Автор Тема: Последното послание на Стършел в този форум .  (Прочетена 2688 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен styrshel

  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 761
  • Karma: +223/-412
  • МРАЧНИТЕ
    • Профил
Няма да пиша нищо , но искам да поздравя всички с нещо , което за мен струва повече от пет сребърника .


http://vbox7.com/play:7b5e66fc

Приятна игра на всички !

Неактивен lo11o

  • Категория 5
  • *****
  • Публикации: 705
  • Karma: +182/-156
    • Профил
Re:Последното послание на Стършел в този форум .
« Отговор #1 -: Април 22, 2010, 05:48:53 pm »
 :'( много кофти ... Посланието ти е уникално , но всички съжаляваме , че се отакзваш ...

Неактивен Drakuss

  • Dark Lord
  • Trusted Member
  • *
  • Публикации: 311
  • Karma: +139/-37
    • Профил
Re:Последното послание на Стършел в този форум .
« Отговор #2 -: Април 22, 2010, 05:49:44 pm »
Успех във всяко твое начинание, жалко че добър играч като теб се отказва.
Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me!

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Последното послание на Стършел в този форум .
« Отговор #3 -: Април 22, 2010, 06:09:50 pm »
Евала!

Неактивен Skarlet

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1222
  • Karma: +372/-182
  • заблудена...
    • Профил
Re:Последното послание на Стършел в този форум .
« Отговор #4 -: Април 22, 2010, 08:13:52 pm »
Аз се въздържах досега от коментари... но нещата явно излизат тотално от контрол....
Защо позволявате нещо толкова незначително да ви се отразява толкова сериозно?
Съгласна съм, че е демотивиращо. Разбирам, че сте вложените реални средтсва, емоции, време и хъс.
Но това е нещо виртуално, това е игра, която трябва да носи положителни емоции само заради факта, че е игра.
Да, не е приятно. Да, очаквали сте друго развитие. Може би и екипът не реагира адекватно (и достатъчно бързо) на създалата се ситуация.
Но пък нищо не пречи да продължите напред. Също както в живота падаш, ставаш, изтупваш се и продължаваш напред.
Приемете го като възмомжност да докажете на самите себе си и на всички останали, че можете, че сте добри играчи и, преди всичко, съюз.

Отказването е най-лесното, но далеч не най-правилното решение...

Дайте си време, успокойте топката и просто си играйте играта  :)
Някои си имат ум, други нямат... и това е
                                                 Мечо Пух

Неактивен salca

  • Категория 3
  • ***
  • Публикации: 149
  • Karma: +33/-60
  • Never Back Down
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Последното послание на Стършел в този форум .
« Отговор #5 -: Април 22, 2010, 08:49:17 pm »
+

Неактивен mitinho

  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1135
  • Karma: +161/-133
  • ZEALOTS!
    • Профил
Re:Последното послание на Стършел в този форум .
« Отговор #6 -: Април 22, 2010, 08:58:10 pm »
 Жалко,дано размислиш. :'(
Предложеният от Вас на аукциона Бижуто на буревестника бе купен. Получихте 9500000 Злато.
Предложеният от Вас на аукциона Амулет на горския звяр бе купен. Получихте 9500000 Злато.

Pinkoto

  • Гост
Re:Последното послание на Стършел в този форум .
« Отговор #7 -: Април 22, 2010, 09:42:21 pm »
Аз се въздържах досега от коментари... но нещата явно излизат тотално от контрол....
Защо позволявате нещо толкова незначително да ви се отразява толкова сериозно?
Съгласна съм, че е демотивиращо. Разбирам, че сте вложените реални средтсва, емоции, време и хъс.
Но това е нещо виртуално, това е игра, която трябва да носи положителни емоции само заради факта, че е игра.
Да, не е приятно. Да, очаквали сте друго развитие. Може би и екипът не реагира адекватно (и достатъчно бързо) на създалата се ситуация.
Но пък нищо не пречи да продължите напред. Също както в живота падаш, ставаш, изтупваш се и продължаваш напред.
Приемете го като възмомжност да докажете на самите себе си и на всички останали, че можете, че сте добри играчи и, преди всичко, съюз.

Отказването е най-лесното, но далеч не най-правилното решение...

Дайте си време, успокойте топката и просто си играйте играта  :)
Както се казваше в една реклама на BMW: Nothing to add !
*Демек: коментара на Скарлет е толкова точен, че каквото и да се добави, би било излишно или дори грешно!

