Автор Тема: 5та категория ...  (Прочетена 5345 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен shotgun600

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 40
  • Karma: +4/-11
    • Профил
Re:5та категория ...
« Отговор #15 -: Май 06, 2010, 10:50:57 pm »
Иначе, смятам, че да слагаш точност на пазител е меко казано пълна простотия :) Пазителя е за да бъде млатен, а не за да млати  :P

Има ли тема за "бисери"?


« Последна редакция: Май 06, 2010, 10:52:40 pm от shotgun600 »

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:5та категория ...
« Отговор #16 -: Май 07, 2010, 11:22:02 am »
Има ли тема за "бисери"?




Мисля, че има, само че не разбирам защо ти е ... Да не би да не е така ? Пазителя има малко щета... Той дори и да има много точност (която ще е за сметка на ловкоста) той пак няма да вкарва някакви УНИКАЛНИ поражения, каквито се търсят в 5та ... Колкото до ловкоста - това е ЕКСПЕРИМЕНТ ! Незнам дали ще стане затова искам първо да пробвам ... Пазител с провокация - 10, добър блок и много ловкост е по-добър и от супер Биянка ...  :D :D :D

Kilgor

  • Гост
Re:5та категория ...
« Отговор #17 -: Май 07, 2010, 11:31:43 am »
Мисля, че има, само че не разбирам защо ти е ... Да не би да не е така ? Пазителя има малко щета... Той дори и да има много точност (която ще е за сметка на ловкоста) той пак няма да вкарва някакви УНИКАЛНИ поражения, каквито се търсят в 5та ... Колкото до ловкоста - това е ЕКСПЕРИМЕНТ ! Незнам дали ще стане затова искам първо да пробвам ... Пазител с провокация - 10, добър блок и много ловкост е по-добър и от супер Биянка ...  :D :D :D

Колко много ловкост ? Срещу стрелци с 600 точност и нагоре няма ли шанса да го уцелят да е същия ? Защото се съмнявам да му вдигнеш 600 ловкост. Мистиците също без проблем вдигат 300-350 точност, така че няма да спечели много. А всичката ловкост която му вдигаш ще е за сметка на живота.

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:5та категория ...
« Отговор #18 -: Май 07, 2010, 12:12:11 pm »
E добре ... Как ще е за сметка на жизненоста ? Предметите винаги имат минумум 2 бонуса ... Аз ще търся ловкост и жизненост ...

Kilgor

  • Гост
Re:5та категория ...
« Отговор #19 -: Май 07, 2010, 12:28:23 pm »
E добре ... Как ще е за сметка на жизненоста ? Предметите винаги имат минумум 2 бонуса ... Аз ще търся ловкост и жизненост ...

С ловкост само от предмети няма да вдигнеш колкото искаш. Още повече, че рецептите са войн нямат ловкост базово. Ще трябва да разпределиш и атрибутните точки. Ако сложиш лек щит и плетена броня, прецакваш и бронята и блока. Възможно е да се направи и дори да бъде полезно, но срещу много тесен кръг от противници. Може би ще биеш мистик, който не е развивал точност ( има такива ), но ще започнеш да губиш от традиционни жертви на пазителя като стрелците.

pithtath

  • Гост
Re:5та категория ...
« Отговор #20 -: Май 07, 2010, 12:33:47 pm »
... Колкото до ловкоста - това е ЕКСПЕРИМЕНТ !...
Този експеримент беше вече направен - Demark. Но е безсмислено да има лека броня, а пък тежък щит... Срещу мистици и воини би трябвало да е доста ефикасен. Успех :)

Неактивен Wilful

  • Категория 1
  • *
  • Публикации: 45
  • Karma: +20/-4
    • Профил
Re:5та категория ...
« Отговор #21 -: Май 07, 2010, 02:24:36 pm »
Става въпрос за пазител с много ловкост ... Ще е с плетена броня за да не губи 20%, но щита му ще е тежък ... затова е цялата тема ... Иначе, смятам, че да слагаш точност на пазител е меко казано пълна простотия :) Пазителя е за да бъде млатен, а не за да млати  :P
Кажи ми тогава как смяташ да биеш стрелец и мистик без точност, щом е ненужно, което е може би най-важния атрибут за всеки герой, ако иска да има победи. Ловкостта не е нужна защото има блок, а блока от друга страна е важен, за да прави контра-атака.
« Последна редакция: Май 07, 2010, 02:28:21 pm от Wilful »

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:5та категория ...
« Отговор #22 -: Май 07, 2010, 03:41:30 pm »
Явно не съм се изказал правилно, става въпрос за наемник (наистина съм писал герой сега като се загледах)

Неактивен _eli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 95
  • Karma: +16/-9
    • Профил
Re:5та категория ...
« Отговор #23 -: Май 07, 2010, 06:41:01 pm »
ако търсиш главно ловкост го екипирай с кама за да компенсираш бронята

Неактивен mortito

  • Alchemist
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1107
  • Karma: +146/-488
  • Събирам минуси ;)
    • Профил
Re:5та категория ...
« Отговор #24 -: Май 07, 2010, 07:55:17 pm »
ако търсиш главно ловкост го екипирай с кама за да компенсираш бронята

Мерси ... Ноо ... доколкото знам няма кама с жизненост базово ... С ловкост може би ... и ако излезе и с жизненост ... :)

Неактивен _eli

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 95
  • Karma: +16/-9
    • Профил
Re:5та категория ...
« Отговор #25 -: Май 08, 2010, 12:33:59 pm »
Ками излизат с жизненост и точност разбира се, въпрос на късмет с изработката или на цена. Имам подобен наемник и му сменям меча с кама или боздуган според противника.