Автор Тема: Предмети от многоетапните зони  (Прочетена 2309 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ahilix

  • Гост
Предмети от многоетапните зони
« -: Юни 13, 2009, 09:30:36 pm »
Те са свързани с героя..Добре , но примерно на мен ми е дало 7-8 лъка при положение ,че съм воин..Не мога и наемника да оборудвам с тях , не мога и да ги обявя на аукциона..Дефакто ги продавам за жълти стотинки ,защото никаква друга работа не ми вършат..Сега пусна рядък лък/ според сините надписчета/..Не е ли по добре поне на аукциона да могат да се продават ..Там и без това е чудо да откриеш рядък предмет..Поне да може някой да ги използва...П.П Оставям настрана факта че с воина ми се обвързва предмет ,който той не може да ползва..Като как се обвързват тогава.. ;D

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Предмети от многоетапните зони
« Отговор #1 -: Юни 13, 2009, 09:33:56 pm »
ами бий се в немногоетапни битки ... тогава падналите предмети можеш да ги правиш каквото си искаш ... ама ти искаш хем един ход да изразходиш - хем и всичко да можеш да търгуваш на високи цени ...  ;D

Те са свързани с героя..Добре , но примерно на мен ми е дало 7-8 лъка при положение ,че съм воин..Не мога и наемника да оборудвам с тях , не мога и да ги обявя на аукциона..Дефакто ги продавам за жълти стотинки ,защото никаква друга работа не ми вършат..Сега пусна рядък лък/ според сините надписчета/..Не е ли по добре поне на аукциона да могат да се продават ..Там и без това е чудо да откриеш рядък предмет..Поне да може някой да ги използва...П.П Оставям настрана факта че с воина ми се обвързва предмет ,който той не може да ползва..Като как се обвързват тогава.. ;D

ahilix

  • Гост
Re:Предмети от многоетапните зони
« Отговор #2 -: Юни 13, 2009, 09:39:49 pm »
За всяка битка ти взима по един ход - така че е без значение къде се биеш..По твоята желязна логика многоетапните зони или трябва да ги няма или там да няма предмети..Не мога да разбера как с героя ми се обвързва нещо ,което той не може да носи в оборудването си по даденост..Поправете ме , ама във всяко нещо би трябвало да има грам логика..Оставям настрана факта че се губят добри предмети без никой да може да има реална полза от тях.. >:(

Rayh

  • Гост
Re:Предмети от многоетапните зони
« Отговор #3 -: Юни 13, 2009, 09:51:45 pm »
в многостепените зони вали от предмети когато си по ниско ниво и се биеш с наемник това няма как да се промени аз колко оръжие за скрап съм дал не е истина иначе има и добри зони бий тях но е играчка 5 минути за битка  ;)

Неактивен ivanik

  • Категория 4
  • ****
  • Публикации: 297
  • Karma: +32/-30
  • Голем Дзвер ...
    • Профил
Re:Предмети от многоетапните зони
« Отговор #4 -: Юни 13, 2009, 10:28:26 pm »
нали същото и аз му казах ... ама той се прави че не разбира ...  ;)

в многостепените зони вали от предмети когато си по ниско ниво и се биеш с наемник това няма как да се промени аз колко оръжие за скрап съм дал не е истина иначе има и добри зони бий тях но е играчка 5 минути за битка  ;)

ahilix

  • Гост
Re:Предмети от многоетапните зони
« Отговор #5 -: Юни 14, 2009, 02:10:43 am »
Явно не се разбрахме..Проблема е ,че с теб се свързват предмети ,които по условие няма как да се свържат с теб - просто са друг клас..При невъзможността да ги продадеш на аукциона или да ги ползва някой , който може да се екипира с тях тези предмети дефакто се губят , което е лошо..Явно има причина да бъде направено така ,но  не си го обяснявам..Още в Алфата питах подобно нещо..Според мен предметите които са твои не бива да подлежат на ограничения - може да си ги ползваш , да си екипираш наемника , да ги обявиш на търг или просто да ги подариш на някой..Не да отиват в небитието..
« Последна редакция: Юни 14, 2009, 02:16:45 am от ahilix »

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:Предмети от многоетапните зони
« Отговор #6 -: Юни 14, 2009, 03:40:23 pm »
Всичко което печелиш се свързва с теб. И има смисъл в това, пробвай да играеш занаятчия и ще разбереш. Ти цял ден се молиш на тези от гилдията да ти дадат ресурси и рецепти, после всичките си ходове даваш да изработваш и ако имаш късмет и си добър да направиш рядък предмет че да изкараш малко диаманти/злато от него. Ако всичките предмети които падаха като плячка можеха да се продават, заменят и т.н. това тотално би обезсмислило всяко занаятчийство и ще премахне една голяма част от играта...