Неактивен KhanSlavi

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 86
  • Karma: +33/-39
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Последното послание на Стършел в този форум .
« Отговор #8 -: Април 23, 2010, 09:34:40 am »
Skarlet +

пп Стършел... преживял съм го това в една друга игра хановете... знам какво е усещането...
просто в тази нова игра набираща сили и нови приключения и емоции, играчи като теб са нужни тук...
и на нас като новобранци в тази игра и на екипа... защото играчи като теб и още няколко такива давате предизвикателство на екипа и повярвай ми удовлетворението е голямо когато си част от създаването на нещо ново макр и виртулано забавление ;)
Незабравяй и че екипа са хора... и тестват и работят и няма безгрешни хора ;)
В момента добрите напреднали в нивата играчи са нужни и като "тестери". Този който остава и хвърля нерви пари и време в тази игра да се развива може да буди само уважение в мен... ето ти пример как дори и тук във виртуалното си проличава характера и качествата на даден човек и в живота...
Дано размислиш и да останеш макар това да значи да приемеш и отговорност и нови нерви ;)

Поздрави Слави.
« Последна редакция: Април 23, 2010, 09:43:01 am от KhanSlavi »

newcomer

  • Гост
Re:Последното послание на Стършел в този форум .
« Отговор #9 -: Април 23, 2010, 09:40:46 am »
Skarlet +

пп Стършел... преживял съм го това в една друга игра хановете... знам какво е усещането...
просто в тази нова игра набираща сили и нови приключения и емоции, играчи като теб са нужни тук...
и на нас като новобранци в тази игра и на екипа... защото играчи като теб и още няколко такива давате предизвикателство на екипа и повярвай ми удовлетворението е голямо когато си част от създаването на нещо ново макр и виртулано забавление ;)
Незабравяй и че екипа са хора... и тестват и работят и няма безгрешни хора ;)
В момента добрите напреднали в нивата играчи са нужни и като "тестери". Този който остава и хвърля нерви пари и време в тази игра да се развива може да буди само уважение в мен... ето ти пример как дори и тук във виртуално си проличава характера и качествата на даден човек и в живота...
Дано размислиш и да останеш макар това да значи да приемеш и отговорност и нови нерви ;)

Поздрави Слави.
+

Неактивен Beleata

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 0
  • Karma: +1/-4
    • Профил
Re:Последното послание на Стършел в този фор&
« Отговор #10 -: Април 23, 2010, 05:03:58 pm »
Нямам пряко отношени към така любимата ви игра но косвено да.И съм запознат с нея на сто процента 

НО за мене  остана едно НО????

Или доста въпроси без отговор :


Април 20, 2010, 02:45:05
styrshel: „Извинявам се на всички , но моля екипа да обърне внимание на няколко момента от играта .
1 . С гилдия Фион сме в съюз и би следвало да има промяна в дипломатическите отношения преди подобни атаки .
/ вроятно и някакъв срок след промяната /”

Април 20, 2010, 03:04:14
styrshel: „Умолявам и екипа да даде становище за "Съюзите" между гилдиите , какво е реалното значение за играта .
Не е ли редно съюзниците да нямат право да се атакуват преди да има някаква промяна в дипломация и поне някакъв
24 часов интервал след смяната , когато да може да се обявява атака . „

Април 20, 2010, 04:21:22
styrshel: „Уважаеми господа !

Имам молба да ни обясните по-подробно за значението на думата "съюз"! „

Като че ли ЕКИПА не ги е видял или отговаря доста избирателно !

Април 21, 2010, 03:03:57
flinstoun :„Решението е ясно.. програмистите сега зарязват всичко останало и си налягат парцалите
докато не пуснат истинска битка!  - „Силни думи без покритие”
Когато са готови ще има компенсации за двете стани (диаманти, точки за действи,...)
и ремач след 12 часов таймер! –„ къде го ремача ?”
Знам, че ще им е трудно възстановяването и преиграването на програмистите, но те си го докараха до главите..”

Април 22, 2010 10:02:46
Oton : „Във връзка с обсадата на замъка във Фалар, загубена от гилдия "Мрачните",
Екипът на Империален герой излезе със следните решения, които са окончателни и не подлежат на промяна:

1. Преиграване на битката няма да има, тъй като това означава да върнем събитията няколко дни назад.
Връщането на събитията няколко дни назад означава да променим геймплея на още 4 други гилдии, които са замесени
по пряк или косвен начин като следствие от тази обсада.
2. Всички членове на гилдия "Мрачните" ще получат по 100 диаманта лична компенсация от
Екипа на играта, за да могат играчите да купят точки за действие, отвари, екипировка и прочие.
3. В касата на гилдията ще бъда възстановени всички средства, които "Мрачните" са изразходвали
като инвестиции в защитни съоръжения във Фаларския замък.
4. Следващата седмица ще бъде въведено ново правило в играта -
Градската стража на замъка ще се бие на страната на защитниците по време на обсада.

