Автор Тема: Майкоооооо  (Прочетена 1659 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Майкоооооо
« -: Април 21, 2010, 07:44:52 pm »
Абе тая игра на принципа играй, дигай за да те бият онези които не играят и не дигат.
Как е възможно такова безобразие и такава пародия на онлайн игра 2 пъти съм писал се във формата на ирония по тактичен и майтапчиски начин ама вече се чудя има ли смисал да играя. Вярно хубава е като замисъл, ама пък никакъв баланс просто не знам и за да не кажете глей го тоя само вика ще ви изложа фактите.

Статистика и умения на противника след битката!



Статистика и умения на моя герой след битката!





Мале, мале, мале че е чудо, че е баланс имам с 25 ловкост повече от неговата ловкост и 156 ловкост повече от неговата точност според мене шанса му за удар на това дередже е някаде към 0,01 % айде максимум 1% да е. Шанса му за критичен не го знам от къде е като оръжието му не дава критичен може да е от вътрешна концентрация както и да е не е важен той. Чудя се сега с тези 200 броня дето има повече от мен ли бяха причината - хубава работа е са ще сложа с 200 броня повече от всички герои 3-та категория и ще ги мажа като пастет на филия!!!  :P Вие не го знаете тоя номер нали ?  ??? И аз не знаех, че с 1 точност и 132 ловкост биеш герой с 157 ловкост и 93 точност Хи-хи-хи егати статистиката има повече успешни от мен разочарован съм!!!  :-[



Отбор 2 е победител!
Статистика на битката за ToNgOis:
Успешни/Атаки: 15/69
Общо нанесени щети: 1773.3225
Критични удари: 4
Статистика на битката за ***:
Успешни/Атаки: 17/77
Общо нанесени щети: 1326.8408333333
Критични удари: 0


---------------------------------------------------

Отбор   Отбор
Име: ToNgOis
Ниво 29
Клас: Мистик
Поражения 55.2075 - 129.22
Обсег: 0
Шанс за критичен удар: 38%
Шанс за блок 24%
Общо Броня: 826
Ловкост от предмети: 20%
Точност от предмети: 0%



Име: ****
Ниво 28
Клас: Мистик
Поражения 56.3125 - 135.8825
Обсег: 0
Шанс за критичен удар: 12%
Шанс за блок 26%
Общо Броня: 1161
Ловкост от предмети: 20%
Точност от предмети: 0%




* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

pithtath

  • Гост
Re:Майкоооооо
« Отговор #1 -: Април 21, 2010, 07:52:03 pm »
Шансът му за удар може да е минимум 35%. Скоро ще има хелп, който ще четете.

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Майкоооооо
« Отговор #2 -: Април 21, 2010, 08:07:49 pm »
аха извод не дигаите точност и без това си имате шенс ще биете онези, които я вдигат!
Питах това струва ли ви се нормално така да протече битката дори и да е 35% шанса му предполага се че аз като имам повече точки ще имам по голям шанс и то не малко по голям, защото имам доста над неговата точност. Да обаче ей на оказва се че въпреки по-високите ми (значително по...) умения аз съм по слаб. Явно това е нормално и е напълно в замисала на играта. Което ме навежда на мисалта че след 1 час тоя ще си плати само да си регна един герой и да му кача 5 ниво  :D >:(

Ела пиле, ела! Елате по`ече... Малко сте ми и вие от 5 категория елата да ви науча аз на играта  :D  8)

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Pinkoto

  • Гост
Re:Майкоооооо
« Отговор #3 -: Април 21, 2010, 09:52:30 pm »
По-високи параметри имаш, ама не съвсем. Ако се загледаш малко по-внимателно, ще установиш, че той има повечко ловкост от твоята точност. И точно затова и двамата имате такъв нисък % успеваемост при ударите ;)

Неактивен monkata1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +4/-29
    • Профил
Re:Майкоооооо
« Отговор #4 -: Април 21, 2010, 10:01:25 pm »
забелезах че и имаш по малко интелект (за героя говорим да не помислите нещо друго  :D ) нестава само с ловкост и точност трябва и акъл  :P
ALL I WANT IS A LITTLE OF THE GOOD LIFE
ALL I NEED IS TO HAVE A GOOD TIME

Неактивен ToNgOis

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +9/-21
    • Профил
Re:Майкоооооо
« Отговор #5 -: Април 22, 2010, 02:33:37 pm »
По-високи параметри имаш, ама не съвсем. Ако се загледаш малко по-внимателно, ще установиш, че той има повечко ловкост от твоята точност. И точно затова и двамата имате такъв нисък % успеваемост при ударите ;)

Аха ясно значи аз имам по малко точност от неговата ловкост брей не знаех!!! Добре че той има "повече" точност от мойта ловкост, сигорен съм, че само заради това ме е бил!!!
Добре бе човек има повече ловкост от точността ми, хубаво ама и аз имам бая повече от неговата.... Справедливо ли е неговия шанс да е колкото моя и да ме бие въпреки че съм се старал да имам точност? Кажи ми от чиста гледна и реалистична точка, ако един човек е сакат и с двете ръце ще уцели ли ястреб с пушка, ако и зрението му е за очила ? Практически той в играта с тази точност е точно сакат!!! Дори и да има възможност да се случи тя е нищожна !!! Минимален шанс 35% разбрах, ясно 1 точност срещу 157 ловкост 35% шанс 95 точност срещу 132 ловкост 36% шанс добре е извод 94 точност 1% струва си и е точно, като във филмите. Справедливо е нали ?
Не бъркам шанс за удар с критичен и не ми казвайте, че неговия е 12% а не 35%, като казахте че минималния шанс за удар е 35% все пак има и други удари който се водянт нормални за тях говорим и обяснението е за тях явно сме с еднакви проценти там точноста бачка само за крит... Язък мислех че точноста е изопщо за удар... Както би следвало и от логична гледна точка!!!
1 vs 157   Winer
95 vs 132  Loss
Yesssss man this is so great!!!!!!


забелезах че и имаш по малко интелект (за героя говорим да не помислите нещо друго  :D ) нестава само с ловкост и точност трябва и акъл  :P

Yes!!! От мен да знаете не става без акъл!!! Бате къв интелект ме бърка в момента като той вопще не трябваше да ме удари повече от 1 път за 72 рунда ? А да минималния шанс на инвалида... Забрайх го жалко, че и спортиста има същия шанс... Ама щом казваш ти ей ся ще прасна 3000 дух и ще му вляза кръвожадно да го издухам с тоя дух нали знаеш битките се печелят с интелект!!!  :o

* „Да разбираш всичко, значи да презираш всичко.“ (Tout comprende, c'est tout mepriser)

Неактивен monkata1

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +4/-29
    • Профил
Re:Майкоооооо
« Отговор #6 -: Април 22, 2010, 05:04:27 pm »
абе вие чувство за хумор нямате ли  ???
« Последна редакция: Април 22, 2010, 05:13:49 pm от monkata1 »
ALL I WANT IS A LITTLE OF THE GOOD LIFE
ALL I NEED IS TO HAVE A GOOD TIME