Автор Тема: РЕЦЕПТА ТРЕТА КАТЕГОРИЯ  (Прочетена 2082 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
РЕЦЕПТА ТРЕТА КАТЕГОРИЯ
« -: Юни 14, 2009, 12:18:17 pm »
Извинявайте ако вече на 99% от играчите им е известно от къде да се сдобият с такова чудо а само на мен не... Ама....

От къде да намеря РЕЦЕПТА ТРЕТА КАТЕГОРИЯ?
Пазарите в градовете? На Аукциона? Плячка от БИТКА? (ама в кои земи и местните им там бойни зони би трябвало да я даде?)

Много благодаря за всеки един бъдещ по-подробен отговор!  ;D

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:РЕЦЕПТА ТРЕТА КАТЕГОРИЯ
« Отговор #1 -: Юни 14, 2009, 12:28:53 pm »
за да вземеш рецепта трета категория трябва да си отключил трета категория(да си 20–29 левел)и като си в някой от градовете на трета категория в магазина за рецепти там ще има 3 категория рецепти(така мисля защото аз все още съм 2 категория)пък може и от битка да ти падне,за което не съм много сигурен
Дрън , дрън... Не се продават такива рецепти в магазините . Падат само при битки хуманоиди .
Мечков спри да пишеш , а вземи пропрочети малко повечко теми .

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:РЕЦЕПТА ТРЕТА КАТЕГОРИЯ
« Отговор #2 -: Юни 14, 2009, 12:29:21 pm »
Във Ветровитите краища (единствената провинция трета категория за момента) няма магазин за рецепти трета категория (там са четвърта  ::)). Нужно е да си трета категория само ако искаш сам да си изкараш рецептите от битки (и там е въпрос на късмет). Иначе и играч пето ниво може да влезе в аукциона на Селото на надеждата (или в който и да е град, да не ме разбере някой погрешно) и да си купи рецепта трета категория (стига да му изнася цената и някой да продава). Обаче трябва да сте майстор трета категория (поне 100 точки занаятчийски опит в 1-ва и 2-ра категория на съответния занаят), за да научите купената рецепта.

Неактивен pietro_bg

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 98
  • Karma: +9/-19
    • Профил
Браво на Sheremetev !!!
« Отговор #3 -: Юни 14, 2009, 12:45:56 pm »
Евала Колега! Ставам ти фен!!!  ;D

Много благодаря!

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:РЕЦЕПТА ТРЕТА КАТЕГОРИЯ
« Отговор #4 -: Юни 14, 2009, 01:10:00 pm »
Е това вече не е по темата.
А и само цитирам общи положения, които са разхвърляни из останалите теми по форума и най-бързо могат да се намерят с търсачката.

Неактивен zLaGaD

  • Категория 2
  • **
  • Публикации: 71
  • Karma: +7/-9
    • Профил
Re:РЕЦЕПТА ТРЕТА КАТЕГОРИЯ
« Отговор #5 -: Юни 14, 2009, 01:12:28 pm »
При битка в многостепенните зони лидера(хуманоид) понякога дропва рецепта от горна категория . Така в земи от категория 2 изкарах 6-7 рецепри 3та категория . Но това може да е променено и в момента да не е така . Които иска рецепти 3та и 4та категория да се бие само в "сечището" , когато вдигне 20то ниво .

Неактивен Sheremetev

  • Наше время!
  • Категория 6
  • ******
  • Публикации: 1630
  • Karma: +549/-1092
    • Профил
    • IH Calculator
Re:РЕЦЕПТА ТРЕТА КАТЕГОРИЯ
« Отговор #6 -: Юни 14, 2009, 02:07:06 pm »
Може и да е проблем (ама от хубавите). На мен ми се е случвало от битка с бикове да ми падне кожена броня 6-то ниво.
Надявам се, ако са правени промени в тази посока, утре да ги обявят в новините.

Неактивен isolde

  • Global Moderator
  • *
  • Публикации: 1205
  • Karma: +173/-136
    • Профил
    • Ел. поща
Re:РЕЦЕПТА ТРЕТА КАТЕГОРИЯ
« Отговор #7 -: Юни 14, 2009, 02:36:20 pm »
Рецепти почти не падат от животни , но може и да се случи. Иначе мисля че въпроса е отговорен повече от изчерпателно :)