Екипът на Империален герой се извинява за създадените проблеми на играчите.”

Но за сметка на това имаше доста противоречиви отговори все едно не са от един ЕКИП .

Толкоз ли неможаха да видят правилното   решение  а то беше само едно : да няма губещи

Какво щеше да загуби ЕКИПА ако се беше появил един нов замък „ Бирника ” ?

А за сметка на това щеше да има два доволни отбора  който да наливат пари в замъците
И доволни собственици на играта който ще получават своите SMS

Някъде четох „Каквото и да ви говорят да знайте че винаги става въпрос за пари”

То вярно че испанците са по-добър клиент от българите  но и нашите пари не миришат .

А сега ?
Недоволни играчи  . Съмнения в безпристрастността на ЕКИПА .
 „Един от играчите на печелившия клан Не е ли и модератор  ?”  Съмнения в програмисти те и техните възможности.
Разочарование от любимата игра.

Момчета „ЕКИПА” един приятелски съвет вземете се стегнете с тази политика на парче рано или късно ще затрийте една хубава игра.

« Последна редакция: Април 24, 2010, 01:03:38 pm от Beleata »

Неактивен Oton

  • Community Manager
  • *
  • Публикации: 1589
  • Karma: +547/-292
    • Профил
Re:Последното послание на Стършел в този форум .
« Отговор #11 -: Април 26, 2010, 09:50:15 am »
1. Няма как да преиграем битката, това означаваше отново да вкараме играта в режим Профилактика, както и да върнем в предишно състояние самата игра, което озачава, че щяхме да засегнем вече много повече гилдии и играчи, просто защото вече се бяха случили много събития. Понякога се налага да вземаме решения буквално на секундата. Повярвайте ми, най-малко аз желая да прецаквам играта на играчите, които влагат не малко пари, нерви и време в играта. Ако смятате, че наистина се гавря с играчите, едва ли ще се задържа много на отговорната позиция, на която се намирам в момента. Да, зная какво е написано и зная, че не направихме това, което написахме, но нямаше как да стане така, както искахме. Самият факт, че вкарвахме на 2 пъти играта в Профилактика, за да оправим обсадата, говори сам за себе си дали сме положили усилия или не.

2. Недоволни играчи винаги ще има, каквото и решение да вземем, винаги е било така, винаги и ще бъде.

3. Изборът на новия модератор е според заслугите му, а и наистина не съм длъжен да се обяснявам за избора си.


4. Благодаря Ви за съвета, правим всичко по силите си, за да не погубим играта. Извинявам се отново, понякога се случват грешки. Въпреки добрите ни намерения.

5. Не става дума само за пари, повярвайте ми. Ние тая игра я правим и поради много други причини. Но какво да Ви обяснявам на Вас, Вие веднага ще ми кажете, че... живеем в България.

6. Няма да започвам да споменавам за поведението на гилдията на Мрачните след събитието, нека играчите на гилдията сами да кажат дали не им се е обърнало внимение. Най-вече тези, с които бях в пряк контакт, докато се опитвахме да оправим проблема. Не зная в която друга игра биха Ви обърнали толкова внимание.

Ама... нейсе, свикнал съм да ме заливат с какво ли не.



Стани почитател на ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf

Стани почитател на Империален герой във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperial-Hero/125685717935?ref=ts

Неактивен JOYE

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 63
  • Karma: +65/-84
    • Профил
Re:Последното послание на Стършел в този форум .
« Отговор #12 -: Април 26, 2010, 10:42:14 am »
1. Няма как да преиграем битката, ..................................................................................................


+
Позволявам си да допълня само че:
“Който не работи, той не греши” и който не го е осъзнал проблема си е негов!  :) Приятна игра!

newcomer

  • Гост
Re:Последното послание на Стършел в този форум .
« Отговор #13 -: Април 26, 2010, 02:39:44 pm »
"Getting money is not all a man's business: to cultivate kindness is a valuable part of the business of life." Samuel Johnson

"I am absolutely convinced that no wealth in the world can help humanity forward, even in the hands of the most devoted worker in this cause. The example of great and pure characters is the only thing that can produce fine ideas and noble deeds. Money only appeals to selfishness and always tempts its owners irresistibly to abuse it." Albert Einstein

"If you work just for money, you'll never make it, but if you love what you're doing and you always put the customer first, success will be yours." Ray Kroc