имаме +5 места за 135 диаманта, то за още 405 защо не са +15? А за златото да не говорим...

П.П. Нещо пак се поовлякох и този пост макар и не по темата на пръв поглед, си е точно "в името на рекорда"  :D Което не означава че не очаквам отговор на поставените от мен въпроси!


ТОВА ГО ОСТАВЯМ ДА Е ЯСНО ЩО АВТОРА НЯМА ДА ПИШЕ ПОВЕЧЕ В ТОЯ ФОРУМ ;D
« Последна редакция: Септември 28, 2009, 11:23:05 pm от Rayh »

Rayh

  • Гост
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #107 -: Септември 28, 2009, 11:18:27 pm »
Отбор   Отбор
Име: mitaka
Ниво 43
Клас: Стрелец
Поражения 137.0325 - 573
Обсег: 2
Шанс за критичен удар: 50%
Шанс за блок 54.9%
Общо Броня: 1992
Ловкост от предмети: 0%
Точност от предмети: 0%


   Име: Argie
Ниво 40
Клас: Войн
Поражения 292.60875 - 840.3825
Обсег: 0
Шанс за критичен удар: 40%
Шанс за блок 0%
Общо Броня: 2507
Ловкост от предмети: -40%
Точност от предмети: 0%


Рунд 1
Argie успешно използва умението Боен вик върху противниковата група и понижава всички атрибути на членовете й с 24%.

Отбор 1 е на ход.
mitaka няма опонент, затова избира Argie. Модификаторът за разлика в нивата е 1.
Шансът за блок на Argie е 0.
Шанс за критичен удар: 48
mitaka опитва да използва умението Засада, което добавя 14% към шанса му за Критичен удар.
mitaka успешно използва умението Засада.
mitaka удря Argie за 1602.6266666667 поражения и последният остава с 869.37 здраве.Изпълнен е Критичен удар! 30/50!


Отбор 2 е на ход.
Обсегът на оръжието на Argie е по-нисък, моментното разстояние е 2.

Отбор 1 е на ход.
mitaka опитва да използва умението Засада, което добавя 14% към шанса му за Критичен удар.
mitaka успешно използва умението Засада.
mitaka удря Argie за 1602.6266666667 поражения и последният остава с -733.25 здраве.Изпълнен е Критичен удар! 42/50!


Отбор 2 е на ход.


Отбор 1 е победител!
Статистика на битката за mitaka:
Успешни/Атаки: 2/2
Общо нанесени щети: 3205.2533333333
Критични удари: 2
Статистика на битката за Argie:
Успешни/Атаки: 0/0
Общо нанесени щети: 0
Критични удари: 0

Battle generation time: 0.09162 seconds.
 :D

па я пускам утре ще я почистя малко но ще се наказваме за спам  ;)

tyty_man85

  • Гост
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #108 -: Октомври 03, 2009, 10:38:20 pm »
Малко злато ще взема  *YEEES!* *BOSS*
Оcтаващо време:
23:50:07
Работа за 42120 Злато
Заработено до момента: 289 Злато *SMOKE*

Rayh

  • Гост
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #109 -: Октомври 15, 2009, 05:37:08 pm »


 ;D *BOSS*

besniq_oven

  • Гост
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #110 -: Октомври 15, 2009, 07:02:37 pm »
това с бонус от бижута ли е?

Rayh

  • Гост
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #111 -: Октомври 15, 2009, 07:09:13 pm »
това с бонус от бижута ли е?

ами от къде да е  :hooray:

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #112 -: Октомври 15, 2009, 08:15:16 pm »
Аз си мислех че 24к е малко то май било много :D

Rayh

  • Гост
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #113 -: Октомври 15, 2009, 08:25:00 pm »
Аз си мислех че 24к е малко то май било много :D

утре ще гоня 30 к ако не пуснат новата провка де ;)

а и чак днес схванах принципа на раздаване предмети злато *BOSS*

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #114 -: Октомври 15, 2009, 08:40:06 pm »
а и чак днес схванах принципа на раздаване предмети злато *BOSS*
сподели де  :P
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Rayh

  • Гост
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #115 -: Октомври 15, 2009, 08:47:15 pm »
сподели де  :P

На дропа на предмети влияят само бижутата на героя.
 На дропа на злато влияят и тия, които са на наемниците.

вчера отон го е обяснявал ама аз пътувах *REDX*

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #116 -: Октомври 19, 2009, 06:01:16 pm »
60 опита 10 руда.
3 опита 10 руда.
Намерени ресурси:
Картинка Име Опити Успешни Неуспешно Общо
 Обогатено желязо 3 3 (100%) 0 10
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Неактивен Dabadas

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 1072
  • Karma: +111/-486
    • Профил
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #117 -: Октомври 19, 2009, 09:49:05 pm »
На дропа на предмети влияят само бижутата на героя.
 На дропа на злато влияят и тия, които са на наемниците.

вчера отон го е обяснявал ама аз пътувах *REDX*

Е тва отон да му провери алгоритъма защото НЕ Е ВЯРНО! мойте наемници бяха с бижута които общо с мойте даваха +350% злато, а от битка не вадех повече от колкото само с моите бижута които са за +130%....според мене не влият тези които са на наемниците....

Rayh

  • Гост
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #118 -: Октомври 19, 2009, 09:58:46 pm »
те се омотаха кое какво дават  :-[
Е тва отон да му провери алгоритъма защото НЕ Е ВЯРНО! мойте наемници бяха с бижута които общо с мойте даваха +350% злато, а от битка не вадех повече от колкото само с моите бижута които са за +130%....според мене не влият тези които са на наемниците....

Неактивен m

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 122
  • Karma: +20/-26
    • Профил
Re:В името на рекорда :)
« Отговор #119 -: Октомври 20, 2009, 07:24:03 pm »
Team 1 is victorious!
mmk1 battle statistics:
Successful/Attacks 8/9
Damage Done: 7916.1826666667
Critical Hits Done: 2
Steppe warrior battle statistics:
Successful/Attacks 0/4
Damage Done: 0
Critical Hits Done: 0
Steppe warrior battle statistics:
Successful/Attacks 0/7
Damage Done: 0
Critical Hits Done: 0
Steppe warrior battle statistics:
Successful/Attacks 1/2
Damage Done: 51.56701384
Critical Hits Done: 0
Steppe warrior - Archer battle statistics:
Successful/Attacks 0/12
Damage Done: 0
Critical Hits Done: 0
Steppe warrior - Archer battle statistics:
Successful/Attacks 2/13
Damage Done: 58.9338048
Critical Hits Done: 0

Battle generation time: 0.035325 seconds.

EXP added : 1347(+63) to mmk1
GOLD added : 27685 to mmk1