Автор Тема: Ох, мистик на светлината (или изгоряла крушка)  (Прочетена 3682 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен malelele

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 377
  • Karma: +83/-112
  • Банани с пижами
    • Профил
Re:Ох, мистик на светлината (или изгоряла крушка)
« Отговор #15 -: Април 28, 2010, 08:13:33 pm »
Съвети от новоизлюпени гурута на играта в 3 ,а извинявай в 4 категория не приемам този път съм го минал и повярвай ми съм по наясно за това от теб :D

Неактивен burzata_strela

  • Loki
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1124
  • Karma: +93/-677
  • Yousei no Shippo
    • Профил
Re:Ох, мистик на светлината (или изгоряла крушка)
« Отговор #16 -: Април 28, 2010, 08:30:24 pm »
на дали
според мен имаш прекалено високо мнение за познанията си по играта
аз не твърдя че знам всичко за нея нито пък искам да го знам ::),просто ти казвам че мистика на светлината ми е най-силният наемник....а не е нито най-добре облечен нто най-високо ниво от групичката,и дори уменипта му не са от най-добрите
Boku wa nihongo ga daisuki.

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Ох, мистик на светлината (или изгоряла крушка)
« Отговор #17 -: Април 29, 2010, 10:18:14 am »
само да вметна...
и аз от скоро играя играта... истината е, че няма уникален герой, който да бие всичко и всички..
то е като логично уравнение...

герой А (мистик на светлината) побеждава герой Б (стрелец преследвач)
Герой Б (стрелец преследвач) побеждава герой С (свиреп войн)
герой С (свиреп войн) побеждава герой А (мистик на светината)

извода... ако герой А победи герой Б, който герой Б побеждава герой С, то това не значи че герой А ще победи герой С .. :)

тук идва и мястото на наемниците...
всеки герой според класа си вкарва наемнеци за да балансира нещата :)

С две думи няма най силен уникален герой няма по слаб и по силен мистик.. има тестове преразпределение на точки умения за всяка различна категориа според мен се налага това ново преразпределние... + за кат.4 и 5 задължително нови наемници (за кат2 2-ма наемници за балансиране са достатъчни и за кат.3 без да ги сменяш ) това аз открих :)
и продължавам да си тествам и да си експериментирам.. и забавлявам, просто няма такъв уникален герой който да се каже ето го тва е най якия и от другите няма смисъл :)